Анатомията на Грей - Тема №24

  • 78 770
  • 748
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 2 713
Нещо май е слаб финала, все пак мисля, че Шонда трябваше да убие някой, че така е много равно.

# 586
  • Мнения: 453
Нещо май е слаб финала, все пак мисля, че Шонда трябваше да убие някой, че така е много равно.
Вероятно четат коментарите на зрителите и са решили да им угодят като поне веднъж направят нормален епизод без много драма и смърт... Grinning

# 587
  • София
  • Мнения: 8 734
Добре, че не умря никой. Макар, че с тази тъпотия между Ейприл и онзи съсел...пак му забравих името ;D
На мен Джо все още не ми хареса, така и не ми допадна актрисата и играта и. Много е престорена и незабележима във физиономията.Та не ме изпълва никакво умиление, като ги гледам с Алекс.

# 588
  • София
  • Мнения: 11 799
Толкова скучно приключи че чак щях да заспя. И какво като е бременна Теди? Не е като да се сдобриха Амелия и Оуен...

# 589
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Не исках да го пиша и аз, ама колкото повече време минава, толкова повече ме хваща яд на тоя бозав финал. Не че съм искала някой да умре, ама по-добре да ги трепе, щото хепи енда явно не го може Шонда! Каква беше тая простотия с бягството да правят секс, не могат ли да се заключат в банята??? Ами тоя скелет, каква му беше играта? Защо въобще го имаше, нико не се случи там! Ейприл до последно я показваха като разгонена разпоретина, за да мисли публиката, че ще умре и накрая ......с Матьо. Ми да беше показвала как се развива връзката им, да имаме време пак да повярваме в любовта им. Да не говорим за последните сууперсилни сцени с Джаксън! И накрая,мимоходом и работа напуснала, и любовта намерила......
За Джаксън и оная Маги хич не ми се говори!
При Аризона същата работа, така хубаво им се развиваха нещата с Карина,  да бяха заминали заедно или поне да споменаваха Кали по-често. Да я бяха показали, че още я обича, страда за нея. А тя тука върти любов с каката на Делука и отникъде, понеже трябва да разкараме актрисата, айде чао - отивам в Ню Йорк. Въобще, имам чувството, че тоя финален епизод е писан от съвсем различни хора, без връзка със случилото се досега.

Това с Тедито е такова сапунено клише, че чак не ми се коментира.

# 590
  • Мнения: X
Понеже вече няколко пъти виждам да се споменава Шонда, да внеса уточнение. Шонда не е писала сценария за финалния епизод, а Криста. Криста е основния сценарист през 14 сезон, а Шонда се беше фокусирала върху "Скандал". Решението за премахване на персонажите на Аризона и Ейприл също е на Криста. Така че, ако не ви е харесал сезона, може да се сърдите на нея, не на Шонда.  Grinning

На мен епизодът си ми беше забавен, единственото, което не ми хареса, беше, че претупаха историята на Ейприл. Имаха достатъчно време през сезона да развият и покажат плавно цялата история.

# 591
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 083
Яд ме е за Теди. В разговори и погледи стана ясно, че Оуен и Амелия отново се сближават

# 592
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Ами значи на тая Криста незабавно трябва да й закачат трудовата книжка от външната страна! Абсолютна безхаберница! То не, че Шонда като се е фокусирала върху Скандал, свърши нещо кой знае какво. И там се осраха до ушите - това беше най-тъпия финал на сериал, който съм гледала.

Криста значи! Я, па тая! Че откъде накъде ще реже 2 главни героини самосиндикално?!?!?!? Как са рейтингите, какви са отзивите в Америка? Аз следя една група във фб и там не са много въодушевени от целия сезон, хеле от края му! Въобще, веднага да я махат тая Криста!

# 593
  • Мнения: 4 936
аз ли съм едиствената, коята съжалява, че Ейприл не умря?

# 594
  • Мнения: 11 341
A става ли ясно кой наследява дела на Аризона от болницата? Още не съм гледала финала

# 595
  • Мнения: 5 478
Не стана ясно, но според мен може и да предложат на Алекс да заеме нейната позиция, което ще създаде драма с това, че Джо май я одобриха за нещо на друго място... Гледах го без превод и ми се загуби точно тази част.

# 596
  • Мнения: X
Джо я приеха да специализира в Бостън.

За дела на Аризона нищо не са споменавали. Може сценаристите да са забравили, че има акции в болницата.  Mr. Green То и с на Кали не помня какво стана?

Boho chic, аз имам да гледам още 4-5 епизода от "Скандал", но на мен целия сезон ми беше скучен, та нямам кой знае какви очаквания от тамошния финал.

# 597
  • София
  • Мнения: 8 734
Те може да са си собственици и отдалеч. Не е казано, че трябва да работят в болницата.

# 598
  • Мнения: 5 478
На мен мисълта ми беше за позицията като длъжност, ама не уточних добре Grinning

# 599
  • Мнения: 1 049
Жалко, че махат Аризона и  Ейприл! За Кали още ме е яд! То не останаха от старите герой! Амелия и Оуен ги харесвам и исках да се съберат. Теди също я харесвам. Липсва ми и колоритния образ на Бейли, позагуби се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт