Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 483

  • 30 016
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 21 201
Само не ми казвайте, че джезвето с кокаляци с Илкнур е Хазал.
И двете са скелети, бъррр. Sick Sick
Иначе на фотката с лилавото потниче Непрежалимата Mr. Green е ОК.

# 721
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Сладка боксьорка Heart Eyes Heart Eyes
Попадна ми и тази от времето на ЗП-


Аз и Илкнур не я виждам чак толкова слаба Blush, пък другата си е съвсем добре в тяло. Не е Хазал, Наде.

# 722
  • Мнения: 21 201
 Tired Stop
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456240439%2F8316625adde76 … pl_wall_-58199741

Бузите ли са му поспаднали, newsm78 от камерата ли е, що лиии? Thinking

# 723
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ох rotfImao, Ча що не се присъедини към групичката или той снима? hahaha hahaha

Не знам защо Наде, но и във фрага като загледах ми се видя поотслабнал. А, дано Praynig

# 724
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
И аз мисля че започва да влиза във форма, каква очертана челюст smile3544 Много хубав Heart Eyes Марги май ще стане както казах- финала се задава зад ъгъла, а Ча се вталява Mr. Green Ай дано bishop

ПП СнаАта е ужасна гледка, на мен не ми е забавна Rolling Eyes

# 725
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, това си го помислих между другото- че си на път да познаеш Laughing. А, дано! Не ти правя реклама, но в доста от случаите си права, дано и сега.
Още се смея на Дуйгуто. Laughing А, така, споделяйте ги тук тези неща, аз рядко ровя при рускините.

ПП преди малко благодарение на една съфорумка (моля да не ми се сърди, че споделям) Hug попаднах на Слънцата, а в тях наЩа Дуйгу Laughing Вярвайте не съм предполагала, че ще го кажа, но нашата в сравнение с главната там не е чак толкова зле Peace

ПП 2 Blush Диде, харесах си поздравчето от днес, та си го пуснах и сега.... Сетих се разбира се, че е от АФК от оназ кофти ситуация с шамара ooooh!

Последна редакция: пт, 05 май 2017, 23:52 от Маргарита Н.

# 726
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Според мен Илкнур е анорексичка. Тя не просто е отслабнала, а е ходещ скелет  Shocked. Възможно е това да е поне една от причините за раздялата им с Гинчо. Колкото до взаимоотношенията им с Хазал, може да не са били първа любов, но все "бебеджим" е най-ползваното обръщение помежду им. Wink Peace

Гушкам ви  Hug

# 727
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
Профче и аз си го помислих, но не знам защо не го коментирах.Илкнур наистина прилича на анорексичка.
Марги Peace Аз една от причините да зарежа Слънцата е че химията между Керем и Ханде не ми беше достатъчна, да ми компенсира нейната визия. Вкус, какво да го правиш 33uu

Приготвила съм новата тема, но дано да се наложи по-късно да я пускам, че за обяд чакам гости и доста работа имам.

# 728
  • Мнения: 5 986
Здравейте  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ичерде започна вълнуващо с много добър актьорски състав особено Ча и Арас, но нещо в сценария не достига.Честно казано без разказите на Дидка съвсем щях да изгубя интерес. На мен не ми е достатъчно само да се радвам на актьорското майсторство на главните. Трябва да има и някакво развитие по основната линия особено след смъртта на Мелек за да я осмислят някак си. Сега какво? Ще дават 6 серии по 2 часа омраза между двамата братя? Че те общите им сцени със закачките бяха най-хубавото от сериала. Няма да се учудя финала да е 1:1 с американския римейк - трупове

# 729
  • Мнения: 27 196
 Здравейте на всички  Hug Hug


малиии къв е тоз шамано идиански танц  rotfImao rotfImbo уцелих , че Дуда мяза на шаман и ще и оди такава роля с кон  Mr. Green smile3540

   Дидеее Hug Heart Eyes   тия движения ги научим за бума   и ша денсим  Joy

 Преди обсъждахме , че Чачи на едни кадри изглежда слаб и във форма а на други йок . Зависи как го щракат   и   от  стила.    Може да  се е наспал и отпочинал  








ммм чок   хубав да го схрускаш Crazy  дънковото якенце му  лепне и намалил бузките


 Секчин Йоздемир с нов проект .  Ще го загледам като почне .



