♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 54

  • 41 843
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 478
 Hug Hug Hug
Добър вечер момичета, благодаря за всичко което пишете, с удоволствие си чета вечер за моята любимка Каро Ипликчи , и разбира се за Дефне нейните перипетии с бебето в корема  Joy Joy Joy

Най-много ме е яд, че от работа не мога да пиша, едва ви чета по диагонал ,дето се вика , на телефона.Ама ще го измисля.....


Гледам Елчин се появи славно по всички медии :

Ами време беше LaughingТалантливо си е момичето newsm78 Да ги видим сега с новите проекти, кой ще се справи по добре Naughty

# 691
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:


Да споделя актуален Баръш и тук
Очаквайте в най скоро време кака с нЕкой домашен любимец и на Дафа треньорката с куче по избор Mr. Green

Нещо още по- добро  Peace Peace

# 692
  • Мнения: 11 994
Темпи, мометата хубави, но от кака по УбавУ нЕма Peace

Под тази снимка при мамашите върви дискусия с елемент на агресия, дали на Елка зъбите са жълти от цигарите или ги е избелила с ФШ Crazy ooooh!



 Whistling Whistling Whistling

# 693
  • Мнения: 9 540
Да им имам проблемите на рускините  ooooh! ooooh!

Глава 88

Йомер се прибра късно. Дефне и Нихан тъкмо довършваха вечерята, смеейки се на нещо, когато той влезе. Съпругата му го посрещна, сгушвайки се в ръцете му.
-   Добре дошъл!- Прошепна тя до гърдите му.
-   Добре заварил. Съжалявам, че трябваше да отсъствам толкова дълго!- Наведе се и я целуна, след което погали корема ѝ.- Как е малкото чудо?!
-   Непослушно, както винаги!- Засмя се Дефне.- Вечерята е готова, сигурно си гладен.
-   Здравей, Йомер!- Поздрави го Нихан, когато те се показаха в кухнята.
-   Здравей! Исо?!- Взе детето на ръце и то веднага се сгуши в него.
-   Ето, виждаш ли, това имах предвид!- Посочи ги с пръст Дефне.
-   Какво е станало?!- Попита озадачен Йомер.
-   Нищо!- Отсече Дефне.
-   След като си излязъл днес Исо е плакал до откат и е побъркал леко леля си. А с теб е толкова спокоен и тя ревнува.- Изплези се на ядосаната Дефне.- Затова и се наложи да пристигна доста преди Есра да се прибере.
-   А тя къде е сега?!
-   Горе, пише си домашните. Ще я извикам.
Докато тя се качваше Йомер накара Дефне да му разкаже какво е станало. Тя спести разговора си с Нихан, но му разказа как са я изтощили децата и е извикала приятелката си, убеждавайки я да остане тази вечер тук. На него му се стори смешно, че се е пречупила пред две бебета, но на нея не ѝ бе до смях. Искаше ѝ се да го види на нейно място.
Вечеряха спокойно. Нихан и Есра настояха да се погрижат за почистването, докато Йомер си играе с Исо. На него му беше забавно да прави разни физиономии срещу малкия, от които той се заливаше от смях. Дефне стоеше и ги наблюдаваше отстрани. Йомер щеше да е страхотен баща.
Легнаха си уморени. Нихан се настани на дивана в стаята на Исо, за да не се налага някой друг да става, ако сина ѝ се събуди. Той отново бе заспал трудно и се надяваха през нощта да е спокоен.
Йомер излезе от банята и видя Дефне, която се опитваше да разтрие врата си.
-   Боли ли те?!- Попита, присядайки до нея и отстранявайки ръцете ѝ.
-   Малко. Явно съм се схванала, докато носех Исо, опитвайки се да го успокоя. Всичко ме боли.- Развъртя тя глава, докато вратът ѝ не изпука.
-   Да видим какво може да направим.
Силните му ръце стискаха схванатите ѝ рамене, нежно, но и с необходимия натиск. Преместиха се по врата ѝ, след това надолу по гърба. Разтриваше стегнатите ѝ мускули, карайки я да се отпуска все повече и повече. Беше толкова приятно. Бавно силата намаля и останаха само нежните ласки, които я отнасяха в един друг свят. Йомер се наведе и целуна шията ѝ, след което я придърпа към гърдите си. Тя се отпусна на него. Той беше нейната скала, силата, на която винаги можеше да се опре.
-   Благодаря!- Прошепна сънено.- Винаги знаеш от какво се нуждая.
-   Това е, защото вече си част от мен. Така, както аз съм част от теб. Обичам те.- Целуна я по бузата, след което я побутна към леглото.- Хайде да спим, изглеждаш изтощена.
-   Такава съм. Но щом ти си тук това няма значение.- Притисна се към него, когато той легна до нея.
-   И с мен е така, но все пак имаш нужда от сън. Бебето отдавна заспа.- Помилва корема ѝ, където малкото човече сигурно вече сънуваше. Почти не се бе проявявало тази вечер.
-   И то е изморено, днес беше тежък ден и за него.
Покривайки ръката му със своите, Дефне заспа. Йомер я последва почти веднага.
Дефне се събуди първа. Слънцето тъкмо се показваше и навън бе още леко мрачно. Прекалено рано за ставане, прецени тя. Опитваше се да не мърда, за да не събуди Йомер. Снощи той бе не по- малко уморен от нея и явно имаше нужда от почивка. Усмихна се като си спомни колко много се бе забавлявал с Исо.
-   На кого се усмихваш?!- Попита тихо Йомер.
-   Буден ли си?!- Погледна го тя.
-   Отдавна!- Засмя се той.- Знаеш, че обичам да те наблюдавам, докато спиш. Явно, ти мен също.
-   Така е. А и си помислих, че имаш нужда от съня. Снощи изглеждаше страшно изморен.
-   Във фирмата е лудница. Ако подпишем този договор всичко ще се промени. Сама знаеш какво ще означава това за нас.
-   Така е! Но вие ще успеете, няма за какво да се притесняваш.- Усмихна му се тя, целувайки го по бузата.- Със Синан винаги постигате това, което си наумите. Никой и нищо не може да ви попречи.
-   Благодаря!
-   Но все пак смятам, че имаш нужда от почивка. Трябва да спиш повече!
-   Ти си моето лекарство.- Целуна я, след което скри лице в извивката на рамото ѝ.- Ти си всичко, от което имам нужда.
Усещаше горещите му устни, изгарящи кожата на шията ѝ. Напук на всички нейни страхове, че като напълнее Йомер ще се отдръпне от нея, той все още я желаеше. Виждаше го в очите му, в жестовете му. Бебето не бе пречка за любовният им живот. Напротив, беше причината за това да потърсят нови начини за да изразят любовта си. В началото Йомер се притесняваше заради бебето, но лекарят го успокои, че не може да му навреди по никакъв начин. А бушуващите ѝ хормони засилваха желанието ѝ по неподозиран до сега от нея начин. Имаше моменти, в които не можеше да се познае. През повечето време тя, вечната срамежливка, бе тази, която започваше любовните закачки и това много се харесваше на Йомер. Днес обаче явно бе негов ред.



