Полет чука на вратата - октомвийчето търкаля се в кревата- тема 11

  • 29 816
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 744
Шошши бързо да се оправяте.
Ти защо не я оставиш понякога сама да се храни? Днес спанак с картофи, ще го яде за пръв път. След осмата лъжица и го слагам пюрето в една капачка и тя бърка с пръсти, маже си лицето, лапа го, маже лигавника, маже стола, пак лапа с ръчичка, пак маже и така. Но яде, вчера имаше авокадо зад ухото чак Mr. Green

# 706
  • Мнения: 294
Chuby е права.И аз понякога я оставям сама да си хапва и да маже, но гледам да не се цапа много,че не мога да я къпя всеки ден.
Моят дзвер пък харесва повече домашните пюрета и сега трябва да мисля комбинации и да й готвя.
Кажете ми плодовите пюрета как ги приготвяте?Интересува ме ябълката и крушата.Чудя се дали да ги печа или да ги варя  newsm78

# 707
  • Мнения: 19 689
На пара за пет минути стават супер.

# 708
  • Мнения: 294
cristi,Благодаря  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 1 426
Привет от мен!
Бяхме на консултация. Шушулката е вече 70см. и 7230кг. Оставаме на Фризовом до прегледа при гастроентеролога. Взеха му кръв, а другата седмица ще нося урината, защото утре няма да сколасам.
Шошии, ще ми е полезно да споделиш какво е казала консултантката.
Малко тъп въпрос, но ябълката и крушата се белят преди обработка, нали?

Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 13:31 от Iid

# 710
  • Мнения: 1 242
А Лид,с кората и семките бе Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 711
  • Мнения: 1 426
И аз така викам, Поли, може и с някоя дръжка и листо за декорация.  hahaha Ама като чета за някаква печена ябълка, тя без кората ще стане на пюре май-май, а? hahaha

# 712
  • Мнения: 1 242
 hahaha hahaha hahaha
Ей Лидче,направо ме разсмя със глас hahaha hahaha hahaha

# 713
  • Мнения: 19 689
И аз се хиля с глас  Joy

# 714
  • Мнения: 1 242
Като каза печена ябълка,вече ми се изчерпаха идеите за следобедни десерти. То не бяха кисели,грисове,млека с бисквити. Четох за грис със тиква newsm78 Дали да не я барна,баремна орангьови кичури да стана днес. Shocked

# 715
  • Мнения: 19 689
Поли, а чисти плодове не ще ли?

# 716
  • Мнения: 1 426
Хилите ми се на невежеството или на декорациите?  hahaha
А уж готвачка се пиша.  hahaha

# 717
  • Мнения: 19 689
Аз лично на допълнението на проклетията Grinning

# 718
  • Мнения: 1 242
Поли, а чисти плодове не ще ли?

Тц,трябва са комбинация с нещо,инак ги плюе. Ще играе май държавната кухня,май  ooooh!

# 719
  • Мнения: 19 689
Странно, моят за чисти плодове се изтрепва.

Общи условия

Активация на акаунт