НОВО и ВАЖНО - І-ви конгрес на БКП, БУЗЛУДЖА - мнения, впечатления, снимки

  • 29 565
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 255
И ние искаме дойдем на конгреса  Simple Smile - Цветето, таткото и бебе Ангел, резервираме един 4-стаен за 2 нощувки, щом друг вариант няма, може и да се комбинираме с някого. Ако се освободи обаче двойна стая или апартамент си записвам и аз ред в листата на чакащите.

Експрес, за цялата четворка ли да трябва капарирам, или за 2-те легла които ще ползваме?

# 76
  • Мнения: 2 323
понеже чета с подсачащо на главата ми кърмаче, никъде не видях цената на апартамента за 4-ма. ще поставя въпроса на сем. съвет довечера и ако ,,другарят,, е ок ще видим да се комбинираме с някое сем

# 77
  • Мнения: 117
iskam i az nqkakva staq kakvato tam e ostanala...po princip sme 3-ma:az , bebo i tatkoto.im li?

# 78
  • Мнения: 117
vsxshnost...ne raybrah-v spisxka popadat tezi, koito sa dali kaparo, ili vsi4ki, koito sa napisali, 4e iskat.ay utre 6te platq, ama trqbva da znam dali ima vsx6tnost staq ili ne...

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Експрес, за цялата четворка ли да трябва капарирам, или за 2-те легла които ще ползваме?

Не е необходимо за цялата четворка да капарираш, при условие, че ще се комбинирате с някого... Щом ще ползвате две легла за две вечери - 2 легла х 2 вечери х 6 лв. - 24 лева капаро... Но може би ще трябва да си носите сгъваема кошара за бебето... Освен ако не спи с теб, напирмер...




понеже чета с подскачащо на главата ми кърмаче, никъде не видях цената на апартамента за 4-ма. ще поставя въпроса на сем. съвет довечера и ако ,,другарят,, е ок ще видим да се комбинираме с някое сем

Цената на апартамент за четирима е по 12 лева на легло... Капарото за легло е половината - по 6 лева... Виж колко е сметкта в горната част на постинга ми... По отношение на комбинирането, моля всички комбиниращи се да се разбират помежду си, по възможност с лични съобщения... И да не забравите, след комбинирането да ме уведомите за да ви впиша в списъка...




iskam i az nqkakva staq kakvato tam e ostanala...po princip sme 3-ma:az , bebo i tatkoto.im li? vsxshnost...ne raybrah-v spisxka popadat tezi, koito sa dali kaparo, ili vsi4ki, koito sa napisali, 4e iskat.ay utre 6te platq, ama trqbva da znam dali ima vsx6tnost staq ili ne...

Бих искал да те помоля да пишеш на кирилица... Прочети темата назад, описани са всички свободни стаи... Останали има само апартаменти за четирима и един VIP-апартамент... Комбинирай се с някого... Засега се запазват само стаи след записване в темата... Но трябва да бъдеш сигурна, че ще дойдеш, а не само да запазиш стая... Тези, които не изпратят капаро, вероятно ще отпаднат от първоначалния списък...

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес е вече понеделник, а капаро е пратил само един единствен човек... До петък остават четири дни...

# 81
  • Мнения: 6 243
Утре имаш кайметата. Ненаситен си, ей!!!

# 82
  • Мнения: 8 476
Днес е вече понеделник, а капаро е пратил само един единствен човек... До петък остават четири дни...
Много ме е срам.Обещах за днес ,но не успях.Тичане голямо беше,насам-натам.Утре със сигурност!

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Днес е вече понеделник, а капаро е пратил само един единствен човек... До петък остават четири дни...
Мен що не ме броиш? Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 435

Днес е вече понеделник, а капаро е пратил само един единствен човек
Naughty И аз пратих  Crossing Arms ...... или пък съм само аз  Flutter

# 85
  • Мнения: 313
Днес е вече понеделник, а капаро е пратил само един единствен човек... До петък остават четири дни...
Сори, обещах за днес, но....утре вече "ти баща ти майка" Embarassed

# 86
  • Мнения: 8 476
Пуснах паричките! Laughing

# 87
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, Експресо, да не би да ходим на една и също екскурзия до Станбул, хъхъхъх!  Mr. Green

Мъж обеща утре да те финансира, потърпи мънинко.
Пак поздрав.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Привет на всички...
Раздвижиха се нещата с изпращането на капаро...
Очаквам същата активност и от неизпратилите все още...

Сега и един конкретен въпрос...
Ива Атанасова ми е изпратила превод от 12 лева...?
Ясно е, че става въпрос за двойна стая за една вечер...
Според записалите се досега... Това е или Бу, или silvi_mar...
Ама все пак... Това чие капаро е...?
smile3521

# 89
  • Мнения: 6 243
Ива Атанасова е Небесната Краставица, си мисля аз  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт