Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 633
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 10 874
Утре теглят Бритос, с едно участие съм, дано спечеля нещо, много ми харесват наградите.
Аз чакам ММ да се прибере и да отворим Бритоса, че да регистрирам кода. Вчера имаше право на избор - Стела Артоа или Бритос, избра Стела (очаквано, тя му е сред най-любимите), но днес няма да има право да избира. Mr. Green

# 841
  • София
  • Мнения: 1 361
Утре теглят Бритос, с едно участие съм, дано спечеля нещо, много ми харесват наградите.
Аз чакам ММ да се прибере и да отворим Бритоса, че да регистрирам кода. Вчера имаше право на избор - Стела Артоа или Бритос, избра Стела (очаквано, тя му е сред най-любимите), но днес няма да има право да избира. Mr. Green
От кой магазин взимате Бритос? Аз не мога да намеря промоционален.

# 842
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
От Била.

# 843
  • Мнения: 10 874
Моят го взех от местен магазин, който е част от веригата ЦБА. Казаха ми, че има и в друга местна верига (за плевенчани - Лайф), но нямах възможност да отида днес. Утре ще имам повече време и ще обиколя повече магазини.

# 844
  • София
  • Мнения: 1 361
Благодаря, момичета!
Явно не във всяка Била има, защото гледах там. Ще продължавам да търся. Simple Smile

# 845
  • Мнения: 151
Леле добре, че ви чета от време на време да разбера, че и аз печеля ат Каменница. До два дни трябва да се пратят данните, днес ми беше втория, биричките са ми на късмет  Joy

# 846
  • Мнения: 528
Честито на всички за хубавите награди!  Hug И аз да се похваля днес, с дребна награда от Хиполенд от фб игра. Simple Smile

# 847
  • Мнения: 10 874
Anyyyone, много щастие и късмет занапред! newsm59

Честито на всички, които се похвалиха, все такива постове да има през цялата седмица, а и през оставащия месец. Heart Eyes Hug

Чудех се и аз кога да се обадя за топката от M&M, ама накрая реших да оставя за утре.

# 848
  • София
  • Мнения: 9 850
Обадих се ей сега, не съм чакала изобщо. Заявих си топката, до 30 работни дни е при мен Simple Smile Много съм радостна, това ми оправи деня, който наистина беше скапан...

# 849
  • Мнения: 10 874
Обадих се ей сега, не съм чакала изобщо. Заявих си топката, до 30 работни дни е при мен Simple Smile Много съм радостна, това ми оправи деня, който наистина беше скапан...
Ох, съвсем забравих - извинявай, че те подведох за това докога може да се обадиш, явно грешно съм запомнила часовете. Blush

# 850
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Като писа се обадих и аз, без проблем се свързах. Laughing

# 851
  • Мнения: 1 134
Честито на всички дано хавлиите са плажни и аз спечелих 2 от 2 тел. А за Бритос исках да попитам четох но в правилата не намерих един код ваши само за едно теглене или за всички?

# 852
  • Мнения: 10 874
А за Бритос исках да попитам четох но в правилата не намерих един код ваши само за едно теглене или за всички?
Кои точно правила чете, защото в тези на играта го пише още съвсем в началото: Wink
Цитат
Всяка седмица, в избран от ОРГАНИЗАТОРА ден, на лотариен принцип се теглят седмични награди, а в тегленото участват всички валидни регистрации, въведени в рамките на ИГРАТА.

# 853
  • Мнения: 1 134
А за Бритос исках да попитам четох но в правилата не намерих един код ваши само за едно теглене или за всички?
Кои точно правила чете, защото в тези на играта го пише още съвсем в началото: Wink
Цитат
Всяка седмица, в избран от ОРГАНИЗАТОРА ден, на лотариен принцип се теглят седмични награди, а в тегленото участват всички валидни регистрации, въведени в рамките на ИГРАТА.

Благодаря явно съм го пропуснала защото е в началото.  newsm03

# 854
  • Варна
  • Мнения: 522
А знаете ли къде може да се вземе бутилка от Куинс? Thinking
Намерих някакъв списък, но не знам дали е актуалният и им писах във Фейсбук да питам. Ще пиша като отговорят. Казах им, че в правилата не са активни линковете, така че би трябвало да ги оправят.
Писаха ми, но не казаха дали е актуален този списък. Казаха, че ще проверят защо не са активни линковете в правилата и ще ги оправят. Hug

Много благодаря,Лаленце  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт