Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 апр. 2017, 12:10 ч.

Частни детски градини - София (тема 11)

• 94 634
  • 684
  •   2
Отговори
# 660
Здравейте, дали някой има отзиви за частна детска ясла "Фъстъче"? Simple Smile

# 661
Здравейте! И аз тъкмо я разглеждах, но не ми стана ясно това частна ясла ли е или някакъв вид дневен център? Ще се радвам ако някой сподели пресни вечатления!

# 662
Здравейте! И аз тъкмо я разглеждах, но не ми стана ясно това частна ясла ли е или някакъв вид дневен център? Ще се радвам ако някой сподели пресни вечатления!

Аз се обаждах вчера. Ясла си е, но има и опция да си оставяш детето само за някои дни от седмицата Simple Smile

# 663
Цитат на: nunu21 link=topic=972698.msg39224020#msg392

[/quote

Аз се обаждах вчера. Ясла си е, но има и опция да си оставяш детето само за някои дни от седмицата Simple Smile
А казаха ли ви,  че ще се местят от октомври? Confused

# 664
Казаха ми, че от септември.

# 665
Здравейте,
Изчетох любезно цялата тема и искам първо да благодаря на всички редовни момичета, които са давали отзиви за посещаваните от тях градини  Hands V

За съжаление, не открих нищо за няколко от градините, които ме заинтересуваха и ще съм много благодарна, ако се включат мами с опит или приятели, чиито деца са там.

И така, градините, за които ме интересуват мнения, са:
 - Светлина ЧДГ, за всичките им филиали
ЧДГ "МАРИЯ МАГДАЛЕНА"
The Castle - от сайта им изглежда сякаш нямат лиценз....???
ЧДГ Мечо Пух - интересува ме филиалът в Гео Милев. Отзивите, които чета в БГРаботодател говорят за недоволен персонал и текучество. Наистина ли е така?
Частна Детска Градина "При Баба" - сайтът им не работи, но звучат обещаващо...

Предстои ни да се върнем наесен в България и тъй като не съм на място, нямам възможност да обикалям градините. Ще ми бъдат от полза мненията ви, помагайте Wink Най-вече ме интересуват: отношение към децата (а не обучение) - тоест, личността на педагозите, също така - таксите, наличие на транспорт и обратната връзка да е реална.

Ще се радвам и ако препоръчате детска градина.
Това е третото ми дете и опитът ме научи да не се стремя да изградя гений, а просто един щастлив човек, който умее да се весели и да общува. Затова търся в градината топло отношение и весела, безгрижна обстановка с насърчаване на изследването на света. Просто детство Simple Smile
Здравейте, на наши близки детето е в The Castle и когато говорихме преди около десетина дни, споделиха, че са много доволни

Ние сме много доволни от ЧДГ "Мечо пух" в Гео Милев Simple Smile Simple Smile Simple Smile Супер е и възпитателите са страхотни!

# 666
Здравейте,
Имате ли някаква информация относно ЧДЯ "Слънчо" / намира се в някакъв блок зад Билла до Джъмбо/. Опитвам се да се свържа от известно време, но никой не ми вдига на телефона, посочен в сайта:frowning1:
https://playstudio.eu/

# 667
Здравейте,
Имате ли някаква информация относно ЧДЯ "Слънчо" / намира се в някакъв блок зад Билла до Джъмбо/. Опитвам се да се свържа от известно време, но никой не ми вдига на телефона, посочен в сайта:frowning1:
https://playstudio.eu/

Не са ли се преместили точно там "Фъстъче"?

# 668
  • Варна/София
Здравейте,

търся актуални отзиви за "Слънчево зайче" към БГ школо и за "Веселото гардже".

Може и на лични.

Много ще съм благодарна.

# 669
Ако може отзиви и за „506 хлапета”, ще съм благодарна.

# 670
Моля, за отзиви за ЧДГ "Палави крачета", ЧДГ "Светлина" и ЧДГ "Ежко Бежко". За яслената група ме интересува.

# 671
Здравейте, можете ли да ме подсетите за частни ясли в периметъра от НДК до мол България или около Южния парк? Прегледах тези от първата страница, прерових целия интернет и всъщност не са много тези, които приемат деца от 1 г.,това че няма места е отделен въпрос. А някои сайтове вече не съществуват. Но може да съм пропуснала някоя затова ще се радвам да споделите други освен Фъстъче, Детство мое, Цветенце, Аладин, Слънчо , които приемат деца от 1 г.

# 672
Бобче-топче. Намира се в Кръстова вада, недалеч от Южния парк, близо до Парадайз мол. Със сигурност приемат деца от 1 година. За свободни места не знам, ако те устройва, можеш да им звъннеш.

# 673
Отново да попитам мнения за детска градина Еспа?

# 674
И да споделя мнение за Артистите на Монтесори, защото когато аз търсих за жалост нямаше такива.
Детето ми посещаваше тази “детска градина” за много кратък период, в който се убедих, че не само не заслужават доверие, а и че не трябва изобщо да работят с деца.
- Правиха точно това, което изрично им бях казала да не правят. Оказа се, че е практика при тях. Слагат памперси на децата, въпреки че са с махнат такъв. Естествено не вярвам да е на всички, а по-скоро на тези с инциденти. Моето дете беше без памперс от месец и нещо, нормално беше да има инциденти особено в нова среда. Е, те лесно си решаваха “проблема”. След време открих родители на деца били в тази градина - по-големите дечица сами си казвали за памперсите!
- Една главна възпитателна плюс една помощничка за 30 деца, което е недопустимо за частна градина, която струва 720лв на месец. Нямаха никакво време да гледат децата, особено по-малките, които изискват елементарни грижи като даване на вода, хранене, преобличане, водене до тоалетна. Веднъж ми върнаха бельо със съдържанието в него без да си направят труда да го изхвърлят! Държа да отбележа, че по време на срещата ни с тях, ни беше казано, че възпитателките ще са 4! Нищо общо с реалността.
- Беше ни казано, че всяко дететенце има 2 седмици период за адаптация и в този период не приемат нови деца. Още след първата седмица на моето дете, приемаха нови деца.
- И върхът на всичко беше, когато си го взех един ден с температура от 38.5! Отивам следобяд, почти нямаше дечица, вече бяха излезли лятна вакация. Моето дете беше с червени бузки и нямаше сили за нищо. Пипнах го - веднага усетих, че е горещ. Възпитателката сподели, че наобяд имал зелени сополи, мислили да звънят, но не звъннали, защото най-вероятно били градински сополи. Сподели още, че наобяд спал час и 30мин, нещо крайно нетипично за него в тази среда, явно от температурата. Взех си го, детето нямаше сили и енергия за нищо в продължение на 2 дни, поддържаше много висока температура. А те без да забележат! И аз бях до тук.
Каквото и да кажа повече ще е излишно, аз лично се отвратих. Повече няма да направя грешката да гледам чистия въздух и големия двор, защото има къде по-важни неща!

Общи условия

Активация на акаунт