Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 16 тема

  • 116 208
  • 725
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 162
Следващата седмица започвам процедури Венус Легаси в Скин Лайн.
Ще правя 6 процедури на бедра , седалище и бричове, 1 път седмично.
Нямам база за сравнение , не съм правила нищо досега с апарати, само антицелулитни масажи , вендузи, кремове.
Ще докладвам за резултата.

# 376
  • Мнения: 18
И аз започвам да се замислям относно VelaShape-а, дали да не отменя часа и да опитам с Легаси. До вкъщи има един новооткрит мед. център Natural BS, правят момента реклами и тук и във фейсбук. Някой посещавал ли го е? И може ли да ми препоръчате мед. център, от които сте доволни от Легаси?

Последна редакция: ср, 17 май 2017, 15:49 от AnSvet

# 377
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Следващата седмица започвам процедури Венус Легаси в Скин Лайн.
Ще правя 6 процедури на бедра , седалище и бричове, 1 път седмично.
Нямам база за сравнение , не съм правила нищо досега с апарати, само антицелулитни масажи , вендузи, кремове.
Ще докладвам за резултата.

Много добър избор  Peace Споделяй за ефекта  Hug Аз включих и LPG на цяло тяло там - преди Легасито Simple Smile



И аз започвам да се замислям относно VelaShape-а, дали да не отменя часа и да опитам с Леганси. До вкъщи има един новооткрит мед. център Natural BS, правят момента реклами и тук и във фейсбук. Някой посещавал ли го е? И може ли да ми препоръчате мед. център, от които сте доволни от Леганси?

Аз обикалях насам-натам, в крайна сметка се спрях на Скин Лайн - това е моето местенце. Не само, че не са ме разочаровали до момента, ами и всеки път успяват да ме изненадат някак приятно. Субективно е, обаче -  къде ти ще се почувстваш добре  Peace и кое място ще припознаеш за свое.

Колко и какъв целулит имаш? След преглед ли те увериха, че 4 процедури ще са достатъчни за теб или така ти го казаха по принцип?

# 378
  • Мнения: 18
Следващата седмица започвам процедури Венус Легаси в Скин Лайн.
Ще правя 6 процедури на бедра , седалище и бричове, 1 път седмично.
Нямам база за сравнение , не съм правила нищо досега с апарати, само антицелулитни масажи , вендузи, кремове.
Ще докладвам за резултата.

Много добър избор  Peace Споделяй за ефекта  Hug Аз включих и LPG на цяло тяло там - преди Легасито Simple Smile



И аз започвам да се замислям относно VelaShape-а, дали да не отменя часа и да опитам с Леганси. До вкъщи има един новооткрит мед. център Natural BS, правят момента реклами и тук и във фейсбук. Някой посещавал ли го е? И може ли да ми препоръчате мед. център, от които сте доволни от Леганси?

Аз обикалях насам-натам, в крайна сметка се спрях на Скин Лайн - това е моето местенце. Не само, че не са ме разочаровали до момента, ами и всеки път успяват да ме изненадат някак приятно. Субективно е, обаче -  къде ти ще се почувстваш добре  Peace и кое място ще припознаеш за свое.

Колко и какъв целулит имаш? След преглед ли те увериха, че 4 процедури ще са достатъчни за теб или така ти го казаха по принцип?

Не са ме преглеждали. Такава е характеристиката на процедурата. Не съм с наднормено тегло, зимата достигнах 65 кг, които свалих до 59. Но, след двете раждания целулита и отпуснатият корем ме нападнаха. Имам и проблем с капачките на колената и ме болят от тренировки. Така стигнах до VelaShape, понеже посещавам дерматолозите в Evolution, а там има точно този апарат.
Иииииии вече сериозно се замислям дали Венус Легаси не е по-иновативният метод.

# 379
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Аз бях голям фен на Вела Шейп - преди да узная за Легаси. Това, което зная е, че екипът (човекът) създал Вела Шейп - е имал идеи как да го подобри с добавяне на нови технологии. Обаче производителите отказват да инвестират в нов уред, защото са искали първо да избият инвестицията в шейпа. И така, след отказа - той предлага иновацията на друга компания и на пазара излиза Легаси. Не си спомням къде съм го чела, но съм склонна да се доверя. И определено Легасито е по-иновативен. Което не означава, че от шейпа - няма да има ефект.

