Вкусна рецепта за сьомга?

  • 8 574
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
И аз съм правила тази рецепта с мед и бяхме очаровани! Да не говорим че става много лесно-за 15 минути. Сложи филенцата от сьомгата с кожата към тавата и ги залей отгоре.

# 16
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
OFF Тази "замазка" - мед, майонеза и горчица - мъжът ми използва като пече ярешко (плешка или бутче) - също става страхотно.

# 17
  • Мнения: 8 917
 newsm53 Вече ми се прияде Mr. Green Благодаря ви! smile3525

# 18
  • Мнения: 60
Ето още една рецепта, много лесна и бърза за приготвяне.

Филе от сьомга - по 1 на човек. Сьомгата се намазва със зехтин, след което се поръсва с 1 връзка ситно нарязан копър. Пече се 12мин. на силна фурна (така казва мъжът ми, тъй като той я прави  Grinning)


# 19
  • Мнения: 8 917
Ето още една рецепта, много лесна и бърза за приготвяне.

Филе от сьомга - по 1 на човек. Сьомгата се намазва със зехтин, след което се поръсва с 1 връзка ситно нарязан копър. Пече се 12мин. на силна фурна (така казва мъжът ми, тъй като той я прави  Grinning)





Даааа, това е като на Гаргамела  - Още по-елементарна: посолена, залята с малко зехтин и поръсена с копър и мъничко естрагон (аз я правя в тефлонова тавичка, може и във фолио).

Засега ми е интересна тази "замазка" и ще я пробвам нея Mr. Green Иначе понеже тази седмица съм се отворила на риби снощи правих макроронус - с доматки и лук на фурна - стана страхотна Party

Общи условия

Активация на акаунт