Спешен въпрос за детската кухня.

  • 1 270
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
И ние сме към същата кухня. Месец април даваха доста кренвирши. Майките казаха, че за пръв път се случва (щото на нас ни беше І месец на кухня и не сме в час). Кренвиршите ни заминават на боклука. А иначе при нас слагат меню за седмицата, което ми отне малко усилия да разгадая- на грис с вода викат мус, а грис е грис с мляко Rolling Eyes Иначе има и гадости като боб яхния- не става като че ли за бебоци на такава възраст. Та винаги съм подговена с резервна храна. Шокото за всеки случай го яде таткото с бисквити.

# 16
  • Мнения: 723
В нашата кухня и тези наоколо (все държавни) също няма кренвирши, но в много от частните има. Не ги давай на детето, че като знам какво има в тях...Някои мами дават, че даже и от по-малки и се оправдават, че детето искало, но не мисля, че това е правилно. А шоколадовият крем, при нас поне, го правят с малко какао.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
E kak ще дадат на 8 месечно бебе кренвирши,да не говорим че изобщо не трябва да се дават ooooh!.В нашата кухня до годинката правят само пюрета и кремчета

# 18
  • Мнения: 695
до сега при нас не е имало ядене с кранвирши. newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 7 038
И при нас в Люлин никога не са давали кренвирши, по-добре ги изхвърляй.

# 20
  • Мнения: 1 639
Ще си имам винаги пюренца на разположение и ако нещо не е подходящо ще давам пюре.

Да, това правя и аз  Grinning
Винаги имам резервен вариант за ядене, че не винаги манджите са хубави (кренвирш не е имало де  Rolling Eyes)

А кремчета и аз ги харесвам много . Поне към тях забележки не съм имала до сега   chef

# 21
  • Мнения: 2 479
Интересно ми е - при вас няма ли възрастови групи детската кухня?При нас има купони 6-9месеца,9-18,и от 18 м.до 3год.Така поне на най-малките обикновено не дават кофти яденета...

# 22
  • Мнения: X
Прецени си дали ще ти е много неудобно и далече друга кухня, проучи какво дават там и се премести, ако можеш. Защото щом има веднъж, ще има и още кренвирши.

Шоколадовия крем да не те притеснява.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Оохоооо, "Картофено пюре с рендосан кренвирш в него" - класика в жанра.  Flutter

Обаче децата го хапват с интерес и апетит, съм забелязала.

Ренци - готви и ти. За колко врме ще свариш шепа зеленчуци...

# 24
  • Мнения: 2 672
като съм чела от какво се правят кренвиршите не бих дала  Crossing Arms
в нашата кухня не дават такива "екстри", само "нормални"  Simple Smile манджи

Общи условия

Активация на акаунт