Отговори
# 735
  • Мнения: 74
Най-хубавото кафе е illy.

# 736
  • Мнения: 592
Преди време започнахме да вземаме кафе от малки пекарни за кафе. Спряхме се на една, от която първо си взехме от различни видове по 50гр и като уточнихме какво ни харесва си го поръчваме с куриер. Иначе пекарната е от Бургас, мисля, казва се Eleven.

# 737
  • Мнения: 3 293
Най-хубавото кафе е illy.

Наистина ли, ще взема да го пробвам.

# 738
  • Мнения: 74
Няма да сбъркаш. Все още не са го развалили като Лаваца, която беше страхотна, а сега няма нищо общо с вкуса и аромата от преди години.


Най-хубавото кафе е illy.

Наистина ли, ще взема да го пробвам.

# 739
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 736
Коя Лаваца визирате?
От 6,7 г. пия от черната. Ами чудесна си е. Simple Smile

# 740
  • Мнения: 5 354
За коя черна Лаваца става въпрос? Предполагам става въпрос за мляната, защото не я виждам в пакети на зърна.

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
illy на мен ми киселее вече. Според мен го развалиха, преди беше много по-различно. Коста взимаме понякога, но е ситно смляно и запушва цедката на машината. Харесва ми и Пелини и Елиа, но Елиа се продава само на определени места.

# 742
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 736
За коя черна Лаваца става въпрос? Предполагам става въпрос за мляната, защото не я виждам в пакети на зърна.

Да, мляната 


До края на месеца е на добро намаление /8лв/ в Кауфланд и мисля да се запася Stuck Out Tongue Winking Eye

# 743
  • Мнения: 5 354
Аз защо съм останала с впечатлението, че визираш друга черна Лаваца? На тази ѝ намерих на зърна пакет от 500 грама, а цената е горе-долу приемлива. Гледам обаче, че е с интензитет едва 5/10, не е ли прекалено слабичка? Douwe Egberts беше седмица.

# 744
  • Мнения: 9 656
Аз пък си харесвам златната Лаваца. Или също е хубаво, но е по-скъпичко от лавацата. Тя ми е добре откъм съотношение вкус/цена.

# 745
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 736
Аз защо съм останала с впечатлението, че визираш друга черна Лаваца? На тази ѝ намерих на зърна пакет от 500 грама, а цената е горе-долу приемлива. Гледам обаче, че е с интензитет едва 5/10, не е ли прекалено слабичка? Douwe Egberts беше седмица.
Мляната. Машината ми е ръчка.  Simple Smile
Вероятно ще дойде слаба за някой,  който е свикнал със силно кафе, да, но съм привикнала доста аз и не ми прави впечатление, а и пия конска доза сутринта. Joy Това може би компенсира, не знам.

# 746
  • Мнения: 5 354
Визирах тази Лаваца:


На мен обаче мляно кафе не ми върши работа, а останалите видове са масово по килограм.

# 747
  • София
  • Мнения: 4 710
Най-хубавото кафе е illy.
А има ли разтворимо?

# 748
# 749
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Бая скъпо идва 🤑

Общи условия

Активация на акаунт