https://www.youtube.com/watch?v=ChKvQBk3PWM

# 694
  • Мнения: 11 994
Ммда, любов, семейство, бебе, хубава приказка за лека нощ.

Темпи,  Peace

# 695
  • Мнения: 9 540
Добро утро  Heart Eyes Hug



Искам или не май наистина отивам към финала на тази приказка  Whistling В главата ми вече се въртят идеи за новата  Mr. Green а да пиша две едновременно няма да ми се получи  hahaha hahaha

# 696
  • Мнения: 11 994
Здравейте!

Боре и компания в Амстердам вече отразено и в пресата #Crazy

Кака лайква Елка, явно е получила бъг след изчезването на котака Mr. Green

Темпи, интересно какъв ще е следващия ти проект Whistling



"Винаги има лудост в любовта. Но винаги има и смисъл в лудостта!" - Фридрих Ницше.

Последна редакция: вт, 02 май 2017, 10:43 от Slawena

# 697
  • Мнения: 2 478
 Hug Hug Hug

Темпи ти направо гръмна бомбата : Laughing Wink Загубих на момента интерес към Боре, кака и Елчин  и даже ElBar, много ми е любопитно с какво романче ще ни зарадваш bouquet bouquet bouquet



# 698
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Привет  Hug Hug Hug
охааа прочетох си две глави наведнъж  Crazy да не загубя нишката  Flutter
Темпи  Hug bouquet

Добро утро  Heart Eyes Hug



Искам или не май наистина отивам към финала на тази приказка  Whistling В главата ми вече се въртят идеи за новата  Mr. Green а да пиша две едновременно няма да ми се получи  hahaha hahaha

Вай бе  Shocked стана ми чок любопитно  Peace Rolling Eyes

Здравейте!

Боре и компания в Амстердам вече отразено и в пресата #Crazy

Кака лайква Елка, явно е получила бъг след изчезването на котака Mr. Green

Темпи, интересно какъв ще е следващия ти проект Whistling



"Винаги има лудост в любовта. Но винаги има и смисъл в лудостта!" - Фридрих Ницше.



 Joy Joy Joy кака да не й паднало нещо върху главата тези дни  Rolling Eyes Mr. Green
Славе  Hug хубав цитат  newsm10

# 699
# 700
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371

аххх че хубав колаж  Crazy Crazy Crazy като ги гледам и ми става една такова топло и морско  Mr. Green newsm47

# 701
  • Мнения: 9 540
Много ме е яд така  #Cussing out още не съм завършила едното и другото вече ми се меси в главата  ooooh! Тотално съм ги окарашичила вече нещата - стари, сегашни и нови, всичко е такава каша в главата ми, че не е истина  Mr. Green Mr. Green

# 702
  • Мнения: 11 994
Ще се справиш Джанъм, с такава фантазия Rolling Eyes

И сега какво , с  раждането на бебе Ипликчи приказка поредна се финализира Thinking

# 703
  • Мнения: 9 540


"Винаги има лудост в любовта. Но винаги има и смисъл в лудостта!" - Фридрих Ницше.


Както винаги право в целта  Peace

# 704
  • Мнения: 9 540
Ще се справиш Джанъм, с такава фантазия Rolling Eyes

И сега какво , с  раждането на бебе Ипликчи приказка поредна се финализира Thinking

Имам още идеи за след това и ще се опитам да я допиша така, както исках, докато нахвърлям началните идеи за следващата  Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт