Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 845
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 725
Оливена, стискам ти палци нещата да се наредят по най-добрият начин и да зарадваш усмихнатото си момче!

# 181
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Дано си вземете камерите. Нали в първоначалния имейл не пишеше конкретни кодове? Как така ги измислиха изведнъж? И с какво право ги искат, като никъде няма обявени печеливши като имена или тел. номера, за печеливши кодове да не говорим. Това си е техен пропуск.
Аз бих пуснала жалба на това основание. Правилата на играта, уведомителния имейл за камерата, както и тези за малките награди. На фона на сайта, на който няма обявени печеливши кодове, на какво основание искат конкретни? Поне играта е с покупка.
Покрай дандания с жалба би минал и код с един единствен сгрешен символ. Голяма работа, нали имаш броя кодове нужен за регистрация в томболата за камера и ти го изписва на сайта, когато го достигнеш.
Тези, които провеждат игрите на Монделииз от по-миналата година са абсолютни бездарници. Как пък една не мина без проблеми?

# 182
  • Мнения: 1 725
В уведомителният им мейл пише изрично да предам петте печеливши опаковки на куриера. Аз няма как разбира се да знам кои точно са те. Няма списък с печеливши, няма регистрирани кодове да направя справка. Ще видим. Поздрави и късмет на всички!

# 183
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
В уведомителният им мейл пише изрично да предам петте печеливши опаковки на куриера. Аз няма как разбира се да знам кои точно са те. Няма списък с печеливши, няма регистрирани кодове да направя справка. Ще видим. Поздрави и късмет на всички!
Именно. Основанието за жалбата е, че в уведомителния имеил не упоменават конкретни кодове, а при доставка на наградата ги искат. Още повече, че с част от кодовете трябва да вземеш малките награди. За тях предупреждават и по телефона, когато заявяваш наградата и като ти я носят е упоменат кода. А за камерата това условие липсва и нямат основание да искат конкретни кодове. Или поне си мисля, че жалба в тази насока би постигнала успех. Това си е пропуск при организирането на играта и не може да е за сметка на спечелилия, а на организатора или провеждащия. Да се оправят помежду си

# 184
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Мерси за новата месечна тема  smile3525

В играта на Морени неограничен брой пъти ли може да се регистрираш или играеш само веднъж?

# 185
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Току-що си получих и втората чаша от Орео, чакам само още една.

# 186
  • Мнения: 2 582
Току-що си получих и втората чаша от Орео, чакам само още една.


Това от коя дата е спечелена?

# 187
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Имам проблем с abv, но мисля, че е от 15.03.

# 188
  • Мнения: 1 831
Записвам се в новата тема с една спечелена чаша от Орео и 2 пъти неуспешен опит за флашка от Куинс  Peace

# 189
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
И моите чаши идват, обади ми се куриерката. Имам и още да получавам де.
Имам проблем с abv, но мисля, че е от 15.03.
Аз също имам проблем с единия имейл, с другия никакъв. Добре, че и ти писа, че тъкмо се чудех само при мен ли е

# 190
  • София
  • Мнения: 9 850
Мерси за новата месечна тема  smile3525

В играта на Морени неограничен брой пъти ли може да се регистрираш или играеш само веднъж?
Неограничен брой пъти. Пише в правилата, че така се увеличава шанса за печалба.
Обадиха ми се от Тип Топ - и петте награди от Орео са при тях. Ще мина през офис да си ги взема, защото.... как да кажа... куриерите ги мързи? #Cussing out

# 191
  • Мнения: 3 549
Имам проблем с abv, но мисля, че е от 15.03.
Аз също имам проблем с единия имейл, с другия никакъв. Добре, че и ти писа, че тъкмо се чудех само при мен ли е
Уф, успокоих се, помислих си, че пак са ми го хакнали. Мерси, че писахте.

# 192
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Току-що проверих, и двата имейла вече се зареждат нормално.

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 2 431
Аз за едната спечелена чаша нямам имейл. Или поне не помня да съм го трила.

ма ко, би ли споделила и ти откога ти е чашата, за да знам кога да чакам моята/моите (те са от 20-ти).

# 194
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
От 16.03 са моите
И при мен се оправи abv

Общи условия

Активация на акаунт