Перли за лице- за бронзов загар

  • 6 284
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Абе много странно с тези перли  Thinking Търсих да видя и аз да си купя някакви, обаче почти никой не прави такива. Нямат Лореал, нямат Клиник, нямат Есте Лаудер, нямат Буржоа, нито Мейбълин ... newsm78  Продължавам да търся  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 7 186
Абе много странно с тези перли  Thinking Търсих да видя и аз да си купя някакви, обаче почти никой не прави такива. Нямат Лореал, нямат Клиник, нямат Есте Лаудер, нямат Буржоа, нито Мейбълин ... newsm78  Продължавам да търся  Sunglasses

Да бе, то и аз затова сондирам мнения. Иначе бронзиращи пудри дал Господ, ама не знам дали не става тежко с тях, перлите са по- лекички уж. Thinking

# 17
  • Мнения: 27 524
И Нивеа нямат и аз вече запецнах с козметичните фирми...не се сещам други  newsm78

# 18
  • Мнения: 687
Аз ползвам Орифлеймските перли (бронзовите) и съм доволна.През зимата ги нанасям като руж,а през лятото минавам с четката по цялото лице.И като гледам ще си ги ползвам още дълго време - след една година почти ежедневна уботреба са си като новички  Laughing
Абсолютно същото е и при мен. Не съм ползвала други освен на Орифлейм, но и не смятам да ги сменям. Моите са от серията Джордани, купих ги заедно с четката и съм много доволна  newsm10

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
За висок и среден клас козметика не зная, но ниския клас почти всички фирми имат: Голдън роуз, Руби роуз (май), Импала, Катерин Арлей (или Шарме, то е едно и също) и разбира се каталожната козметика - тя май се води среден клас. На мен лично като продукт ми харесват и хич не ми пука дали ще  ги има от скъпарските марки или не Wink

# 20
  • Мнения: 27 524
За висок и среден клас козметика не зная, но ниския клас почти всички фирми имат: Голдън роуз, Руби роуз (май), Импала, Катерин Арлей (или Шарме, то е едно и също) и разбира се каталожната козметика - тя май се води среден клас. На мен лично като продукт ми харесват и хич не ми пука дали ще  ги има от скъпарските марки или не Wink

Да, разбира се, аз гледах като фирми кои имат, иначе и аз си ползвам всичко, което ми харесва и не робувам на марки. Просто се учудих, че никоя фирма няма, а аз тук от изброение от теб не мога да взема, щото ги няма  Sad И в каталожната тук също нямат... Перлите са горе долу скъп продукт, в смисъл по-скъпи са от обикновен руж или пудра, а ги няма  Thinking

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Блонди, намерих в e-bay, но на мен тази марка нищо не ми говори   на тази Nu skin
всъщност с търсачката ми излязаха много страници с линкове към bronzing pearls

# 22
  • Мнения: 680
на орифлейм са много хубави Peace

# 23
  • Мнения: 27 524
Яна, не се сетих така да потърся.  Embarassed Тази марка и на мен нищо не говори. Сега ще поразгледам.

# 24
  • Мнения: 5 647
Преди време и аз имах тези на Ейвън, но на мен не ми отиват особено, защото кожата ми е по-светла. Ефектът е, когато съм с тен, иначе стои много изкуствено.

# 25
  • Мнения: 583
аз от три години ползвам бронзираща пудра на collistar и съм страшно доволна, но вече се свършва и трябва да си купя. Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Аз ползвам на Гарлен - лятната серия.Казват се "теракот" и имат богата гама продукти за подчертаване на бронзов загар.Много съм доволна от вече 3 години само от тях си взимам за през лятото.

Guerlain ли имаш предвид? Ти бронзираща пудра или перли ползваш? Щото в сайта им само пудри гледам че има.

http://www.guerlain.com/index.asp?page=gbasp/maquillage/&logo=1
Лейди, тук пише , че все пак имали перли - позиция 9

# 27
  • Мнения: 7 186
Лейди, тук пише , че все пак имали перли - позиция 9

Да, верно че пише. Жалко, че няма картинка. Confused Ми освен да проверя тия дни като се завъртя по центъра. Ще видя и от други марки бронзови перли дали има и после ще пиша.

# 28
  • Мнения: 2 379
Има картинка! Grinning



Много са сладурски кутийките Heart Eyes
Дали се продават някъде в София?
... Само че на сайта, от който откраднах картинката, пише, че струват $46 Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 733
Има картинка! Grinning



Много са сладурски кутийките Heart Eyes
Дали се продават някъде в София?
... Само че на сайта, от който откраднах картинката, пише, че струват $46 Mr. Green


Лелелеле,то голяма шарения?! Чак и зелено има??? Честно казано не ми се струват дочно тези със бронзиращ ефект!

Общи условия

Активация на акаунт