Цитат
Седеф Шахин, столь нелюбимая многими в сериале Я назвала ее Фериха Джансу, вернется в следующем сезоне с новым проектом. Информацию актриса подтвердила лично


 

Последна редакция: сб, 06 май 2017, 18:37 от femmi2

# 730
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

Ще дават 6 серии по 2 часа омраза между двамата братя?
Дано не си права, Рори. Дано не зациклят чак толкова, че зрителите съвсем ще се отегчат, макар и оставащите епизоди да са малко. Омраза между братята, а на финала смърт- типична турска драма Rolling Eyes

Сладури и едните, и другите
çağan efe&emir / çağatay&aras 👼🏼🌸


О, Феми, къде ходиш Laughing Танца хареса ли ти? hahaha За Бума ще го научим, ще покажем, че и ниЙ можем Mr. Green
Ча много ми хареса Heart Eyes, имаш ли си я хубостта нещата са поправими.
И Джансуто от АФК не изглежда зле, снимката  може би е пообработена Laughing, в сериала много неприятна ми беше тя, не само героинята ѝ.

Приготвила съм новата тема, но дано да се наложи по-късно да я пускам, че за обяд чакам гости и доста работа имам.

Ще те изчакаме Laughing Ако имаш именник- жив и здрав да е.
Ако имаме и други празнуващи в темата- най-добри пожелания отправям към всички Hug

# 731
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
Ей ме Laughing Нямам именик Марги, по друг повод беше събирането.
И аз отправям най-добри пожелания към всички празнуващи и близките им, да сте живи и здрави!
Рори, то че ще има занулен от братята е почти сигурно, даже си мисля че ще е Сарп- не го виждам как биха го оставили сценаристите да живее с вината че Мелек посрещна с тяло куршумите и умря в ръцете му за да живее той Peace А също и че братята ще се разменят- сега другия ще изчезне (загине) а Мерт ще се завърне да наваксва изгубените години с майка си Rolling Eyes

# 732
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
А също и че братята ще се разменят- сега другия ще изчезне (загине) а Мерт ще се завърне да наваксва изгубените години с майка си Rolling Eyes
Този финал би бил логичен Peace

# 733
  • Мнения: 21 201
Хелоууу и честит Ви Гергьовден, и честито на именяците(ако има такива).
Вай бе, нашата Пигита наесен с песен в нов проект.

# 734
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Пък днес следобед докато се излежавах и сменях каналите стигнах до Диема фемили с надеждата да попадна на онзи убавец да видя Черешите, ама ударих на камък. Даваха ПЕ Shocked, не знаех, че толкоз малко епизоди ги въртят толкова време. Пък и веднага след края му следва повторение на ОС, обичайна практика на телевизията да повтори и потрети даден сериал. Този път може по обяд Чепиков да изскача само че по Нова Mr. Green Peace
 Охааа, Емко smile3544, не мога да кажа, че е много влюбен в ГюнешА щото не дадох голям шанс на двойката им, та ѝ да е имало такова нещо аз още преди време отказах да го приема Joy, но като го загледааах отново след време- баш един привлечен и забудален мъж виждам Crazy А на ГиземА това ѝ е най-хубавият вид, а гледам, че отговаря и за такъв тип роля- същинско агнЬе Crazy Забележете, казвам агне, докато понякога с категоричност отсичам за една друга, че е овца Mr. Green
Гледах за кратко обаче....



И понеже съм на тази вълна Laughing, да сложа една любима, тук много ми харесват. Погледа му казва: батко не се е отказал, изчаква момента hahaha

Общи условия

Активация на акаунт