Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 688
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 13 169
Спечелих 2 билета за концерта на Графа миналата седмица. Бележката, която получих е служебна бележка за доходи от игри, томболи и т.н., искам да питам това води ли се допълнителен доход към НАП и плаща ли се 10 % данък върху сумата с данъчна декларация. Благодаря.

Да, пазиш си ги и в началото на 2018 г. ги декларираш в общия кюп.

Дойдоха Камениците. Вуйчо ми им се зарадва много, но попита дали няма и агнешко да му спечеля за Великден.  Mr. Green

# 751
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Ще направя изключение ама то бира с тестено и брашно не върви  Joy

# 752
  • Мнения: 2 136
И аз с топка от Сникърс.
Мислех да не участвам за ММ, но снощи ходих до Кауфланд, и записах едно участие. Искам хавлия. Две топки имам от играта им преди няколко месеца и такаси стоят.

Последна редакция: пн, 10 апр 2017, 12:19 от Cилвия

# 753
  • Мнения: 14 101
Куриерите уведомяват ли със смс, че носят пратка или направо идват? И аз имам 4 бири, да знам дали да ги чакам.

# 754
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Куриерите уведомяват ли със смс, че носят пратка или направо идват? И аз имам 4 бири, да знам дали да ги чакам.
Телефонен звън  Grinning

# 755
  • Мнения: 10 874
Не печеля от Сникърс, но ще опитам пак, разбира се. Тъкмо съм насъбрала опаковки. Mr. Green
Да видим с бонбоните какво ще стане.

# 756
  • Мнения: 7 289
 

Дойдоха Камениците. Вуйчо ми им се зарадва много, но попита дали няма и агнешко да му спечеля за Великден.  Mr. Green
[/quote]Таня,виж в СВА дали няма такава възможност,мин.година приятелка на майка беше спечелила от там агънце с бележка за пазаруване около 50лв. Hug

# 757
  • Мнения: 240
Получих линк от Сникърс за адрес за топката но като го отворя е йероглифи. Само при мен ли е така?

# 758
  • Мнения: 2 005
Регистрирах и последния код от брашното - едно голямо нищо.
Така и не ми достигна 1 код, за да се регистрирам за пореден  път за кафето на Престиж. Купувах на няколко пъти и не мога да ги докарам до 5. Не знам вече колко миксерчета имам, а чашите станаха 2.

За феновете на стикитата: http://www.lidl.bg/bg/11311.htm
Изтеглили са печелившия за фотоапарата на Лидл.

Последна редакция: пн, 10 апр 2017, 14:33 от Sonnenlicht

# 759
  • София
  • Мнения: 13 169

Цитат
Дойдоха Камениците. Вуйчо ми им се зарадва много, но попита дали няма и агнешко да му спечеля за Великден.  Mr. Green
Таня,виж в СВА дали няма такава възможност,мин.година приятелка на майка беше спечелила от там агънце с бележка за пазаруване около 50лв. Hug

  hahaha hahaha hahaha  Трябва да проверя.  Laughing Лошото е, че около нас няма такъв магазин.  Laughing

# 760
  • Мнения: 10 874
А знаете ли къде може да се вземе бутилка от Куинс? Thinking
Намерих някакъв списък, но не знам дали е актуалният и им писах във Фейсбук да питам. Ще пиша като отговорят. Казах им, че в правилата не са активни линковете, така че би трябвало да ги оправят.
Писаха ми, но не казаха дали е актуален този списък. Казаха, че ще проверят защо не са активни линковете в правилата и ще ги оправят. Hug

# 761
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
А знаете ли къде може да се вземе бутилка от Куинс? Thinking
Намерих някакъв списък, но не знам дали е актуалният и им писах във Фейсбук да питам. Ще пиша като отговорят. Казах им, че в правилата не са активни линковете, така че би трябвало да ги оправят.
Писаха ми, но не казаха дали е актуален този списък. Казаха, че ще проверят защо не са активни линковете в правилата и ще ги оправят. Hug
Имаше в началната страница един списък аз си го бях свалил.

# 762
  • Мнения: 10 874
Имаше в началната страница един списък аз си го бях свалил.
Да, току-що ми писаха, че е там и е активен. Иначе е същият като този, който намерих в нета. Hug

# 763
  • Мнения: 14 804

Да черпя за вчерашните именни дни на мен и на бебка и днешния ми рожден ден.  Flutter Пожелайте ми мнооого награди,че само едни бири съм спечелила от месеци наред.  Laughing

# 764
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да сте честити! Много здраве и щастие! Hug

Късмет, дано спечелиш от всичко по много.

Общи условия

Активация на акаунт