корема ми е малък

  • 5 514
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917

много съм притеснена защото коремът ми в общи линии не е мръднал,вече съм в 15та седмица и не знам нормално ли е това

Моятс и пролича в 6-я Peace

# 16
  • Мнения: 107
Спокойно, няма място за притеснение! До началото на 7 почти не ми личеше корема, а и докрая не ми беше кой знае колко голям, само последните дни преди да родя имах чувството, че ще се спукам, а бебето се роди 4.300.
А и един съвсем пресен случай, вчера една позната роди момиченце 3.650, а беше с мнооооого мъничко коремче, ама много!

# 17
  • Мнения: 1 107
Моят беше много малък до седмия месец, а после стана гигантски за отрицателно време Simple Smile

# 18
  • Мнения: 934
Няма място за паника. С първата си дъщеря нямах абсолютно никакъв корем. Даже като ме приеха в болница не повярваха, че съм в 8-мия месец. Има каде да си расте бебто не се шашкай. Все ще си проличи и ти малко да се порадваш на корем. А е за предпочитане да е малак че после лесно се прибира и не остава и следа от него

# 19
  • Мнения: 111
Споко, не се кахъриV И моят беше малък, но се роди едно здраво бебе

# 20
  • Мнения: 111
Всички ми даваха, че съм 6-я месец по корем, когато родих момченце - 51 см и 3100кг, а и аз бях много слаба. Ако всичко на видеозона е наред с бебето, няма повод да се притесняваш

# 21
  • София
  • Мнения: 401
На мен почна да ми расте към 15та-16та г.с.

# 22
  • Мнения: 1 949
На мен в 6 месец почна да ми личи. В 5-я само когато бях в по-тесни дрехи ми личеше. Но бебката се роди 48см, 3100г, т.е. съвсем в нормите.
Не се притеснявай! И да се похвалиш със здраво бебче и леко раждане  Wink

# 23
  • Мнения: 1 006
Няма за какво да се притесняваш.Аз също си мислех,че нещо не е наред,защото и моят корем беше много малък.Едва към седмия месец си личеше,че съм бременна.Но си родих бебче 3280кг. и 50см.Успокой се и леко бременеене! Grinning

# 24
  • Мнения: 366
Не се тревожи, ще порастне коремчето Heart Eyes Грижи са за кожата си сега, че като ти изхвръкне изведнъж напред коремчето да не се появят стрии. Леко бременеене.

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Изобщо не се притеснявай-корема не е определящ!!Ако,знаеш моя колко е голям и как доктора ми казва платноходка и ми се смее.Как ще го пребирам после не ми се мисли!!

# 26
  • Мнения: 1 733
Не се притеснявай! Моят си пролича в 7 месец Simple Smile

# 27
  • Мнения: 251
Напротив, напълно нормално е да ти е малък корема в 15 г.с. Аз дори нямах никакъв.При всеки е индивидуално.Аз до 6 месец почти нямах корем. Излишно се притесняваш.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз пък нямах корем почти до края. Само на някои им се видях понапълняла. С приятелката ми, с която не се бяхме видели цяло лято и не и казах, че съм бременна се видяхме на 28 август, тя не каза нищо, аз също не казах нищо, термина ми беше на 1 септември. Аз родих на 7- ми и като и пуснах смс, помисли, че си правя шега.   Joy
А бебето беше 53 см и 3890 гр. Laughing

# 29
  • Мнения: 11 547
Моя започна да личи в началото на 6.месец.Няма място за притеснение.
И аз така с втората бременност. newsm10Не се тревожи излишно. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт