Избор на име на нашето момче

  • 7 080
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 569
От всички изброени ми допада само Горан.

# 46
  • Мнения: 2 817
Само Георги ми харесва.
Горан и Генади не ме харесват.
Малко харесвам Гълъбин, но няма хубаво галено име. Към Галин също не съм настроена много много.
Григор също ми харесва, но с много р-та не си падам по такива.

# 47
  • Враца
  • Мнения: 2 705
Горан  Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 753
Горан е чудесно име, юнашко  Simple Smile едно от любимите ми мъжки имена. Ако не те притеснява, че звучи сръбско, защо да не го избереш. Аз съм против съкращаването на имената, особено на мъжките, и за сина си избрах име без галена форма. Много хубави имена се "развалят" от кофти галени. Георги не го харесвам, въпреки, че имам в рода си. Галин ми звучи много меко, Генади ми е остаряло. Григор вероятно е модерно покрай тенесиста, също е хубаво и силно.
 Бих предложила и Герман с Г, въпреки, че не го харесвам особено.

# 49
  • Мнения: 1 019
Ако е Григор, дълго време ще му е нужно да си научи името. Звучи доста мъжествено, на мен ми харесва.

# 50
  • Мнения: 481
Наскоро попаднах на името Гео. Лично на мен не ми допада, но се оказа, че около мен масово го харесват.

# 51
  • Мнения: 69 058
Аз не разбрах къде ще ударението на Горан - гОран или ГорАн  newsm78

# 52
  • Мнения: 18 566
Не харесвам нито едно мъжко име с Г. Ако трябва да избирам име с тази буква Галин може би.Но пак няма галено? Ще си е Галине, Гальо:roll: Горан не е лошо, но ми идва малко сръбско,в което няма лошо де. Simple Smile
Григор не ви ли харесва ?

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Харесвам Григор от тези Г най- много.
Също и Габриел, и е  интернационално Simple Smile

# 54
  • Мнения: X
С буквата Г ми харесва само Грифин.Wink Не е българско, но какво от това, то малко имена са. Останалите с Г са толкова масови и разпространени, а съкращенията им в повечето случаи - ужасни или нищо общо със самото име.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 358
Генади е хубаво име, но няма красиво галено. Горан също, но Гори не ми звучи добре. Ако е задължително да е с буквата "Г" Георги наистина е най-хибавото, но пък е много популярно, което на мен лично не ми допада. Не знам, ако на мен ми се налагаше все пак  бих избрала Георги. Все пак между двете предложени май съм за Горан

# 56
  • Мнения: 147
Градимир
Гордиан- римски император

# 57
  • Варна
  • Мнения: 737
Галин,Гавраил,Габриел,Григор,Градимир,Градислав,Гълъбин и Генади  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт