Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 10

  • 125 785
  • 870
  •   1
Отговори
# 225
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Има препарат за почистване на пералня в брошурата на Кауфланд за другата седмица.

# 226
  • Мнения: 4
Има препарат за почистване на пералня в брошурата на Кауфланд за другата седмица.
Благодаря, ще го пробвам. Взимала съм само от ДМ, върши си работата но искам да го сравня с някой друг Simple Smile

# 227
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Ето, на стр. 13 е: https://issuu.com/promooferti/docs/kauland

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
А с какво чистите гланцови кухненски вратички?

С обезмаслител  - Меглио, Медикс.

# 229
  • Виена
  • Мнения: 901
а дали някоя от вас е открила препарат за почистване на стъклени врати в банята или н астъклени стени на душ кабина?  Моите ги почиствам и след първото къпане, понеже водата е варовита, изглеждат все едно не са чистени. Иска ми се нещо, което да осигури защитен слой или тънко филмче, така че резултатът да  е траен.

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
Пробвай с А1 за котлен камък, писах по-горе. Праве такова покритие, ама не си мисли, че няма да чистиш месец:)

# 231
  • Мнения: 2 355
А с какво чистите гланцови кухненски вратички?

С обезмаслител  - Меглио, Медикс.
Благодаря, не се замазва, нали? Да не прецакам покритието  newsm78

# 232
  • Мнения: 6 556
Благодаря на Марчева, че преди време писа за препарата Denkmit за съдове. Върши страхотна работа, по нищо не отстъпва на Fairy-то, което ползвах до преди това и което също е страхотно.
За пералня - ползвала съм Лидълското W5, но не мога да сравня с друго. Продават се обаче по 2 в опаковка.

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
А с какво чистите гланцови кухненски вратички?

С обезмаслител  - Меглио, Медикс.
Благодаря, не се замазва, нали? Да не прецакам покритието  newsm78

Няма. Пръскаш, минаваш отгоре с влажна гъба - да се разнесе добре, избърсваш със суха.

# 234
  • София
  • Мнения: 11 116
Има препарат за почистване на пералня в брошурата на Кауфланд за другата седмица.
Благодаря, ще го пробвам. Взимала съм само от ДМ, върши си работата но искам да го сравня с някой друг Simple Smile

Лидълския е добър.

# 235
  • Мнения: 1 355
а дали някоя от вас е открила препарат за почистване на стъклени врати в банята или н астъклени стени на душ кабина?  Моите ги почиствам и след първото къпане, понеже водата е варовита, изглеждат все едно не са чистени. Иска ми се нещо, което да осигури защитен слой или тънко филмче, така че резултатът да  е траен.
С такава стъклочистачка почиствай след всяко къпане.
Скрит текст:

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Момичета, с какво си чистите фугите в банята? Не са мухлясали (нови са Simple Smile), просто тръбите явно са ръждясали в някаква част, защото блока е стар и като засъхне водата, за няколко дни остава оранжевикав оттенък. Засега мия с гъба и вода, но търкам доста и се притеснявам да не издълбая фугата така.. newsm78 Има ли някакъв препарат, който да пази фугата, а да разтваря каквото има върху нея?

# 237
  • София
  • Мнения: 11 116
Момичета, с какво си чистите фугите в банята? Не са мухлясали (нови са Simple Smile), просто тръбите явно са ръждясали в някаква част, защото блока е стар и като засъхне водата, за няколко дни остава оранжевикав оттенък. Засега мия с гъба и вода, но търкам доста и се притеснявам да не издълбая фугата така.. newsm78 Има ли някакъв препарат, който да пази фугата, а да разтваря каквото има върху нея?

При нас тръбите са сменени и пак същата работа, отлага се едно такова жълто-оранжево нещо. 

# 238
  • София
  • Мнения: 11 989
Това било някаква гъба. Не знам как да се спасим от нея.

# 239
  • София
  • Мнения: 11 116
Това било някаква гъба. Не знам как да се спасим от нея.

Хм, гъба...
Има ли си име ?

Общи условия

Активация на акаунт