Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 10

  • 125 781
  • 870
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 547
 Искам да помоля за съвет.Имам един тиган който е от кован алуминий с незалепващо покритие.Проблема е ,че от външната страна се е насъбрал доста нагар и незнам как да го изчистя.Ако имате съвети за подходящ препарат ще съм много благодарна.
П.С. ето това е тигана - http://bergner.bg/tigan-infinity-chef-24-sm

# 631
  • Мнения: 24 349
Аз мажа с Циф, оставям да постои и ако все още се налага търкам с домакинско телче

# 632
  • София
  • Мнения: 11 709
Аз мажа с Циф, оставям да постои и ако все още се налага търкам с домакинско телче
Даже и с ЦИФ няма да го мажа, ръчички и домакинска телчица.  Стават нови. Нямам нито един загорял отвън тиган. Това измиване в машината за мен не е работа, сваля мазнината , но нагара с тел.

# 633
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Момичета, знаете ли, че продуктите на "Чисто" са марка на "Арома"? Могат да се поръчват от сайта им и над 20лв. доставката е безплатна.

# 634
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Момичета, знаете ли, че продуктите на "Чисто" са марка на "Арома"? Могат да се поръчват от сайта им и над 20лв. доставката е безплатна.
Продават ги и в Практикер на щанда за почистващи.

# 635
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 478
Аз мажа с Циф, оставям да постои и ако все още се налага търкам с домакинско телче
Даже и с ЦИФ няма да го мажа, ръчички и домакинска телчица.  Стават нови. Нямам нито един загорял отвън тиган. Това измиване в машината за мен не е работа, сваля мазнината , но нагара с тел.

А не пада ли боята на тигана при това търкане?

# 636
  • Мнения: 21 275
С какво забърсвате дръжките на вратите ?

# 637
  • Мнения: 13 548
Аз мажа с Циф, оставям да постои и ако все още се налага търкам с домакинско телче
Даже и с ЦИФ няма да го мажа, ръчички и домакинска телчица.  Стават нови. Нямам нито един загорял отвън тиган. Това измиване в машината за мен не е работа, сваля мазнината , но нагара с тел.

А не пада ли боята на тигана при това търкане?
Зависи от тигана, а според мен и от телчето. Моите тигани са на Тефал, а телчето е от Лог. Стават като нови.

# 638
  • Мнения: 13 548
С какво забърсвате дръжките на вратите ?
Микрофибърна кърпа или магическа гъба.

# 639
  • Мнения: 21 275
С какво забърсвате дръжките на вратите ?
Микрофибърна кърпа или магическа гъба.
Благодаря, а нещо за дезинфекция ?

# 640
  • Мнения: 2 299
С какво забърсвате дръжките на вратите ?
Микрофибърна кърпа или магическа гъба.
Благодаря, а нещо за дезинфекция ?
Аз ползвам спирт, слагам върху памук или микрофибърна кърпа и забърсвам дръжките на вратите и ключовете за осветление.

# 641
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 478
Аз използвам мокри кърпи за почистване от Лидл

# 642
  • Мнения: 21 275
Благодаря ви , питам ,понеже и аз направих,както е написала : KaPaMeJl.

# 643
  • Мнения: X
С какво забърсвате дръжките на вратите ?
Микрофибърна кърпа или магическа гъба.
Благодаря, а нещо за дезинфекция ?
Тези дни пазарувах в DM, та ми се мерна някакъв дезинфекциращ препарат, не бях го виждала досега.Пише, че става за дезинфекция на всякакви повърхности и стаи.
Но понеже не си падам свръх-"дезинфекцираща", не му отдадох нужното внимание.   Simple Smile
Но който иска, може да го погледне, предполагам, че е добър.

# 644
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз използвам мокри кърпи за почистване от Лидл


Много са добри   Peace и аз си купих от тях.

Общи условия

Активация на акаунт