Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~169

  • 47 416
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Здравейте, момичета!
Тази вечер няма да мога да гледам серията за съжаление. Разчитам на вас да разбера какво се е случило 😙😙😙
ДесиHug аз ще гледам, но нали знаеш, че е важно да се "появи" Бризчето  Heart Eyes и Злати  Heart Eyes разбира се....иначе съчинение по картинка го имаш....там съм силна...стигане нямам Joy Joy Joy Joy
Дано и Ани Heart Eyes се появи да се редуваме... Peace

# 691
  • Мнения: 3 203
Здравейте момичета  Hug Днес не успях да се включа по-раничко  Embarassed Embarassed но какво да се прави има и такива моменти  Hug Дано тази вечер серията ни впечатли и не само нас а и съседите и  има по-голям успех  Praynig Предполагам ще има озет  Thinking дано и Бризчето и другите момичета които разбират имат възможност  да минат и да ни поразяснят  Praynig Heart Eyes

 
https://www.youtube.com/watch?v=jWP3ntl64I4

Хештег сегодняшней серии #aşkaffeder #любовьпрощает  Hug

# 692
  • Мнения: 41 776
Деси HugГости HugМиме Hug

Аз съм на линия тази вечер! Peace

Приятно гледане и безпроблемен нет! Hug Hug Hug

Дано Ани Hugсе появи!Темата е към края си! Peace



Има озет! Peace

Виждам Бризчето Hug на балкона! Wink


# 693
  • Мнения: 3 203
Злати  Hug хич не съм обърнала внимание на коя страница на темата сме  Embarassed ooooh! освен Ани кой друг може да помогне  Praynig newsm78 ако няма никой да  не направим така ,че да я заключат  Thinking

Започна озетът  Hug Приятно гледане момичета и безпроблемен нет  Praynig

# 694
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Мария, Hug Бризчето може да помогне newsm78 тя е пускала теми Naughty

# 695
  • Мнения: 41 776
Цитат
освен Ани кой друг може да помогне...

Миме Hug,...Бризчето Hug,знае как! Peace Освен да пусне първа стр. същата! Peace

# 696
  • Мнения: 36 766
Привет  Hug
На линия съм. Пишете спокойно. Подготвила съм една непълна тема, но нямах друга възможност. След като свърши епизода, може да я пооправя...
Приятно гледане и безпроблемен нет  Hug

# 697
  • Мнения: 3 203
Гости ,Злати  Hug Heart Eyes благодаря ви  Heart Eyes Пуснах да гледам серията на ТВ то за да мога да пиша  Embarassed и докато е озета да постна тези снимки не съм ги виждала в кадри при Съдбата  newsm78

Скрит текст:

Ани  wavey wavey wavey Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 3 117
И аз съм тук! Приятно гледане!

# 699
  • Мнения: 36 766
Ето линк от тубето за гледане онлайн....

https://www.youtube.com/watch?v=jWP3ntl64I4

# 700
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Приятно гледане и безпроблемен нет на всички! newsm10 Дано не ни морят с много кара! Романтиката да е в пъти повече от кара -та! smile3503

Ани, привет! Hug Hug Hug Още днес на обяд си помислих, че като нищо може да изпишем темата и имах готовност да я пусна същата с нов номер само. Но е вярно, че се притесних да не би да се стигне до 5 стр. по време на серията, защото по това време изобщо не отварям темата- за да мога да пиша, естествено. Thinking

Момичета, мили! Hug Hug Hug
Не се притеснявайте, когато сме към края на темите - винаги ще се справим. Не само аз, мисля, че всяка една от вас би се справила с пускането на същата заглавна страница, а след това се поправя лесно всичко. Не бихме притеснявали Ани за такива дребни неща, когато виждаме, че е ангажирана. bouquet

# 701
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Бризче,Ани Laughing разбира се, че не е болка за умиране...все ще намерим решение...ние да сме здрави....нямам търпение вече...стига с тоя озет Peace
Лу Hug
Миме добре си сложила Дафа в спойлер, че да не се напрягаме излишно.....тя ни е "любимка" от Съдбата.....но си го получи.....Надявам се и Есма да си изсърба попарата дето я дроби.... #2gunfire

# 702
  • Мнения: 3 203
Бризче,Ани Laughing разбира се, че не е болка за умиране...все ще намерим решение...ние да сме здрави....нямам търпение вече...стига с тоя озет Peace
Лу Hug
Миме добре си сложила Дафа в спойлер, че да не се напрягаме излишно.....тя ни е "любимка" от Съдбата.....но си го получи.....Надявам се и Есма да си изсърба попарата дето я дроби.... #2gunfire

Гости вярно ,че тази вечер серийката закъснява  ooooh!сега като му ударят и едни реклами  #Crazy язък ,че от 20,00ч. сме му виснали  ooooh! за толкоз време по една манджа да сме спретнали  Joy Joy Joy Joy добре ,че децата пораснаха та не разчитат само на мама  Embarassed Embarassed Embarassed

# 703
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839
Бризче,Ани Laughing разбира се, че не е болка за умиране...все ще намерим решение...ние да сме здрави....нямам търпение вече...стига с тоя озет Peace
Лу Hug
Миме добре си сложила Дафа в спойлер, че да не се напрягаме излишно.....тя ни е "любимка" от Съдбата.....но си го получи.....Надявам се и Есма да си изсърба попарата дето я дроби.... #2gunfire

Гости вярно ,че тази вечер серийката закъснява  ooooh!сега като му ударят и едни реклами  #Crazy язък ,че от 20,00ч. сме му виснали  ooooh! за толкоз време по една манджа да сме спретнали  Joy Joy Joy Joy добре ,че децата пораснаха та не разчитат само на мама  Embarassed Embarassed Embarassed
smile3503 smile3521

# 704
  • Мнения: 36 766
Гости  Hug Злати  Hug Бризче  Hug Миме  Hug Лу  Hug Hug и аско съм пропуснала някое момиче, моля за извинение.
Скрит текст:
Имаше опасност тази вечер да не се появя, че нощес снаха ми получи някакви болки в корема и ходиха в Пирогов, нещата се оправиха и вече всичко е ок!...Ако нямаше да мога да се включа щях да изпратя темата, която приготвих на няколко момичета, все някой щеше да я пусне...Но всичко е добре, когато свършва добре...

Дафа не искам да я виждам и на картинка... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out



Мисля да пусна новата тема докато върви озета и рекламите, че да не се закучи нещо след това...Така, че пишете....

Общи условия

Активация на акаунт