Сега отворих на сайта да видя какво прави тройката - има RF, ИР и пулсиращ  вакуум (старите бяха с вакуум и ролкова масаж). Т.е. основно затопля. Легасито - има RF, пулсиращ вакуум и пулсиращи магнитни полета, а затоплянето е контролирано - има вграден термометър, чрез който на дисплей се визуализира достигнатата температура - трябва да е около 40 градуса. Операторът - във всеки един момент вижда колко си затоплена и поддържа нивото на цялата зона с движенията на накрайника. Пулсиращите магнитни полета укрепват кръвоносните съдове, защото целулитът иначе ги притиска и уврежда, а кожата за да се освобождава от токсините и да се храни - е нужно да е добре кръвоснабдена. Разликата не е от небето до земята, но аз ако си давам парите - ще избера по-доброто.

Леко ме съмнява 4 процедури шейп да са ти достатъчни, но ако решиш - започни с него, направи няколко, а после пробвай и легаси и си направи лично сравнение  Peace

# 380
  • Мнения: 18
Аз бях голям фен на Вела Шейп - преди да узная за Легаси. Това, което зная е, че екипът (човекът) създал Вела Шейп - е имал идеи как да го подобри с добавяне на нови технологии. Обаче производителите отказват да инвестират в нов уред, защото са искали първо да избият инвестицията в шейпа. И така, след отказа - той предлага иновацията на друга компания и на пазара излиза Легаси. Не си спомням къде съм го чела, но съм склонна да се доверя. И определено Легасито е по-иновативен. Което не означава, че от шейпа - няма да има ефект.

Сега отворих на сайта да видя какво прави тройката - има RF, ИР и пулсиращ  вакуум (старите бяха с вакуум и ролкова масаж). Т.е. основно затопля. Легасито - има RF, пулсиращ вакуум и пулсиращи магнитни полета, а затоплянето е контролирано - има вграден термометър, чрез който на дисплей се визуализира достигнатата температура - трябва да е около 40 градуса. Операторът - във всеки един момент вижда колко си затоплена и поддържа нивото на цялата зона с движенията на накрайника. Пулсиращите магнитни полета укрепват кръвоносните съдове, защото целулитът иначе ги притиска и уврежда, а кожата за да се освобождава от токсините и да се храни - е нужно да е добре кръвоснабдена. Разликата не е от небето до земята, но аз ако си давам парите - ще избера по-доброто.

Леко ме съмнява 4 процедури шейп да са ти достатъчни, но ако решиш - започни с него, направи няколко, а после пробвай и легаси и си направи лично сравнение  Peace
a.l.e.n.a, много благодаря за вниманието и подробното обяснение. Записах си час за Легаси, отмених Велашейпа. Почетох малко повече и интуицията ми заработи Simple Smile

# 381
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Успех и дано останеш доволна Simple Smile Сподели каква схема сте избрали  Peace

# 382
  • Мнения: 18
Здравейте, някои поставял ли си е филъри при д-р Присадашка? Работила е в Есте Клиник, сега е в Еволюшън естетик.

# 383
  • Мнения: 1 433
Какво ви е мнението за д-р Денкова от Есте Клиник за поставяне на ботокс? Някой слагал ли е при нея?
Аз си слагах при нея, не останах доволна. Подейства на мига и също толкова бързо спря да действа. Преди това си слагах при други и имаше ефект поне 6-12м. Но при всеки е индивидуално

Та в този ред на мисли, какво мислите за лифтинг на 35+г. С този ботокс ефекта е нулев, 300 лв и нагоре през няколко месеца също не е рентабилно. Едно опъване финансово излиза по-добре. Ще се радвам на съвети. Тепърва започвам да се интересувам

# 384
  • Мнения: 18
Какво ви е мнението за д-р Денкова от Есте Клиник за поставяне на ботокс? Някой слагал ли е при нея?
Аз си слагах при нея, не останах доволна. Подейства на мига и също толкова бързо спря да действа. Преди това си слагах при други и имаше ефект поне 6-12м. Но при всеки е индивидуално

Та в този ред на мисли, какво мислите за лифтинг на 35+г. С този ботокс ефекта е нулев, 300 лв и нагоре през няколко месеца също не е рентабилно. Едно опъване финансово излиза по-добре. Ще се радвам на съвети. Тепърва започвам да се интересувам

Здравей, до колкото знам вече масово започва да се практикува поставяне на ХК, със съответната плътност, вместо ботокс, или може и ботокс като допълнение за отпускане на много упорит мускул. ХК поддържа мускула, дава упора и изглажда бръчките. С ботокс при попадане извън желаната зона, дажи и дерматолога да е много добър, може да се получи увисване и пареза, което доста трудно и продължително във времето би се повлияло. Докато с ХК при евентуален проблем, разрешаването е по-бързо. За гневната бръчка до колкото съм запозната, предпочитан е ботокс.

# 385
  • Мнения: 3 480
1600 лв. на година е приемлива цена. Но за главоболието от ботокса - не.
Както казваш - пълно щастие няма, траем за хубост  #Crazy

# 386
  • Мнения: 1 433
Благодаря ви за бързите отговори.
Със сигурност ще се консултирам с пластичен хирург. Намислила съм след второ раждане да си подменям имплантите и да го комбинирам с лифтинг, филинг на устни със собствена мазнина (не ми идва на ум как се казваше това). Нямам крещяща нужда за сега, но е хубаво да се освежи леко муцуната. Устните с годините нали се свиват, та също е предвидено. Ботокса на мен също ми докарва мигрена, жестока понякога с дни. Отделно при последното поставяне ми излязоха пъпки и така си остана. Дали е съвпадение не мога да гадая. Просто ми омръзна през 2-3 месеца по 300 лв на зона. А уж казват, че колкото повече слагаш ефекта се засилвал.

# 387
  • Мнения: 1 139
1600 лв. на година е приемлива цена. Но за главоболието от ботокса - не.
Както казваш - пълно щастие няма, траем за хубост  #Crazy

То проблема е че главата боли  #2gunfire #2gunfire , нищо не можеш да пиеш за мигрената че ще отпусне ботокса . Стискаш зъби и ти идва сама да си откъснеш главата  #Crazy Joy . Но .... пък си видимо по - млада , ако от болка успееш да се видиш в огледалото  hahaha hahaha

# 388
  • Мнения: 1 433
Ха, при един от опитите да изпъна сърдитата бръчка, нещо не ми целнаха едната вежда, та бях като очудена през целият период на трайност ooooh!
Защото понякога слагам и около очите

# 389
  • Мнения: 1 139
Благодаря ви за бързите отговори.
Със сигурност ще се консултирам с пластичен хирург. Намислила съм след второ раждане да си подменям имплантите и да го комбинирам с лифтинг, филинг на устни със собствена мазнина (не ми идва на ум как се казваше това). Нямам крещяща нужда за сега, но е хубаво да се освежи леко муцуната. Устните с годините нали се свиват, та също е предвидено. Ботокса на мен също ми докарва мигрена, жестока понякога с дни. Отделно при последното поставяне ми излязоха пъпки и така си остана. Дали е съвпадение не мога да гадая. Просто ми омръзна през 2-3 месеца по 300 лв на зона. А уж казват, че колкото повече слагаш ефекта се засилвал.


За мигрената добре ми действа Имигран , не взимай миорелаксанти за нея ще отпусне ботокса и ще останеш по - кожа .
Да устните се свиват заради загуба на колаген и дехидратция особенно ако пушиш . Липофилинг е това със собственна мазнина , но ако си слаба бързо се резорбира а и там принципа е да се сложи повече за да може след резорбцията да остане . Ако искаш нещо трайно и безвредно има специални импланти за устни които не се резорбират , мисля че май Енчев слага такива но може и да бъркам .
При мен френския ботокс не хваща не знам защо би трябвало да се еднакви като състав . Ефект има с американския на Alergan

Общи условия

Активация на акаунт