Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 649
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 125
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Момичета, извинявайте, сигурно ви е писнало от тези въпроси, но получих СМС от Спиди да очаквам пратка на 18-ти. Какво разнасят те?

# 1 126
  • Мнения: 36 499
Чашата от Туикс - и аз имам смс за същата дата Simple Smile

# 1 127
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Чашата от Туикс - и аз имам смс за същата дата Simple Smile

 Пете, благодаря ти! Сега трябва да търся кода, че ако вземе да го иска куриерът, да съм готова. Hug

# 1 128
  • Мнения: 1 516
Чашата от Туикс - и аз имам смс за същата дата Simple Smile

 Пете, благодаря ти! Сега трябва да търся кода, че ако вземе да го иска куриерът, да съм готова. Hug
Не са ми искали код.

# 1 129
  • Мнения: 1 333
Имам смс от Лео за кафето от 3 дни,днес гледам буса им на 100м.от нас и му звъня.Толкова "любезен"служител...така ме нареди,че видиш ли опряла съм до тва кафе и че ще дойде след празниците,но не уточни кои празнизници Mr. Greenголяма гад!82:2ръкавици...ха ха...имам още 5-6 чакам чудо  Mr. Green

# 1 130
  • Мнения: 1 437
82 кода ли си регистрирала  Shocked

# 1 131
  • Мнения: 1 333
84  Mr. Green на няколко номера и само 2 ръкавици

# 1 132
  • Мнения: 3 790
 Heart Eyesзначи не съм най-лудата в тази игра.Над 60 кода и само ръкавица.
Спечелих втора бира от Каменица -да има по някоя награда и за мъжете в къщи.

# 1 133
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Спечелих още 4 бирички от Каменица Simple Smile Днес в магазина взех два продукта Фино и търках скреч карта - падна ми се продукт Фино Mr. Green Кухненска гъба за миене.

# 1 134
  • Мнения: 10 874
Да докладвам каква я свърших днес.
Ходих за сокчета Теди и както предположих, повечето бяха непромоционални, но все пак успях да „изровя“ пет с кодове и ги купих. Сега ще изчакам малко, преди да поръчам спалния комплект, че не сме изпили всички сокове, а нали може да искат шишетата. Laughing Но няма и закъде да бързам, няма да се свършат толкова бързо комплектите.
Взех и три билета от новите на лотарията, само три лева „спечелих“, обаче билетът ми хареса много и вероятно по-нататък пак ще купя. Heart Eyes В последно време любим билет ми беше Двойни печалби и само него купувах, понеже няма никакви числа, ама пък с тия участия за ТВ игри... Rolling Eyes Та новия ми харесва повече - не са толкова много числата, приятен е за триене и няма „печалба“ участие в жребия.
Купих и Сникърс, също и три бутилки Кока-Кола, от които ми се паднаха два кода и една значка. Значките вече са четири. Mr. Green

Еха, 84 кода е сериозна бройка... Аз не знам дали и 20 ги докарах, но приключих вече с играта. Нищо не спечелих, но ми беше много приятно да участвам, понеже много обичам да меся и само такова брашно ползвам. Heart Eyes

# 1 135
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Лаленце, много хубаво разказваш. Hug

Аз с брашното съм май 12:1, регнах кода одеве и нищо не печеля естествено.
Ще взема и аз един билет от тези новите да си пробвам късмета.

# 1 136
  • Мнения: 3 546
Като заговорихте за билети да питам взимате ли от другите билети? Не тези на Националната лотария, а тези които са май по БТВ (забравих какви бяха). И каква им е разликата ако сте взимали? Загледах ги онзи ден, но не се реших.

# 1 137
  • София
  • Мнения: 22 954
Rosmar вземала съм май 1 път само и то защото бяха свързани с игра.  hahaha

Брат ми работи в обект, където ги предлагат. Общо взето впечатленията ми са, че по-рядко има печалби там. За Лотария България става въпрос.

От дракона нищо не спечелих, имам 5 лв от кръстословиците.  Simple Smile

# 1 138
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Аз съм купувала 2-3 пъти, билета не сещам какъв беше, имаше нещо 4 в 1 или нещо подобно, спечелих от единият 20 лева.

# 1 139
  • Мнения: 10 874
Лаленце, много хубаво разказваш. Hug
Hug
То едни разкази... Blush Но много ти благодаря, много мило! Heart Eyes Hug

Рос, не съм взимала, но май някой в темата беше писал за тях преди време. Само че не беше скоро и не мога да си спомня кой беше. Thinking Може пък и сега да пише. Hug Докато публикувам и другите са писали. Hug

Общи условия

Активация на акаунт