
Едно кафенце за освежаване


, Диде
, Али












все едно от мозъка му пара се издига ...


Едва ли е нова, но сега ми излезе в ТТ
честно казано, мен след Въпрос на чест, Слънцата не ме грабнаха толкова, ама се гледа, де. Керем ме грабна с играта си, голям симпатяга е, Шукрю също, но и моето сърце е като на Айрето

да, и аз много съжалявам, че не са го превели до края този страхотен сериал, но Лили
смята да го направи някой ден 
ммм ... на този не можеш да откажеш нищо 
благодаря!
Красота! 
нарде си ? За теб, специално 
гледам сериите кротичко 


по Япъма
, беше ми интересно да те прочета 

/ и заради това сценария да е завил в тази посока 








благодаря за фрагмана 
благодаря за снимките 


Препоръчани теми