Априлски мами 2016 - Тема 9

  • 43 815
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 514
Да ни е честита темата  Hug
Sea.sea, ние постоянно ходим с него някъде Simple Smile Даже май без него с нощувка не сме мърдали Joy
Той от вчера пак е с температура  ooooh! Ще се побъркам вече с тези зъби...
Вечер спи по пижама от две части, отдолу с боди с къс ръкав. Завивам го с одеяло, но се отвива. И, ако го завия, се събужда и почва да нервничи.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 843
За моята мома важи лафа "Шило в торба стои ли", две чувалчета имам , но уви...в тях не стои  Wink
Снимките от фотосесията са готови, толкова са хубави, горещо Ви препоръчвам това фото студио, които сте от Варна.
Като беше на 4 месеца ходихме на море за 4 или 5 вечери, но много на далеч не сме ходили, мислим зимата за Пампорово, но има много време до тогава.


# 17
  • Мнения: 271
Здравейте момичета и благодаря за новата тема Ralika  bouquet
Бочко спи с боди с къс ръкав и пижама, слагам го в чувал, завивам с олекотена завивка. Като ви чета, мисля, че прекалявам.
Все още сме на памперси, но е мисията невъзможна понякога. Трябва ми помощ Simple Smile
Ние ще пътуваме​ до Плевен в неделя за няколко дни, но при роднини. От друга група във форума се информирах относно подходящо заведение за хранене и денонощна клиника. Аз съм от там, но от много години живея в друг град и нямаше как да съм в час с някой неща. Ще попътуваме и ми е малко притеснено, защото Бочко много мрънка и се изнервя на път.
Честит празник на празнуващите днес  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 22 886
Ние сме били с нощувка с Катеринка само при роднини, на хотел не сме били.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 331
Негрита, не му ли е топло с толкова много дрехи и одеала?  Shocked Laughing Спи ли спокойно?

# 20
  • Владая
  • Мнения: 362
Не знам при вас как е времето,но при нас от един път застудя и заваля сняг  ooooh! ooooh! ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 379
Още на 2я месец го водим на разни места с приспиване.
И тук в Пловдив застудя и духа един вятър, едва удържах преди малко количката.

# 22
  • Мнения: X
Хайде и аз в новата тема!
Колко много сте изписали момичета.
Мони спи с пижама от две части или цяла, с боси крачета. Завиваме се двете с олекотена завивка, но много често я изритва и я оставям да спи така, защото завия ли я се буди и мрънка. Поддържам по-топло в стаята където спим.
Има ли такива,  които изостават с ваксините?

# 23
  • София
  • Мнения: 22 886
Ние не изоставяме с ваксините, но понеделник сме на гастроентеролог и ще питам кога най-бързо мога да въведа белтък, за да сложим тази за морбилито. Тъкмо се бях успокоила и изведнъж вчера чета, че случаите от 10 станали 30 в Пловдив и никой нищо не казва и пише по въпроса...

В София много духаше цял ден, сега тъкмо пекна, ама Катерина спи.  Crazy Като се събуди и има още слънце, може да излезем за малко.  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 87
 Леле момичета, няколко  месеца не бях чела и чак сега успях да изчета всички теми назад. Отдавна не съм писала но пък мятах по един поглед когато успея.
 Нашето мишле стана на една годинка на  31 март. Спретнахме си купон вкъщи. За нас изминалата година беше една много емоционална и тежка. Не съм писала  до сега но ми беше като камък на сърцето. След трудното преждевременно раждане и съпътстващите го проблеми на профилактичния преглед на 6 месеца ни откриха вродена аномалия на десния бъбрек. Последваха няколко месеца ходене по лекари, болници и изследвания,притеснения, сълзи. Накрая си събрахме парцалите и  февруари заминахме в чужбина за един месец, където направихме операция на малкия за да спасим бъбрека. Вече сме си вкъщи и сме добре, макар че за съжаление след 2 месеца отиваме за още една операция. Съжалявам ако ви натоварвам с моята мъка, имах нужда да го споделя.
 Мони още спи по боди с къс ръкав и ромпер, покривам го с тънка олекотено но той се отвива постоянно. За ваксините някой беше питал, ние имаме всичко необходимо до тук, но мисля повече нищо да не слагаме. Много му е слаб организма все още след тежката операция и ме е страх. Та най-вероятно ще откажем всички останали ваксини. Сега проучвам въпроса с отлагането по медицински причини.
 Памперси ние ползваме на Пуфис 3-ка. Младежа е с мерки 71см и 7300кг и 4-ката са ни големииии. Joy

п.с. Мисля вече да се включвам активно с писането, но да ви благодаря, че пишете, спасение ми бяхте в безсънните нощи.

# 25
  • Мнения: 448
Casper, много съжалявам за мъката и притесненията, които сте преживели. Важното е, че бебчо се оправя. Имай сили,всичко ще мине Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 843
Оле миличка през какво сте минали, дано всичко бъде наред в най-скоро време  Hug
За ваксините много правилно си се решила  Peace

# 27
  • Karnobat
  • Мнения: 182
Casper,съжалявам за трудностите, които е трябвало да изтърпите. Дано тази операция му е последна и детето да расте много здраво и щастливо. А всичко преживяно да остане като лош спомен!

# 28
  • Мнения: X
Casper, добре дошла отново!
Искрено съжалявам за всички трудности и изпитания, през които сте преминали. Пожелавам ви от тук нататък, всичко да е наред и това да ви е последната операция!

Последна редакция: пт, 07 апр 2017, 22:33 от Анонимен

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 929
Casper,силни прегръдки от всички мами в темата  Hug.Всичко да се оправя по-бързо,и от тук насетне само хубави мигове  Peace.

Тук също беше доста студено преди обяд.После като,че ли поомекна времето.

Общи условия

Активация на акаунт