Добре дошли в Люлин! Тема 30

  • 89 831
  • 768
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 242
Здравейте, поради безхаберното отношение на лелките в градината се налага да я сменя с частна. Имате ли мнение за "Приказка без край" или "Чудната къщичка" ?

# 496
  • Мнения: 2 461
Привет, бих искала да споделя една много хубава инициатива на МЦ Люлинмед и който желае да се възползва - https://www.facebook.com/events/193334984787143/ .
Моите лични препоръчи са към д-р Златкова, вярвам, че и другите са добри, но при д-р Златкова имам хубави впечатления на компетентен и внимателен доктор.

# 497
  • Мнения: 579
Здравейте,
някой знае ли дали МЦ "Превент" работи този ,който е до пощата?

# 498
  • София
  • Мнения: 140
Утре 16 май няма да има вода във всички частици на Люлин без 4 и 5. От 10 до 22 часа. 

# 499
  • София
  • Мнения: 1 040
Някой да е посещавал английски в учебен център Адванс? Всичко ме интересува.Намират се някъде до метростанция Люлин.Също и за нивото във Британика-Люлин.Колебая се межде тези 2 школи.Благодаря Hug

# 500
  • Мнения: 18
Здравейте, порових се, но не намерих информация по моя въпрос, затова се обръщам към форума.
Интересува ме дали някой има информация относно качеството на строителствтото на бл. 276 в Люлин 2 (Комплекс Царица Йоана, инвеститор Интернешънъл Билдингс) и по точно има ли проблеми с ел. инсталация и ВиК, влага и подобни.
Намерих информация относно проблеми свързани с факта, че преди години някои жилища са продадени с тежести, но тъй като видях в търговския регистър, че банката сваля ипотеки на имоти продадени 2017 и 2018 това по-скоро не ме притеснява.

# 501
  • Мнения: X
Някой да е посещавал английски в учебен център Адванс? Всичко ме интересува.Намират се някъде до метростанция Люлин.Също и за нивото във Британика-Люлин.Колебая се межде тези 2 школи.Благодаря Hug
И двете сме ползвали. Синът ми определено беше много по-доволен от Британика. Както и аз.

# 502
  • София
  • Мнения: 483
Утре 16 май няма да има вода във всички частици на Люлин без 4 и 5. От 10 до 22 часа. 

Много благодаря!

# 503
  • софия
  • Мнения: 2 463
Да ми кажете електричар в квартала за смяна на една проблемна фасунга?

# 504
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря Hug

# 505
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Днес спираха ли водата? При нас в първи не. Simple Smile

# 506
  • София
  • Мнения: 140
При нас само намаля налягането. Blush

# 507
  • Мнения: 579
Някой може ли да ми препоръча кожен лекар в "Люлин" или близките квартали?

# 508
  • София
  • Мнения: 2 666
Здравейте, има ли пациенти на д-р Субев, на които не е личен лекар? Дали след прегледа дава амбилаторен лист? Благодаря предварително Simple Smile

# 509
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз ще ходя на кожен в Медива-д-р Милкова.После ще споделя,ако искате

Общи условия

Активация на акаунт