ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 25

  • 74 391
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 125
Ако не сте проверявали тръбите, проверете ги и може да направите инсеминация със собствени средства. Тя не излиза толкова много пари.
За да кандидатствате за Фонда с неизясенн стерилитет, трябва да имате 4 инсеминации или самофинансирани опити, при които се стига до трансфер.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 642
Мисля, че имаше и точка по която може да се кандидатства и с диагноза ендометриоза. В сайта на ЦАР пише, погледнете

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
да има такава точка, ендометриоза 3 или 4 степен доказана след лапароскопия и 6 мес лечение със золадекс и не настъпила бременост 6 мес. след лечението. Аз по тази точка и ни одобриха  Peace.

# 33
  • Мнения: 157
Даа,за Ендометриоза говоря,отворена операция,проверени тогава тръби (ОК са били) 6 м. Золадекс.Но не пише степен на епикризата.От последната инжекция са минали малко повече от година и половина без Б. Но ми се ще първо с Инсе да пробвам преди Ин Витро Sad Благодаря ви много, Бързо сбъдване на мечтите ви ви желая Simple Smile !!!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 10 642
Ако питаш мен, подавайте документи, защото чакането за заповед си е доста (почти 1 година)
Пък до като чакате си пробвайте с инсе

# 35
  • Мнения: 719
Момичета, колко време след като от клиниката изпратят документите се получава входящ номер и има ли начин да разбера дали са ми изпратили все пак документите.
Успех на всички  Hug

# 36
  • Мнения: 475
Момичета, колко време след като от клиниката изпратят документите се получава входящ номер и има ли начин да разбера дали са ми изпратили все пак документите.
Успех на всички  Hug

Обади се във фонда и попитай.Ако са ги внесли ще ти кажат номера.

# 37
  • София
  • Мнения: 283
Какво става с номерцата? До къде стигнаха  newsm78

# 38
  • Мнения: 719
Здравейте момичета, включвам се в редицата на чакащите с номер 36591. Доста ще се чака явно.. Успех на всички  Hug

# 39
  • Мнения: 81
Здравейте момичета! И аз чакам да дойде моя ред 34015,но така се надявах да стане този месец,но уви Sad,а съм подала докуметите Юли 2016.Успех на всички!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 715
Спокойно и вашият ред се задава Simple Smile щом сте подали юли - най- рано края на май ще ви викнат Wink

# 41
  • Мнения: 81
Спокойно и вашият ред се задава Simple Smile щом сте подали юли - най- рано края на май ще ви викнат Wink

nikolaja Много ме успокой  Laughing Аз се надявам Юни вече да съм почнала със стимулацията,но както се казва домашната сметка на пазара не излиза Simple Smile

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Ние сме подали края на юни и сме номер 33678. Доколкото видях последния пост тук са стигнали до  Номер 33593  от миналата седмица, и много се надявам преди празниците да ни се обадят   Praynig. Дано тези дни преди празниците да се задвижат номерцата Simple Smile

# 43
  • Мнения: 81
Ние сме подали края на юни и сме номер 33678. Доколкото видях последния пост тук са стигнали до  Номер 33593  от миналата седмица, и много се надявам преди празниците да ни се обадят   Praynig. Дано тези дни преди празниците да се задвижат номерцата Simple Smile
Аз имам чуството,че тозно за праниците ги хваща голям мързел:) така беше и и за Коледа и Нова Година

# 44
  • Варна
  • Мнения: 715
Ние сме подали края на юни и сме номер 33678. Доколкото видях последния пост тук са стигнали до  Номер 33593  от миналата седмица, и много се надявам преди празниците да ни се обадят   Praynig. Дано тези дни преди празниците да се задвижат номерцата Simple Smile
Заедно ще сме Wink ние сме 33638 от 25.06.2016 - аз очаквам обаждане тези дни  Party
От фейсбук: 33614 отива за заповед на 2.05.2017

Общи условия

Активация на акаунт