Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 817
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 10 874
Няма защо, момичета! Hug То пак добре, че въобще разбрахте за какво иде реч. Blush

# 1 201
  • Пловдив
  • Мнения: 2 418
Лаленце, благодаря за информацията. Аз също ще участвам, стига да не забравя Mr. Green

Току-що спечелих чаша Орео Simple Smile

# 1 202
  • Мнения: 2 582
Да се оплача . За един час изтеглиха 6 миксера на брашното, а аз не можах дауцела и два кода ми заминаха навятъра #2gunfire Явно не ми е момента за миксер. Здраве да е!

# 1 203
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Току що спечелих ръкавичка от брашното на името на мама.  newsm44
А вчера 6 лв от новото билетче с дракона от НЛ.
Отивам за огънче.

# 1 204
  • Мнения: 2 619
Христос Воскресе!
При нас чашите на Милка в Кауфланд ги имаше на три места, по 3,99лв. Явно не е имало интерес и имат много бройки,та за това са ги намалили. Подозирам, че тази седмица още ще ги намалят Simple Smile И аз днес няколко кода на брашното регистрирах и нищо, повече няма да взимам, то май до утре е играта.

# 1 205
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
И аз с ръкавичка да не съм капо от брашното. Simple Smile

# 1 206
  • Мнения: 2 582
Христос воскресе!

# 1 207
  • Мнения: 528
Воистина поскресе! Бъдете здрави!

# 1 208
  • Мнения: 1 708
Христос Воскресе!
Честито на спечелилите Hug
Аз много искам флашчица от Куинс, но не дава Sad

# 1 209
  • Мнения: 4 841
Христос Воскресе!

При нас чашите на Милка се намират по пътеката към касите. Не са на щанда за разпродажба, а са със стандартните неща на промоция.
Може да не са сменили етикета при вас. Доста често съм купувала неща, които са уж на по висока цена според етикета, а като ги мина на четеца, цената е по ниска.

Някой води ли статистика за София мел?  Какво остана днес за раздаване?

# 1 210
  • Мнения: 2 582
На София мел има по 4 ,5 броя още. През нощта е бил урожая на хлебопекарни и форми. Аз исках миксер ама снощи оттървах  момента дето за еиннчас се паднаха 6-7 броя . Докато отида да взема код и айдеее те спряха да пускат. Така че който взел-взел ! Да му е честито! Аз ще чакам друга игрс за миксер Simple Smile

# 1 211
  • Мнения: 4 841
Току що регнах и последният код. Не печели. Та общо взето резултата е 5:1 някъде. Доволна съм.
Гледам тази нощ е била жътва на хлебопекарни, но няма нито един изтеглен миксер. Успех на всички! Дано накрая всеки спечели нещичко.

# 1 212
  • Мнения: 1 349
И аз ей сега регнах 1 код и нищо...🙂 имам още 2 да видим

# 1 213
  • София
  • Мнения: 1 929
Христос воскресе!

Току що ми се падна форма от София мел, а как исках един миксер.

# 1 214
  • Мнения: 2 582
Христос воскресе!

Току що ми се падна форма от София мел, а как исках един миксер.

Честитоо!

Общи условия

Активация на акаунт