За разходка е прекрасно, а на ЮНЧЕТО в корема му е все по-тясно

  • 52 835
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 501
Karjala важното е, че всичко е наред. Попитай лекарите за температурата наистина. Ти в коя болница ражда ? Впрочем не знаех, че е проблем ако бебето си е надолу, но е с лицето, а не с тила...

# 751
  • Мнения: 224
Karjala, честит юнак. Много да те радва и слуша, а на теб бързо и безпроблемно възстановяване  bouquet

# 752
  • София
  • Мнения: 1 609
Karjala, честита рожба и от мен! Бързо възстановяване!

# 753
  • Мнения: 980
Мерси момичета. Лекари са мен гледали, според тях температура е след секцио. Не висока, така че нормално. А по лицето съм направила ангиоедем на едно от лекарст, които са ми вливали.
Някой виждал ли в продажба колани за след цезарево и да не са много дебели, за да не се испотявам през лятото.

Последна редакция: пн, 29 май 2017, 13:01 от Karjala

# 754
  • Мнения: 1 501
Karjala онзи ден гледах ето тук: http://e-shop.izamama.com/category/239/kolani.html

# 755
  • Мнения: 12
Честито бебче! Бъдете щастливи!
Момичета, вече имаме млад юнак.  baby_neutral Отначала хубаво се намъчих с нормално раждане, което е приключило с секцио.  Crazy

# 756
  • Мнения: 284
Момичета на вас искат ли да ви пипат корема? Аз съм чувала, че не е много хубаво да се пипа от кой да е, а вчера една позната си сложи и двете ръце и не ми стана много приятно...

# 757
  • Мнения: 72
Момичета, вече имаме млад юнак.  baby_neutral Отначала хубаво се намъчих с нормално раждане, което е приключило с секцио.  Crazy
Честито,пожелавам бързо възстановяване Simple Smile

# 758
  • Мнения: 72
Момичета на вас искат ли да ви пипат корема? Аз съм чувала, че не е много хубаво да се пипа от кой да е, а вчера една позната си сложи и двете ръце и не ми стана много приятно...
На мен на няколко пъти,но само близки познати.Честно казано не ми е приятно,не мога да обясня защо,но не ми е Simple Smile.Ако непознат поиска не знам как ще реагирам.

# 759
  • Мнения: 89
Karjala, честито бебенце! Бързо възстановяване и лесно гледане! Да е здравичко и послушничко! 

# 760
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета Simple Smile Нова съм тук и търся тема за майки от Стара Загора, за да си задам въпросите относно болницата, в която мисля да раждам през юни, но явно не ме бива в търсенето и не намирам такава. Като по-"старши" във форума, можете ли да ми помогнете?  Heart Eyes

Желая щастлива финална права на всички и леко раждане!

# 761
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета Simple Smile Нова съм тук и търся тема за майки от Стара Загора, за да си задам въпросите относно болницата, в която мисля да раждам през юни, но явно не ме бива в търсенето и не намирам такава. Като по-"старши" във форума, можете ли да ми помогнете?  Heart Eyes

Желая щастлива финална права на всички и леко раждане!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=972918;topicrefid=4

# 762
  • София
  • Мнения: 39 783
Моля пуснете нова тема.

# 763
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
Karjala, честито! Тъкмо си мислех, че не си писала. На мен една жила на бедрото отзад ми се схваща и изтръпва. И съм в шах, защото единствено така ми беше преди 9 години СЛЕД секциото с каката и си мислех, че са ме натиснали покрай катетъра, а сега пък що!?  newsm78

# 764
  • Мнения: 258
Момичета, при каква температура вземахте парацетамол? И къде я мерихте?

Общи условия

Активация на акаунт