Раждане в УМБАЛ „Св. Георги“ (ВМИ) - Пловдив - 3

  • 92 318
  • 794
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 267
Здравейте! Моля, дайте ми съвет, да избера ли доктор или изобщо избор на екип или няма нужда. Ако да, кой препоръчате? Чувала съм имената Порязов, Димитрова, Коларов, Стоилов,но нищо не ми говорятСледя се на друго място и нямам никакви впечатления от лекарите там.

# 301
  • Мнения: 37
Здравейте! Моля, дайте ми съвет, да избера ли доктор или изобщо избор на екип или няма нужда. Ако да, кой препоръчате? Чувала съм имената Порязов, Димитрова, Коларов, Стоилов,но нищо не ми говорятСледя се на друго място и нямам никакви впечатления от лекарите там.

Раждах миналата година септември месец. На смяна беше д-р Порязов. Много внимателен човек.Наложи се да ми направи спешно секцио. Всичко мина нормално. След операцията, когато се събудих от упойката дойде да ме види и да ме пита как съм.Останах с много добро впечатление от отношението му.

# 302
  • Мнения: 2 988
Д-р Коларов

# 303
  • Мнения: 262
Здравейте! Моля, дайте ми съвет, да избера ли доктор или изобщо избор на екип или няма нужда. Ако да, кой препоръчате? Чувала съм имената Порязов, Димитрова, Коларов, Стоилов,но нищо не ми говорятСледя се на друго място и нямам никакви впечатления от лекарите там.
Според мен ако нямаш наблюдения за конкретен лекар няма смисъл да плащаш за избор на екип. В противен случай ще трябва да се довериш на нечие субективно мнение във форума..както виждаш всеки има различно разбиране за компетенция и добра грижа. На мен също съвсем скоро ми предстои раждане и смятам за безпредметно да избирам екип от хора, които не познавам.
Доколкото разбрах Стоилов не работи вече там. Аз веднъж ходих при него за втората фетална морфология(по препоръка от позната) и си тръгнах изключително разочарована от държанието му.. Въпрос на виждане.

# 304
  • Мнения: 200
Аз следя бременноста си при Порязов,смятам да раждам също тук.Като отношение от др.Порязов ще кажа ,че съм изключително доволна.При положение ,че ходя в часна клиника,при него много пъти ми е спестявал пари.Наложи се да лежа,в Хирургиите заради високо кръвно,всеки ден идваше да ме види,като приятел.За Стоилов,нямам конкретно мнение,но малко ми се струва с много високо самочуствие(това е мое мнение)минаваше на визитация.Държа се много грубо с едно от момичетата в стаята ми,не се била гледала при него...ужас,млад нахъсан ,но май забравил себе си.Скоро ще се видя с Порязов ,да говорим за раждането,и ако ще платя,то ще е за него.Незнам ,какво да те посъветвам,ако не си била при някой от тях,и нямаш виждане кой да бъде,няма смисъл.Тук всяка една от нас,ще похвали своят доктор от който е доволна,но не се знае ти дали ще бъдеш.

# 305
  • Мнения: 200
Здравейте! Моля, дайте ми съвет, да избера ли доктор или изобщо избор на екип или няма нужда. Ако да, кой препоръчате? Чувала съм имената Порязов, Димитрова, Коларов, Стоилов,но нищо не ми говорятСледя се на друго място и нямам никакви впечатления от лекарите там.

Раждах миналата година септември месец. На смяна беше д-р Порязов. Много внимателен човек.Наложи се да ми направи спешно секцио. Всичко мина нормално. След операцията, когато се събудих от упойката дойде да ме види и да ме пита как съм.Останах с много добро впечатление от отношението му.
Аз също съм с такова мнение,такъв си е др Порязов.😉😊

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Според мен не е необходимо да избираш екип. Аз избрах ,защото  ми се налагаше секцио. Ако ще раждаш нормално не виждам нужда да плащаш.

# 307
  • Мнения: 69
2012г ме приеха с кървене в Хирургиите. Лежах над 20дни и за съжаление загубих бебето. На смяна беше др. Порязов и ми обръщаше много внимание, обясняваше ми спокойно, след абразиото също получих внимание и обяснение, дойде да ме види. С много добри впечатления съм от него. Аз ще раждам планово секцио, но не знам дали ще избирам лекар. Каква е цената за избор на лекар за секцио, някой знае ли?

# 308
  • Мнения: 143
Каква е цената за избор на лекар за секцио, някой знае ли?
Ако правилно съм разбрала за лекар е 200лв, за екип 650. Но моят доктор, например, ми каза, че ако искам той да ме оперира трябва да избера екип, не само него, защото колегите му се сърдели.... Българска работа

# 309
  • Мнения: 4
Здравейте, някой има ли информация за актуалните цени за раждане? 🙂

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Безплатно е без избор на екип. Иначе 500лв естествено за избор. И 600 за секцио.

# 311
  • Мнения: 4
Безплатно е без избор на екип. Иначе 500лв естествено за избор. И 600 за секцио.

Благодаря много!

# 312
  • Мнения: 143
Здравейте
Очаква се да родя юли. От сега знам, че децата ще ги обличам както съм и аз, а не с един кат повече. Въпросът ми е за тези 3-4 дена в болницата - достатъчни ли са за лятото бодита с къс ръкав/потник и тензухена пелена или ще искат да нося и други неща?

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Ти си преценяваш , аз раждах зимата и беше ужасна жега. Не знам лятото как ще е.

# 314
  • Мнения: 2 988
Лилиумче, имай предвид, че много често лятото нямат топла вода и като изкъпят бебетата няма да е лошо да имаш и малко по-топли дрешки, за да ги затоплиш.

Общи условия

Активация на акаунт