По-бърз растеж на косата - тема 8

  • 92 889
  • 755
  •   2
Отговори
# 15
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Благодаря за новата тема  Hug

Напоследък правя топла маска на скалпа с масло от люти чушки,по дължините кокосово слагам вече по-рядко ...веднъж на 4-5 седмици.

# 16
  • Мнения: 1 752
Теди, слагай от лютите чушки и по краищата, много съм доволна от ефекта:) Мека и жива става косата.

# 17
  • Мнения: 18 562
Жанче 💐
Аз съм само на кокосово масло,тази седмица два пъти.Стоя 2-3,часа и отмивам с шмпоан  с катран на Милва и съм очарована от ефект на тази проста комбинация.Тоя шампоан ми стои в шкафа с няколко др.и реших да го изразходвам.
Имам въпрос-ползвали ли сте ш-на на Приорин?Доволни ли сте?

# 18
  • Мнения: 21 275
Аз използвах на Приорин ,само една опаковка ,косата ставаше мека и подредена.

# 19
  • Мнения: 18 562
 Лисичка,а ефект за растеж имаше ли?Искам да го пробвам,ако ме нападне следродилния косопад,преди пиех хаповете,но сега съм на др.витамини,от които съм повече от доволна.
За маските-напоследък времето е малко за такива процедури,но поне веднъж в седмицата ще гледам да ги правя.Иначе съм имала моменти на яко мацотене,когато ми е дошъл големия ентусиазъм за маски-но ефекта е обратен и съм стигнала до извода,че не е необходимо.

# 20
  • Мнения: 6
От къде си купувате маслото от люти чушки  и колко струва?

# 21
  • Мнения: 6 556
От къде си купувате маслото от люти чушки  и колко струва?
Аз съм си запаметила този линк:
http://www.green-master.eu/shop/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D … 0%B0%D1%82%D0%B0/

# 22
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
От къде си купувате маслото от люти чушки  и колко струва?

Аз си го поръчах от приятелка,нещо като каталожна търговия,но може и от интернет да се поръча. Peace

# 23
  • Мнения: 1 163
И аз с вас  Hug

Сега се мацам два пъти в седмицата с дом. еластисайзър в който слагам кокос ,бъдем и зехтин .Много съм доволна ,досега не съм виждала ефект ,когато използвам масла ,но  таза маска  определено съживи косата ми  Heart Eyes ,отрязох  и  5см от косичката ми и сега се надявам да си отгледам  хубава и здрава  коса.Повече никога руси кичури   ooooh!

И да попитам пак за финиша от който всички сте доволни ,може ли точно име искам да си го поръчам и аз ,този дето ухае страхотно  Grinning .Търсих назад  ,но не го открих Blush

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Благодаря за темата! Маслени маски правя веднъж в месеца,за по-често нямам време. Лятото правя и почивка 3 месеца,че като прекаля и косата ми става супер разхвърчана.

# 25
  • Мнения: 1 600
От къде си купувате маслото от люти чушки  и колко струва?
г Има и в Берьозка,под 10 лв му е цената

# 26
  • Мнения: 1 600
Правя поне 2 пъти седмично маслени маски,пръскам хининова вода,ползвам ампули за растеж,преди правех отвари от коприва и репей,но съм с руса коса и за съжаление не ми се отразяват добре на цвета..чудя се за отварата от розмарин,която хвалят за растеж дали е подходяща за руса коса? newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 7 702
И аз с вас  Hug



И да попитам пак за финиша от който всички сте доволни ,може ли точно име искам да си го поръчам и аз ,този дето ухае страхотно  Grinning .Търсих назад  ,но не го открих Blush

 Серум за връхчета на Маракеш https://www.zlatnaribka.com/marrakesh/marrakesh-intenzivna-grizh … -preventer-118-ml

# 28
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета за еластисайзъра витамин А какъв взимате?

# 29
  • Мнения: 1 752
Аз купих най-обикновен, течен Вит. А, от аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт