Мнения относно добри брокери на недвижими имоти в гр.Бургас

  • 3 557
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,
предстои ми закупуване на жилище в Бургас, но не съм много запозната с агенциите и съответните брокери, които могат да ми помогнат в търсенето. Моля, давайте мнения и съвети къде бих могла да се насоча  Simple Smile
Хубав ден!

# 1
  • Мнения: 9 652
Явлена и Омега.
Лично нашият апартамент е закупен с посредничеството на Явлена.

# 2
  • Мнения: 1 698
Още един глас за "Явлена". Бързо и професионално си свършиха работата. Спестиха ни много нерви и пари. Конкретно ни съдейства брокер Тинка Пенчева. Те имат колцентър и можете да им зададете параметрите си.

# 3
  • Мнения: 579
Аз препоръчвам Адрес, имам добри впечатления от тях. Апартамента ни е закупен чрез Ера, също бих ги препоръчала.

# 4
  • Мнения: 6
Благодаря Ви много! А комисионната как ви я удържаха еднократно или може и на етапи да си я платиш? Много съм нетърпелива да си имам собствен дом, но май не се получават бързо нещата, горе долу за колко време се уреждат нещата?

# 5
  • Мнения: 1 698
Благодаря Ви много! А комисионната как ви я удържаха еднократно или може и на етапи да си я платиш? Много съм нетърпелива да си имам собствен дом, но май не се получават бързо нещата, горе долу за колко време се уреждат нещата?

При финализиране на сделката, ние бяхме без предварителен договор.

# 6
  • Мнения: 1 556
Само не Адрес! Комисионната им е  3 процента без ддс, тоест 3,6 процента. Ще те накарат да подпишеш супер обвързващ договор, особено ако си купувач. Според мен, ако много държиш да работиш с тях, бъди с адвокат.
Моят договор с тях е като продавач и когато продам апартамента, независимо на кого, трябва да ги известя.
Аз продавам тристаен във Възраждане, но няма акт 16.
Бях доволна от отношението в Home2u, но така и не стигнахме до сделка и не знам дали да ги препоръчам.
Бих препоръчала да погледнеш групите във фейсбук за имоти в Бургас, има много от частни лица и една моя обява там докара толкова огледи, колкото всички (около 20) агенции за недвижими имоти взети заедно не успяха.

Общи условия

Активация на акаунт