Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 4

  • 143 923
  • 732
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 5 423
И аз го искам този комплект, но не мога да платя онлайн, защото не е на мое име сметката ми Sad

Това, че не на твое име сметката няма значение, освен ако другия няма нищо против.

Комплекът не е наличен доколкото виждам аз.
Вчера гледах тигани на АМТ и SKK. Вторите ясно, но за първите може ли мнение?

# 496
  • Мнения: X
Ако имаш карта не е нужно сметката да е на твое име. Пишеш другото име, там където е нужно, а твоето име там, където се попълва адреса.

# 497
  • София
  • Мнения: 4 745
Ай да изчакаме да са в наличност и която от нас види първа да съобщи и на останалита 😉

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 5 700
Това, че не е наличен още за продажба, не значи че не може да се купи. Спокойно си го слагам в кошницата и мога да си го поръчам до БГ (срещу мнооого пари за доставка) и до Германия до посредник срещу около 36лв доставка до БГ после. Парите се теглят така или иначе едва когато стоката я има налична и се изпрати Wink

# 499
  • София
  • Мнения: 5 423
Който има интерес към амазонският чугунен комплект , може вече да се поръча.  Около 35/6 лв излиза доставката до БГ с превозвач.

# 500
  • София
  • Мнения: 4 745
Който има интерес към амазонският чугунен комплект , може вече да се поръча.  Около 35/6 лв излиза доставката до БГ с превозвач.
За кой комплект става въпрос ?

# 501
  • Варна
  • Мнения: 773
Който има интерес към амазонският чугунен комплект , може вече да се поръча.  Около 35/6 лв излиза доставката до БГ с превозвач.
За кой комплект става въпрос ?

mihaela(n)koko Flowers Cherry Blossom , предполагам ,че е този :
https://www.amazon.de/gp/product/B073Q9GT4N/ref=ox_sc_saved_titl … R8XB7XF&psc=1

# 502
  • Мнения: 5 279
а всъщност стават ли за стъклокерамичен котлон ?

# 503
  • Бургас
  • Мнения: 5 700
Стават, но трябва да внимаваш с поставянето, че са тежички и ако ги изпуснеш ще стане мазало... Simple Smile

# 504
  • София
  • Мнения: 4 745
Който има интерес към амазонският чугунен комплект , може вече да се поръча.  Около 35/6 лв излиза доставката до БГ с превозвач.
За кой комплект става въпрос ?

mihaela(n)koko Flowers Cherry Blossom , предполагам ,че е този :
https://www.amazon.de/gp/product/B073Q9GT4N/ref=ox_sc_saved_titl … R8XB7XF&psc=1
Тоооочно за този питаха е темата !!!
Сега ше се поровя за информация за чугуна и ще си го поръчам този комплект 🙌
Тъкмо сега имам повечко пари

# 505
  • Варна
  • Мнения: 773
Тоооочно за този питаха е темата !!!
Сега ше се поровя за информация за чугуна и ще си го поръчам този комплект 🙌
Тъкмо сега имам повечко пари

mihaela(n)koko
Hug,  ако откриеш информация, моля сподели Praynig
цената наистина си заслужава Peace

# 506
  • София
  • Мнения: 4 745
Тоооочно за този питаха е темата !!!
Сега ше се поровя за информация за чугуна и ще си го поръчам този комплект 🙌
Тъкмо сега имам повечко пари

mihaela(n)koko
Hug,  ако откриеш информация, моля сподели Praynig
цената наистина си заслужава Peace
Информация за какво искаш .... аз имам впредвид за чугуна

# 507
  • Варна
  • Мнения: 773
Скрит текст:
Тоооочно за този питаха е темата !!!
Сега ше се поровя за информация за чугуна и ще си го поръчам този комплект 🙌
Тъкмо сега имам повечко пари

mihaela(n)koko
Hug,  ако откриеш информация, моля сподели Praynig
цената наистина си заслужава Peace
Информация за какво искаш .... аз имам впредвид за чугуна

да, за качеството на чугуна Peace

# 508
  • Мнения: 3 451
Никъде не пише нищо за обработката на съдовете само, че са предварително омаслени, което не е достатъчно като информация. Има и негативни отзиви със снимки на хора, които са ги получили с ръжда, което ме навежда на мисълта, че не е качествен комплекта.

# 509
  • Мнения: 93
Аз да се похваля - купих си грил тиган от чугун и съм много доволна Simple Smile
Ето този - https://alleop.bg/chugunen-gril-tigan-sapir-sp-4616-a28-p6111 само че от метро закупен.
Вчера имаше цър-пър, ама опуших цялата къща Grinning По-лошото е че омазних всичко що имаше около печката. Смятам че е по-подходящо да си купя котлонче за балкона и там да се случват нещата.. Но пък на вкус - няма равно!

Общи условия

Активация на акаунт