Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 483

  • 30 139
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 27 903
 Здравейте  Hug

  Марги , Киво и на мен ми допада с къса коса   Peace Кивовото дизи  го карам на гифове  снимки и преразкази .  Еджето се отегли от дизито но до колкото знам е написала сценария до последния епизод .


 оооо ,  като не  ви аресва мИлиционера  го дайте на мен  smile3534 пъпчасъл бил ,  едър ,  брадат , фотошопнат  Joy  че да не го фотошопират само него  .  Дуда  найте ли колко фотошоп трЕбва излеят за да я догодат за корица  hahaha hahaha     споко нема такава опасност . Никой нема го купи и ша пръшляса по рафтовете   Mr. Green




 smile3544  

  в този репортаж от зимата е готин .  Как си върти колана   Joy и говори с журналята . Не знам   пързулна ли ни като каза , че е сам и нямал време за кадъни  . Мисля , че репортажа беше преди нова година , щото ашка с Дуйгу   е от януари или февруари .  


  стилистката що го кипри с тоя камофлаж бе  #Cussing out



 Flutter Crazy усмихнат  и  тениската е ок .    Часовника не ми аресва


 Чачовия маниер  ,  когато играе  на фотосесии и  извън образ също  

 ето  Peace














   На камофлажната снимка е с него .   Загадка си остана тая медуза . Негов личен пръстен ли е или  го носи за сериала ? Rolling Eyes  Като приключи Ичардето и го свали  е било заради ролята му .

   Мненията са   , че ни  загатват   с камофлажа , че  следващия му проект може да бъде военен  .   Тази тематика се гледа от зрителя и Соза   е първенец .  






Цитат
Още повече , че е артист и външния вид е важен за него ....а и за нас  Mr. Green

Дидеее Hug важно е за нас  красотата  но за Чаги  дали е важна ?  Беше казвал  , че  иска да играе нови образи и от към визия е готов за промени .  Орапончи си косата , пуска бради , слабее и  напълнява . За Делибала и Меджезира се беше вталил . Но и гльоджав не ми аресва .  Заякнал ми е тамъм  .  Видимо е преуморен от екшъна .     Ча е като хамелион  . Малко актьори умеят да са такива  Peace

 

 





Последна редакция: вт, 02 май 2017, 16:18 от femmi2

# 661
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Еджето едва ли за друг свой герой е сътворила толкова простотии накуп, колкото за Аман. Да стои далеч от Ча Crossing Arms, по възможност и от Киво.

Цитат
Не знам   пързулна ли ни като каза , че е сам и нямал време за кадъни  .
Ах, баджаначке Joy Как мислиш? Mr. Green

А ръката върху главата, вярно. Не бях забелязала, а то на няколко места така.... Laughing
Цитат
Тук фотошопа не е издърпал ненужното Rolling Eyes Вярно е много уморен.

# 662
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
ФемО, Дуда за да изглежда добре, трябва цялата от фотошоп да я създадат hahaha Забравих да ти отговоря на питането за онази снимка- леля му и братовчедките са Peace
Като каже че е сам аз не му вярвам Naughty Прави го очевидно за да си създаде някакъв комфорт по отношение на останалата част от разпита, така парира по-нататъшните въпроси за ашковете.... А камуфлажа май никога не е излизал от мода Peace

Елчин е свободна, щяла да снима нов сериал ли, филм ли не разбрах, дано да е с Ча Mr. Green Към талант ми идва дървена, но няма да е първото дърво с което да играе Ча. Харесвам необичайната и външност с тези огнени коси, а и Ча в момента изглежда на повече години от нейните 31.


# 663
  • Мнения: 27 903
 Елчин е хубава  . Може би ще си партнират  но  не и в новия сериал .   С Беренката  си ги чЕкам   smile3539



 Mr. Green  става за индийски сериал  за ролята на шаманка с пера на чЕлото яздеща кон rotfImao

 индийско не мога търпа   #Crazy   Един път попаднах  като цъках  на индийско  и една ги удари мълнята  като на фокус  и падна  Joy  и МаргарелА  го беше гледала 




 Sick cry Imp    Сема му каза нещо а той се изрепчи

си опрайм вкуса след стреса






Crazy





# 664
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Минавам да кажа, че мойте дънки са си ластични, ма за `секи случай съм си ги `зела някой и друг номер по-големшки, че да ми седят по-лежерничко.  Mr. Green

Рибарските мрежи са пълни с рибки.  Wink Mr. Green Mr. Green

А вчера изобщо съм забрайла, че е пон`делник и има Ичерде. От прочетеното сфанах, че нищ` не съм пропуснала.

