Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 675
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 135
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Снощи видях, че куфара на Куинс е с пазарна стойност 200 кинта.
Като го гледам с тия пластмасови колелца, откъде идват тия пари.....
Значи е елитен куфар за тези пари и то от игра те не са дали толкова със сигурност.

# 136
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Мисля, че ви подведох, но съм на 90% сигурна, че четох това за куфарите, може да бъркам игрите.
Сега търсих в правилата и няма нищо подобно. Peace

# 137
  • Мнения: 2 581
Мисля, че ви подведох, но съм на 90% сигурна, че четох това за куфарите, може да бъркам игрите.
Сега търсих в правилата и няма нищо подобно. Peace
Мисля че имаше някаква игра с награда куфар и беше посочена цена в условията, но не се сещам коя беше newsm78

# 138
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
В закона пише, че се облага пазарната цена на наградата. Така, че не знам дали има значение каква е цената дадена на организотора на едро. Но може и по нея да разпределят сумите на всеки спечелил, не знам

# 139
  • Мнения: 2 581
В закона пише, че се облага пазарната цена на наградата. Така, че не знам дали има значение каква е цената дадена на организотора на едро. Но може и по нея да разпределят сумите на всеки спечелил, не знам
Какво ще рече "пазарна цена" най-ниската за този продукт на пазара или най-високата? Понякога има чувствителна разлика в цените за един и същ продукт.

# 140
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Не ги мислете организаторите вий. Simple Smile

Всяка сериозна фирма  си има бюджет за реклама  Peace

# 141
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
В закона пише, че се облага пазарната цена на наградата. Така, че не знам дали има значение каква е цената дадена на организотора на едро. Но може и по нея да разпределят сумите на всеки спечелил, не знам
Какво ще рече "пазарна цена" най-ниската за този продукт на пазара или най-високата? Понякога има чувствителна разлика в цените за един и същ продукт.
Вярно е, но не ги определям аз. За такива работи, обикновенно има ставки в самите закони. Тук не знам как ще е, защото промяната още не е заработила на практика, а съществува само на хартия

# 142
  • Мнения: 3 546
В Кауфланда до Мол Варна има Сникърс с Пеле.

# 143
  • Мнения: 1 437
Каква е играта на морени newsm78 уж ви чета пък нещо съм изпуснала Mr. Green

# 144
  • Мнения: 3 546
Може ли пък да съм такъв заплез  Laughing ходих до Кауфланда и видях ММ бонбоните, нали знам, че имат игра и купих, предната игра пропуснах, викам си сега ще се пробвам. Ми то хубаво, ама играта е от утре и няма как да ми приеме бележката. И забравих да погледна какъв Куинс има и на каква цена.

# 145
  • Мнения: 2 581
Може ли пък да съм такъв заплез  Laughing ходих до Кауфланда и видях ММ бонбоните, нали знам, че имат игра и купих, предната игра пропуснах, викам си сега ще се пробвам. Ми то хубаво, ама играта е от утре и няма как да ми приеме бележката. И забравих да погледна какъв Куинс има и на каква цена.
Там Куинс няма никакъв в малки бутилки или поне аз не видях вчера. А колко струват бонбонките, че аз не видях?

# 146
  • Мнения: 3 546
 bouquet Поне за това да не се ядосвам. А като гледам печелившите за флашка, ми се струват разбъркани имената от вчера.

# 147
  • София
  • Мнения: 14 715
Бонбоните от утре са на промоция в Кауфланд - 1,59 лв. - 90 гр. Нали само те участват?

# 148
  • Мнения: 3 546
Да, само те. Да бях отишла утре, хм. Далече ми е малко и хич не ми се разкарва за едни бонбони, май пак ще пропусна. 

# 149
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И аз щях да взема, но благоверният ме спря, защото от утре била играта. Joy Joy
Малката ги харесва, та ще ги издумка.
Утре ще ходя до Кауфланд за бонбоните, брашното за козунаци и някои други неща съм набелязала, не са свързани с игрите обаче. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт