Парфюмни размисли и страсти - 209

  • 121 191
  • 732
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 359
Моля, само да не пускаш три поста един след друг, а да редактираш първия. bouquet

Шанел фен съм и аз. Бих потърсила своето разнообразие в нишовите бутици или с такива проби от нета.

Съжалявам, пусках ги през телефона, а и нали съм нова- малко време ми трябва за адаптация. Само по един пост с отговори до всички отсега нататък, за да не правя бели  bouquet

Благодаря за съвета  Hug

# 331
  • Мнения: 721
Аз тия дни съм само на  Chanel Chance edt. Той е единствения от тази линия, който ми пасва и харесва, но мисля от другата седмица да поднося друг любимец - Emporio Armani Lei Heart Eyes

# 332
  • София
  • Мнения: 2 512
Колко ви завиждам, момичета, за Шанелите, които обича кожата ви Blush Никак не мога да се спогодя с тях, заради пачулита, които има в някакьв непоносим за мен вид Sad Само мьжките аромати на Шанел вьрху мьжката кожа ме очароват винаги Laughing

# 333
  • Мнения: 721
Аз до скоро хич не харесвах линията на Chanel N°5, но изведнъж почна да ме подмамва и сега обмислям варианта edt или eau premiere. Хмм Thinking

# 334
  • Мнения: 4 188
Това, някой да е ползвал
 

# 335
  • Мнения: 2 843
Колко ви завиждам, момичета, за Шанелите, които обича кожата ви Blush Никак не мога да се спогодя с тях, заради пачулита, които има в някакьв непоносим за мен вид Sad Само мьжките аромати на Шанел вьрху мьжката кожа ме очароват винаги Laughing

Аз се чудех какво е обединяващото в Шанелите - защото има нещо такова, така че действително изглеждат разпознаваеми, с нещо константно, независимо от вариациите - а то май било пачули; ето например Coco Mademoiselle и Coco Noir - има приемственост, въпреки различията.

Както при Герлен фокусът е ванилията.

# 336
  • Мнения: 516
По принцип розата от Грас и жасминът са обединяващите съставки в парфюмите на Шанел,не случайно и заради тях си преместиха производството  Peace

# 337
  • София
  • Мнения: 2 512
По принцип розата от Грас и жасминът са обединяващите съставки в парфюмите на Шанел,не случайно и заради тях си преместиха производството  Peace
Не ги обобщавам като цяло, но класическите 5-ца и 19-ка, както и Шанс, със сигурност и доста други /не съм проверявала, честно казано/ имат пачули в пирамидите си Simple Smile Всичко е до кожата и възприятието, пределно ми е ясно, затова се кефя на тези, които с удоволствие ги носят и им се радват bouquet Да ме простят фенките и на Коромандел, но точно пачулито така "разцъфва" при мен, че става непоносимо  Sad Явно и жасмин, както и розата при Шанелите не са в този вид, който лично аз мога да нося  Peace

П.С. Има и други брандове, като, например, Келвин Кляйн, Дона Каран, базата на които абсолютно не съвместими с моята кожа  Rolling Eyes

# 338
  • Мнения: 7 519
Колко ви завиждам, момичета, за Шанелите, които обича кожата ви Blush Никак не мога да се спогодя с тях, заради пачулита, които има в някакьв непоносим за мен вид Sad Само мьжките аромати на Шанел вьрху мьжката кожа ме очароват винаги Laughing

Аз се чудех какво е обединяващото в Шанелите - защото има нещо такова, така че действително изглеждат разпознаваеми, с нещо константно, независимо от вариациите - а то май било пачули; ето например Coco Mademoiselle и Coco Noir - има приемственост, въпреки различията.

Както при Герлен фокусът е ванилията.
Ужасно мразя пачули, за това и не понасям парфюмите на Том Форд и Т. Мюглер! За разлика от тях, никой от шанелите не ме дразни, но примерно при Шанел 5 усещам една нотка на урина. По същият начин ми миришат на урина и нарцисите.

# 339
  • Мнения: 721
Това, някой да е ползвал
 

Аз съм го ползвала.

# 340
  • София
  • Мнения: 2 512
Колко ви завиждам, момичета, за Шанелите, които обича кожата ви Blush Никак не мога да се спогодя с тях, заради пачулита, които има в някакьв непоносим за мен вид Sad Само мьжките аромати на Шанел вьрху мьжката кожа ме очароват винаги Laughing

Аз се чудех какво е обединяващото в Шанелите - защото има нещо такова, така че действително изглеждат разпознаваеми, с нещо константно, независимо от вариациите - а то май било пачули; ето например Coco Mademoiselle и Coco Noir - има приемственост, въпреки различията.

Както при Герлен фокусът е ванилията.
Ужасно мразя пачули, за това и не понасям парфюмите на Том Форд и Т. Мюглер! За разлика от тях, никой от шанелите не ме дразни, но примерно при Шанел 5 усещам една нотка на урина. По същият начин ми миришат на урина и нарцисите.
Точно това е...беше ми неудобно да вметна онази дума "пикливата" нота, но и аз точно това усещам  ooooh!

# 341
  • Мнения: 721
Скрит текст:
Колко ви завиждам, момичета, за Шанелите, които обича кожата ви Blush Никак не мога да се спогодя с тях, заради пачулита, които има в някакьв непоносим за мен вид Sad Само мьжките аромати на Шанел вьрху мьжката кожа ме очароват винаги Laughing

Аз се чудех какво е обединяващото в Шанелите - защото има нещо такова, така че действително изглеждат разпознаваеми, с нещо константно, независимо от вариациите - а то май било пачули; ето например Coco Mademoiselle и Coco Noir - има приемственост, въпреки различията.

Както при Герлен фокусът е ванилията.
Ужасно мразя пачули, за това и не понасям парфюмите на Том Форд и Т. Мюглер! За разлика от тях, никой от шанелите не ме дразни, но примерно при Шанел 5 усещам една нотка на урина. По същият начин ми миришат на урина и нарцисите.
Точно това е...беше ми неудобно да вметна онази дума "пикливата" нота, но и аз точно това усещам  ooooh!

На мен тази нотка ми избива в Chanel Coco ( сигурно е сивета )и за това се отказах от него както и не мога да го запомня олфактивно.

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 00:17 от bubanka

# 342
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Идвам да се похваля с последните си придобивки  Blush
3х30мл Xerjoff-Dama Bianca, La Tosca, Fiore d`Ulivo и Secrets of Love Glamour  M. Micallef. Понеже ги взех от частна колекция, продавачът ми направи и хубав подарък-L`Or de Torrente .
Xerjoff направо ми паснаха на душата, което, без да хвърлям боб, познавам, че е на безпаричие. Laughing

Другите още не съм ги разносила, но пък много им се радвам. Heart Eyes

# 343
  • Мнения: 31 382
И аз днес си купих страшно харесвания и желан Shunkoin Xerjoff. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Dama Bianca Xerjoff е следваща до дни. Пробвах я отново и 30-тица ме устройва идеално. Няма да съм алчна за 100.

# 344
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
И аз днес си купих страшно харесвания и желан Shunkoin Xerjoff. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Dama Bianca Xerjoff е следваща до дни. Пробвах я отново и 30-тица ме устройва идеално. Няма да съм алчна за 100.
Точно така, по-малко количество, по-голямо разнообразие.
Много е нежен и копринен Dama Bianca. Heart Eyes
Shunkoin Xerjoff има хубава пирамида, кажи повече за него.  Simple Smile

Скрит текст:
Надявам се моят продавач пак да направи оферта, има цялата колекция от 30ци на Xerjoff( и не само). Богаташка му работа. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт