Кой какви сериали гледа? - тема 18

  • 85 620
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 142
някой с мнение за Designated Survivor?
Аз Grinning и страшно ми харесва bouquet
Благодаря за темата bouquet

# 16
  • Мнения: 4 187
"Бягство от затвора" не съм го гледала. Тъкмо се чудех какво да гледам, остана ми един епизод от "Безкрайност".
Благодаря за новата тема  bouquet

# 17
  • Мнения: 36 666
Забравих да споделя първите си впечатления от продължението на "Бягство от затвора" - за сега ми харесва, обичам Уентуърт Милър и ме дразнят коментарите, че е слаб актьор - не виждам разлика между неговото представяне и това на повечето му колеги. Всъщност се радвам, че форумите в ИМДБ вече ги няма - така им се пада на хейтърите - къде ли се събират сега  Wink #2gunfire #Silly

Скрит текст:
Не съм сигурна, че ми допада това смесване на Одисеята с тематиката за ИДИЛ - има вероятност да се издразня преди края на сезона и да се откажа от сериала. Сара не е Пенелопа - омъжила се е за някакъв смотльо, за да не стои сама - сигурно й е било скучно  Rolling Eyes  

И какво точно се случи с Т Бег - сега шоуто фантастика ли е??!  Shocked

# 18
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Току-що видях, че целият сезон на Sense8 ще излезе на 05.05, 10 епизода са.

# 19
  • Мнения: 6 493
Да се запиша.  Laughing
Започна трети сезон на Better Call Saul  Party

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Nashville е подновен Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 27 315
Нещо не ми хареса края на 'Големите малки лъжи' Много шум за нищо, накрая Сашко излезна изнасилвача на Джейн и бащата на Зиги и всички му се нахвърлиха, а пък точно най-малко замесената го бутна по стълбите... Голяма говорилня, големи междуособици, сведени до една маргинална битовка.

# 22
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Супер!

Диаволо, няма как да разбереш защо е така като не знаеш предисторията на тази дето го бутна и неговата и двамата са били насилвани психически и физически.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Нещо не ми хареса края на 'Големите малки лъжи' Много шум за нищо, накрая Сашко излезна изнасилвача на Джейн и бащата на Зиги и всички му се нахвърлиха, а пък точно най-малко замесената го бутна по стълбите... Голяма говорилня, големи междуособици, сведени до една маргинална битовка.

Диаволо, няма как да разбереш защо е така като не знаеш предисторията на тази дето го бутна и неговата и двамата са били насилвани психически и физически.
Не се научихте да позвате бутона "скрит текст". Някои тепърва ще гледат сериала Tired

Иначе изгледах първи сезон на The OA - никак не е лош, има интересни хрумки. Наподобява на Sense8 и Stranger Things.

# 24
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Моето НЕ е спойлер, тъй като го НЯМА в сериала!

# 25
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
запис набързо, че ви изпуснах  Hug иначе в момента гледам само Leftovers  #Crazy

# 26
  • Мнения: 19 037
Мерси за темата, чакам априлската вълна на HBO - Виип-ката и компютърджийския

Яд ме е, че отложиха Денерис за лятото, надявам се да съм на море и да не го гледам изобщо  Mr. Green

# 27
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Аз чакам с нетърпение Orphan Black  Heart Eyes и Oringe is the new black.


Пак да похваля Shades of blue, втори сезон гледам, много ми харесва!

# 28
  • Мнения: 4 871
И аз чакам OITNB Grinning Интересно ми е да видя какво са измислили този сезон. Предполагам пак ще има мнозинство на латиносите в затвора, ама нали Лора е бременна, а в сериала няма как да е, дали ще участва, или пак ще я шитнат настрана като във втория сезон? Thinking Надявам се да са заснели сезона преди да започне да ù личи.

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Коя беше Лора?

Общи условия

Активация на акаунт