Кой какви сериали гледа? - тема 18

  • 85 608
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 936
Какво ще кажете за Корона/The Crown/,втора вечер заспивам на първа серия,едвам избутах до втора.Вече са излезли 2 сезона.Предвид че е англ. продукция,вероятно е цензуриран,лустросан,услужливо смлян и поднесен на публиката.А разните пикантни истории едва ли са изнесени.
Аз виждам само 1 сезон на този филм. Къде са пуснали 2 сезон?

# 46
  • Мнения: 19 022
Няма втори сезон, края на годината вероятно ще почне

# 47
  • Вестерос
  • Мнения: 38 285
Искам да похваля и втори сезон на The catch, много по-добре от първия, интересно ми е, има и смешки. Появи се и Т.Р Найт ( Джордж от Анатомията).

# 48
  • София
  • Мнения: 38 614
Леле, изтеглих Younger и се размазвам от кеф!
Имаше и един епизод, в който Лиса се издаде със знанията си, както предполагах, че ще стане, само че в компания.
И тя е 74 като мен!

# 49
  • Вестерос
  • Мнения: 38 285
Нямам търпение за новия сезон аз  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 55
Здравейте, аз гледам Викинги  Heart Eyes уникално хубав сериал, даже си мисля пак да започна да го гледам от начало. Препоръчвам го newsm10

# 51
# 52
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Излязъл е първият епизод от трети сезон на The Leftovers. Crazy

# 53
  • Вестерос
  • Мнения: 38 285
Бялата кралица заслужава ли си? Излязал е първият на Бялата принцеса.

# 54
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
някой с мнение за Designated Survivor?
Аз Grinning и страшно ми харесва bouquet
Благодаря за темата bouquet
За един ден го изгледах. Отдавна не бях попадала на нещо, така да ми грабне вниманието.Подсетих се, че трябва да видя дали е излязал 4 сезон на Къща от карти, другият който също изгледах с интерес. Ослушвам се за предложения. Laughing

# 55
  • Мнения: 19 022
Better call saul почва да става интересен, появи се Густаво  Grinning

# 56
  • Мнения: 1 794
 Hug

Момичета,моля ви за помощ. PraynigЗапочнах да гледам "Velvet" и не намирам субтитри за последните 4 серии от втори сезон.Не намирам и за целият трети. ConfusedАко знаете къде да тегля,моля да ме насочите!Благодаря!

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Hug

Момичета,моля ви за помощ. PraynigЗапочнах да гледам "Velvet" и не намирам субтитри за последните 4 серии от втори сезон.Не намирам и за целият трети. ConfusedАко знаете къде да тегля,моля да ме насочите!Благодаря!
Тук има субтитри:
http://bukvi.bg/index.php?search=velvet

# 58
  • Мнения: 1 794
 Hug  bouquet

DimiLoca,много благодаря!

# 59
  • Мнения: 4 871
Със закъснение пуснах 10-тата серия на Switced at birth. Ама това последната ли била? Simple Smile Свърши и този сериал.

Общи условия

Активация на акаунт