И на мен нещо ми се позагуби близостта на Чачо с Енгин и сал Дуда мой да е в дъното. Peace

Хади  bye, скоро пак мой да пиша. Grinning

# 665
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ооо, Профче Hug, как да се разпишеш в извънработно време.

Един път попаднах  като цъках  на индийско  и една ги удари мълнята  като на фокус  и падна  Joy  и МаргарелА  го беше гледала 
Гледах, я. В турските сериали такива режисьорски похвати няма hahaha

# 666
  • Мнения: 832



 оооо ,  като не  ви аресва мИлиционера  го дайте на мен  smile3534 пъпчасъл бил ,  едър ,  брадат , фотошопнат  Joy  че да не го фотошопират само него  .  Дуда  найте ли колко фотошоп трЕбва излеят за да я догодат за корица  hahaha hahaha     споко нема такава опасност . Никой нема го купи и ша пръшляса по рафтовете   Mr. Green



Дидеее Hug важно е за нас  красотата  но за Чаги  дали е важна ?  Беше казвал  , че  иска да играе нови образи и от към визия е готов за промени .  Орапончи си косата , пуска бради , слабее и  напълнява . За Делибала и Меджезира се беше вталил . Но и гльоджав не ми аресва .  Заякнал ми е тамъм  .  Видимо е преуморен от екшъна .     Ча е като хамелион  . Малко актьори умеят да са такива  Peace

 


Тва па  Mr. Green #Crazy ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha алоУ  Феми  love001 заради тебе и ластичните извадих , обаче не съм толкова предвидлива като Профи , а трябваше  smile3521 Ей , веднага да го вземе  hahaha И пъпките ще му оправим и ще се втали ...само да падне отнякъде  smile3508 , но без коня ако е възможно  Mr. Green Умуут отвори ТЕРАСАТА ...вече можем и на открито да се разпяваме , лошото е , че там няма флиртове  hahaha hahaha hahaha

Добре , че решиха да не правят 2 сезон на Ичердето . Днес една падруга беше написала , че ако филма бил дълъг като Езел 74 епизода , накрая рейтингът му щял да е 3%  Mr. Green Sick
За мен за този огромен спад вина изцяло имат ОНИЯ тримата - сценаристите.....да имаш такъв секс символ за главен герой , красива главна героиня и за 32 серии да имат една целувка  ooooh! ooooh! #Sniper box Можеше да има любов , какво като е екшън . Да не би мафиотите да нямат гаджета , жени , любовници ......Завъртяха се в кръг с тоя Джелял и Кудрет ....то не беше Хандан , Лейла , адвоката , оня хърбавия с анцунга .....пълнеж до безумие . Не можаха ли да направят Сарп и Мелек да се срещат тайно , Джелял да гони Сарп .....драма напрежение , а то пируети , щракане с пръсти  #Crazy ooooh! newsm78 Аман


най-сетне снимка  с ОМБРЕТО на косата на снахата ....стана още по-хубава , въпреки , че от това накъде   rotfImbo doh Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 667
  • Мнения: 27 903
 как би изглеждал като остарее . Дано да не изглежда така  ooooh! Джоржд Кулни   от холивудските актьори .e адски чаровен  дори и на възраст   Peace  Стана баща на близнаци

[





  кога ли ще се разходим из Босфора  Heart Eyes


 Диденцее Heart Eyes ша се разождаме с ластъчни дънки по брега и после в бума  Joy аз съм 50 кила така чИ ша се поберем  ама па не вадим дИколте


  
http://life.dir.bg/news.php?id=25621387

 #Crazy #Crazy ooooh!

  


      

 

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 13:14 от femmi2

# 668
  • Мнения: 832
 Диденцее Heart Eyes ша се разождаме с ластъчни дънки по брега и после в бума  Joy аз съм 50 кила така чИ ша се поберем  ама па не вадим дИколте


  
http://life.dir.bg/news.php?id=25621387

 #Crazy #Crazy ooooh!
      

Е, не какви Вежди  Joy Joy Joy. Дали им слагат лак за коса та да не им се разваля формата  newsm78

Феми , деколтето е от мен ....значи първо на Босфора , после на Терасата ,



 а оттам на флирт в Буума ...и остава и Чаатай да ходи още в него , че отдавна и оттам не се тагва ....настъпи домашен уют ...Дуда му готви и вечер са си семейно на свещи  Mr. Green

Това модно творение за няколко часа събра 1 милион харесвания на Инста на Дженър

Скрит текст:

А Кардашиян  #Crazy #Crazy #Crazy кви са тия МОДНИ ИКОНИ  #Crazy


Последна редакция: вт, 02 май 2017, 21:53 от diana72

# 669
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Една тайна любов щеше да е много интересна, ама пусти сценаристи женомразци ooooh!
Аман от Джелял и Кудрет- не харесвам ни единия актьор ни другия. Четин Текиндор съм го гледала в Аси, но дали щото и сериала не харесвах не знам, но не ме е впечатлил с нищо. От тук нататък сигурно ще гледам само братята като разберат един за друг, (дано сценаристите не забравят и за основната сюжетна линия tooth) Радвам се че на Ичерде му се вижда края newsm18

ПП Лелее кви са тез вежди, догнуся ме, приличат на гъсеници бррр Sick

Последна редакция: вт, 02 май 2017, 21:47 от Беллора

# 670
  • Мнения: 832
Намразих ги тия сценаристи . Дори Ръза на прощалното парти на Мелек каза , че и без това жените в сериала били малко , а си отива една ....главната  smile3518

Сарп каза , че са имали ТОЛКОВА планове , то и аз имах планове за тях , ама ТЦ



а , над тази снимка пишеше ...Организето - сега ясно ли е с тия полицаи защо Джелял не е заловен 20 години  hahaha



Аз толкова си харесах двамата братя , как се закачаха , като имаха общи сцени и задачи , че сега ако ги настроят един срещу друг и почнат да си правят гадни номера много ще се разочаровам. Така ми се иска Джошкун все пак по-рано да им каже , че са братя , и да се обединят против оня с мишата опашка .

# 671
  • Мнения: 21 201
 wavey

Скрит текст:
Ягмур Унал - исполнительный продюсер Бесстыжих.
Исполнительным продюсером сериала Бесстыжие, в котором главную роль исполнит Хазал Кая, является дочь суперзвезды турецкого экрана Тюркан Шорай Ягмур Унал. Ягмур снялась только в одном фильме Uzaklarda Arama в паре небезызвестным Мустафой Угурлу, который в сериале Внутри/Içerde играет начальника Юсуфа .
Източник http://teammy.com

# 672
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Наде, Фема го сложи вчера, даже го коментирахме Peace



За това говорех онзи ден- не само килата е отпуснал, ами и някои други грижи по себе си- вижте му двата долни зъба отпред Rolling Eyes Цигарите не прощават, но и процедурата при почистването при зъболекаря става бързо Peace
 
Забравих да кажа, нещо интересно, което забелязах миналата седмица - една вечер тв-то вървеше на Парчетата и чух че има двама герои носещи имената Чаатай и Хазал Laughing Мисля че като герои нямат допирни точки, или греша newsm78 (гледах сериала само в началото) но в рамките на няколко секунди споменаха двете имена няколко пъти, а май не са от най-често срещаните при комшиите Laughing

ПП СнаАта май е правила някакви нещастни опити да се разкраси с букли и омбре tooth

# 673
  • Мнения: 21 201
Наде, Фема го сложи вчера, даже го коментирахме Peace

Скрит текст:

Скрит текст:
За това говорех онзи ден- не само килата е отпуснал, ами и някои други грижи по себе си- вижте му двата долни зъба отпред Rolling Eyes Цигарите не прощават, но и процедурата при почистването при зъболекаря става бързо Peace
 
Забравих да кажа, нещо интересно, което забелязах миналата седмица - една вечер тв-то вървеше на Парчетата и чух че има двама герои носещи имената Чаатай и Хазал Laughing Мисля че като герои нямат допирни точки, или греша newsm78 (гледах сериала само в началото) но в рамките на няколко секунди споменаха двете имена няколко пъти, а май не са от най-често срещаните при комшиите Laughing

ПП СнаАта май е правила някакви нещастни опити да се разкраси с букли и омбре tooth
Хубаво, но на мен вчера линка ми заби и сега разбирам, че е било същото инфо.

# 674
  • Мнения: 832
 wavey Здравейте  Hug Наде разбра ли , че сериала ти го удължават до края на юли  Peace

Скрит текст:


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт