Имате ли отзиви за Premio travel?

  • 34 566
  • 39
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 147
Питам за тази агенция, защото съпруга ми е получил смс на телефона с изгодна оферта за Дубай.След разговор с тях по телефона и въпрос от къде му имат телефонния номер, те му отговорили, че имали договорни отношения със Студио Модерна България.Звъннал на Студио Модерна България за да ги попита , дали е вярно това и те му отговорили, че няма такова нещо.След това се поразровихме из нета, но никъде не намерихме отзиви за Premio travel , само фейсбук страница в, която има коментари.Проверих за лиценз дали имат, но и там няма нищо.Та, затова пускам тема, ако някой има някакво инфо за тях да го сподели или ще се окаже поредната измама.Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 177
Ние ходихме в края на март до Северен Кипър с тях. Доволни сме.

# 2
  • Мнения: 1 114
Здравейте,
Родителите ми ходиха с тях в Анталия, памук кале и ако не се лъжа Кемер. Всичко е точно. Много са доволни. За цената, която платиха получиха много добро обслужване. По време на цялата екскурзия организацията е била много добра. Само един от хотелите на памук кале им се е сторил малко по-стар и овехтял в сравнение с другите. Харесали са им много и екскурзиите. Имайте само предвид, че една две от екскурзиите са доста търговско ориентирани. Завели са ги в магазини да купуват сувенири и злато. Аз бях прочела за това в чужди форуми и ги бях предупредила. Не е било много нахално, можели са и нищо да не купят ако искат.
Ако имате още въпроси - питайте.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 177
И нас ни водиха-за злато и сребро, кожени изделия и килими. Абе, имаще хора, дето си купиха. Останалите пихме по чаша вино и се любувахме на красотите.

# 4
  • гр.София
  • Мнения: 147
Много ви благодаря за включването, сега ми е малко по спокойно.Ние вече платихме за 03.05.2017 г. и остава да се молим всичко да е ок и , ако има нещо не както трябва, то да е в нормални граници.Защото още от самото начало след дълги разговори с тях ги хванахме в нелоялно отношение.Искахме да пътуваме на 17.05.2017 г. , офертата беше 8 дни - 7 нощувки- 7 закуски - 6 вечери - 6 екскурзии.Обаче се оказва, че се лети на 17.05 късно вечерта и се пристига на 18.05 рано сутринта.Тук се губи едната нощувка.На връщане пък се тръгва на 23.05, отново късно вечерта и се пристига сутринта рано на 24.05., ето и тук се губи още една нощувка.Дефакто се получава така, че от 7 нощувки в хотел, ние две от тях ще ги проспиваме в самолета.Обяснението, което поискахме беше, че това е заради самолетните полети, че били с такъв час на излитане и кацане.И, че те нищо не могат да променят по цената на офертата и че наистина така се получавало, ама ако ни устройва, ако ли не имало и други агенции.Потърсихме други дати и се оказа, че за 03.05.2017 нещата стоят по друг начин.Полета е следобед и се стига по рано и така се ползва нощувката, а пък връщането си е на осмия ден и така вече сметките излизат точно.Всичко това леко ме напрегна и за това леко съм скептична и търсех отзиви за тая агенция, но сега вече нищо друго не ни остава , освен да се надяваме .....Като се върнем живот и здраве ще се включа отново за да дам мнение.

# 5
  • Мнения: 1 114
При моите родители всичко беше ОК. Аз също бях скептична и затова рових за отзиви в чужди сайтове, тъй като в БГ нямаше. Цената беше подозрително ниска също, но в крайна сметка всичко беше ОК.
Малко преди да тръгнат четох мненията и на фейсбук страницата им, и там имаше една недоволна клиентка, която се оплака от това, че групата им е била разделена в хотели от различна категория. Едната част са попаднали в много добър хотел, другата - в по-лош. Това се е случило на екскурзията в Кипър (по спомени).
При моите родители за Турция нямаше проблем. Няколко дни преди отпътуване получиха ваучерите, и в тях бяха описани подробно хотелите, в които ще бъдат настанени и са го изпълнили.
Имайте предвид обаче, че според общите им условия имат право на промяна на хотела, спрямо обявения в първоначалния маршрут, но хотела трябва да е от същата категория.
Препоръчвам също да попитате и за застраховка отмяна и прекъсване на пътуване, защото ако се наложи да отмените или прекъснете заради болест - стойността ще ви се възстанови според тяхната политика за канцелиране.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 177
Ние пътувахме вечерта и пристигнахме късно. Чакаха ни специално в ресторанта за вечерята. На връщане тръгнахме за летището към 13ч. и пристигнахме в БГ около 19,30ч.

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 147
Да взема да си завърша пусната тема Simple Smile
След дълги колебания и разговори с кой ли не, се решихме да рискуваме.Презаписахме дата за 03.05.2017г.
На летището в София ни очакваше Емил Абозов - мениджър на агенцията.Летяхме с флай Дубай.
На летището в Дубай ни посрещна екскурзоводка на име Вилиана.
Бяхме група от 25 човека.Бързо ни качиха на автобус и ни откараха до хотела.
В Дубай бяхме четири дни.Там на една от екскурзиите бяхме с една друга екскурзоводка Елка.
Тук ще спомена, че благодарение на нея успяхме да разберем за историята, културата и всичко каквото можеше да се научи за ОАЕ.Вилиана за нищо не става, нито за водач, нито за екскурзовод.
Три дни бяхме в Рас Ал Хайма.И на двете места хотелите бяха точно тези, които бяха в оферта.Много добри с перфектно обслужване и отношение към нас.И двата бяха от веригата на Хилтън.Като цяло екскурзията мина много добре, като изключа първата екскурзоводка други забележки нямам.Но, честно казано заради нейното неадекватно поведение бях на нокти.Като се вземе и огромното недоверие с което тръгнах заради минималната информация , която имах за Премио травъл, а и като се поопознахме с хората от групата всеки един е имал по нещо, което го е притеснявало.На, кой документите не бяха изпратени навреме, на други две жени пък изобщо не ги били записали да пътуват с нас, но незнайно как изведнъж пък тръгнаха, но бяха по съвсем друга програма и хотели.Тук там се засичахме с тях и те ни разказваха.На други пък им дали съвсем друга програма.Абе имаше моменти на пълен хаос из групата.Та, за това и аз не знам какъв отзив да дам за тази агенция.Лично при нас всичко си беше ок, не са ме излъгали или подвели по никакъв начин.Получих всичко, за което бях платила.Това, което в предишен пост бях описала в началото, само това си остана като негатив за тях.Дано съм полезна с това инфо за Премио тръвъл. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1
Знам, че отговарям година по-късно, но наскоро бях на екскурзия с Премио Травел и мнението ми не беше никак добро. Пристигнахме на летище Фиуминчино (на 30 км от Рим) и всичко горе долу добре докато не се качихме в автобуса, който те ни бяха осигурили. За жалост и автобуса не беше на ниво, тъй като нямаше място за багажа на цялата група. Тръгнахме към Рим... 30 километра изминахме за час и половина. Шофьорът бил някакъв местен и благодарение на това сбърка пътя три пъти😡😡😡  Това обаче не е всичко. В програмата беше дадено, че имаме един цял ден за Рим и Ватикана. Като изключим, че обиколихме Рим с автобуса и половин час ни мотаеха по-късно (когато най-накрая слязохме от автобуса🙏🏻🙏🏻🙏🏻) ни казаха, че имаме час да разгледаме центъра и Ватикана, а после ще отидем на пиаца Навона за обиколка с екскурзоводката и тръгваме в 15:00 ... обаче далеч не стана така. След този час за свободни разходки се срещахме на ореченото място и ни поведоха към автобуса и без пиаца Навона. После ни заведоха в хотел който бил четири звезди с мухъл и ръжда в банята, лоша и миризлива храна и изобщо... УЖАС!!!

# 9
  • София
  • Мнения: 4 177
Вчера се върнахме от Турция и о.Родос. Перфектна екскурзия. Летяхме до Анталия. До Родос с катамаран. После на 3 -тия ден отново до Анталия. В Турция хотела беше 5 звезди. Автобуса - нов Мерцедес. В Родос 4 зв., много добро обслужеане. Това е трета екскурзия с тази фирма (Кападокия и Северен Кипър бяха предните). Поне ние сме с отлични впечатления до сега.

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте, аз лично не съм пътувала с тях все още. Една моя преподавателка беше ходила до Кападокия и беше много очарована-хотелите били много хубави и организацията била на ниво.
А относно ниските цени, това мисля че е предимно за Турция, за другите държави не са чааак толкова ниски. Просто Турция има такава политика на дотации, за да се стимулира туризма.

# 11
  • Мнения: 280
Съжалявам, че връшам тази тема, но реших да не правя нова. Иска ми се да получа повече отзиви за тази агенция, тъй като цените на екскурзиите им са доста по-ниски от конкуренцията и това буди съмнения в мен дали всичко е ок.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 177
Не се съмнявайте. Ние вече 3г. ходим с тях и сме повече от доволни

# 13
  • Мнения: 1
На 9.10 се върнахме от Кападокия с тази фирма. Не смятам да я използвам никога вече. Тя е само посредник с ответна фирма в Турция. Рекламата е подвеждаща. Хотелите не бяха добри, но са извънградски, за да се записваш за платените екскурзии, иначе няма какво да правиш, времето за пазаруване на злато и кожи се оказа неограничено, но за забележителностите в самата Кападокия беше под часовник и препускахме като кападокийски коне...храната никак не беше на ниво. Голямо разочарование. Хората,които бяха ползвали тази фирма, казаха ,че разликата от пролетта била потресаваща. Може и така да е. Няма да разбера, защото не бих се подвела втори път. Wink

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте,
Бях на екскурзия с Premio travel в Канада и Америка.Водача на групата -напълно неподготвена.Претупваше,подвеждаше и не даваше пълна информация  за маршрута и забележителностите.
Отговаряше на въпросите с -не зная ще проверя.Не си подготвяше следващия ден предварително -а каквото и както се случи и ако се случи.Приоритет и бе шофьора а не туристите.В Гетисбърг не ни уведоми ,че в музея има и панорама която може да посетим .В Монреал нямахме възможност да посетим и разгледаме подземния град.За музея в селището на Амишите ни разказа по микрофона в автобуса защото много закъсняхме а  селището rразгледахме по тъмно от автобуса.Не използваше устройствата за отдалечено слушане.Преди слизане от автобуса никога не уведомяваше какво ще разглеждаме а след като слезем говореше на хората които са около нея-а 42-45 човека няма как да са около водача и да чуват всичко.Никакъв професионализъм.Всеки ден говореше, че трябва да съберем бакшиш за шофьора и в средата на екскурзията започна да събира пари-аз решавам кога да се събере бакшиша-отговори на нашите възражения ,че е средата на екскурзията и има време за тези неща.
Шофьора-за първи път пътувам със шофьор който не подрежда куфарите а оставя пътниците сами да си ги подреждат в багажното отделение,при условие че в групата преобладаваха хората с възраст над 70+ и дамите.
През всичките дни не изчисти автобуса нито веднъж а боклука който се събра в автобуса изхвърли в последния
 ден на екскурзията.Отношението му към туристите бе изключително грубо и некоректно.Бъркаше пътя и това водеше до удължаване времето за пътуването а преходите са продължителни.За екскурзията за синия кит тръгнахме в 8.00 и се прибрахме в 20.00,a  трябваше да се приберем в 15ч.
Маршрута-екскурзията е интересна но маршрута трябва да се оптимизира.Предлагам след като се пристигне в Ню Йорк да се разгледа всичко от Америка и след това да се отпътува за Канада.Да се разгледа Канада и от там да се лети за България.
 За първи път пътувам с Premio Travel и са голямо разочaрованиe..Един аматьор който  има претенции да е водач на група/екскурзовод може да провали екскурзията.


Общи условия

Активация на акаунт