Боя за чувствителен скалп

  • 10 001
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
О,аз такова миризливо чудо изобщо няма да си го сложа на главата.Щеше да замине директно в боклука.
Наистина щом Крамер е толкова голямо количество може и да опитам.Ти с колко дълга коса си и какво количество използва?
Аз четох,че Крамер е разработена на базата на масла и явно затова е толкова щадяща.
На Олиата на Гарние върху тубичката с окислителя пише да се избягва контакт с кожата.А това е възможно само при кичури с шапка.
Интересно указание,но невъзможно за изпълнение ако си боядисваш цялата коса.

# 46
  • Мнения: 1 741
Здравейте , момичета Simple Smile Тази боя Cramer къде се предлага . Боядисвам се от 10 години , използвала съм всякакви бои , но тази за първи път я чувам  Embarassed

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Sunshine_88,аз първо тест зад ухото ще направя.Щипе ли,изобщо няма да я ползвам.
Cramer не знам къде има,ако купувам ще си я поръчам онлайн.Търсих в Златна рибка,но онлайн нямаше.Имат телефон,може да се пита.
Поне в Интернет ги има каталозите и видях,че има хубави цветове.
Ти каква ползваш в момента?

# 48
  • Мнения: 1 741
Casting creme gloss на l'oreal . Засега  това е единствената боя , от която не ме щипе , но цветът пада бързо . За мен е по-важно да не ми дразни скалпа затова ме устройва

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Зависи кой цвят ползваш.Аз се боядисвах с номер 200,черна.Изобщо не падаше цветът.Чак като си правих маска с витамин Ц,тогава падна сравнително бързо и лесно.Иначе не мърдаше.Имам доста бели кичури и освен,че ги покриваше идеално,без каквато и да е разлика,не се и отмиваше.Но пък много ми изтъня косата от него,а и ми омръзна много това черно и затова реших да е червено.Утре ще правя тест,стискайте ми палци.Обаче малко да ми защипе и хвърлям Олиата.Не мога втори път да рискувам.

# 50
  • Мнения: 1 741
Успех  Hug Като стана сума за маски , аз си правя отскоро с яйце и мед и да ти кажа много съм доволна . Косата ми живна , а тя беше много изтощена от това дългогодишно изрусяване . Замислям се и за тривитаминола , но много момичета споделят , че им капе косата ...

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Мерси Hug
Аз преди към маската слагах и хума.Скоро не съм правила,но ще трябва да започна.Също и поливах косата с отвара от коприва.Определено имаше ефект.
Утре ще пиша как е теста с Олиата,а ако се боядисам все пак,също ще дам отзив.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дами,към 20.00 си направих тест с боята Олиа на Гарние.Не съм измила боята,пише в упътването така да си стои.Никаква реакция до сега,никакво парене,щипане,нищо.
За съжаление пише,че тестът не дава гаранция,че няма да получиш реакция,но все пак е по-добре първо да правиш тест.
Може би в Палете са сложили някаква съставка,която ми пречи на мен.Имах друга боя Палете,пак червена.Сложих след случая с паренето в сгъвката на ръката-нищо не ми стана,нямаше зачервяване,но леко ми пощипваше.Сега няма такова нещо,стискайте палци,утре или в неделя ще се клепам.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дами,боядисах се с Олиа на Гарние.Никакво парене,никакъв сърбеж,никакъв дискомфорт.Очаквах едва ли не да си смъкна скалпа и косата с боята,но всичко е прекрасно,освен цвета.Стана мнооого по-тъмно отколкото очаквах.Иначе косата е красива,жива,лъскава и много мека.След Кастинга стоеше като слама,твърда и изгоряла,сега е прекрасна.Ако и не почне да пада косата,ще е супер,даже с по-тъмния цвят ще се примиря.

# 54
  • Мнения: 132
Дами,боядисах се с Олиа на Гарние.Никакво парене,никакъв сърбеж,никакъв дискомфорт.Очаквах едва ли не да си смъкна скалпа и косата с боята,но всичко е прекрасно,освен цвета.Стана мнооого по-тъмно отколкото очаквах.Иначе косата е красива,жива,лъскава и много мека.След Кастинга стоеше като слама,твърда и изгоряла,сега е прекрасна.Ако и не почне да пада косата,ще е супер,даже с по-тъмния цвят ще се примиря.
Браво !Няма ли по-светъл цвят на същата марка ?

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ами ще разгледам цветовете.Аз взех цвят номер 6.66,който би трябвало да е наситено,хубаво червено.Все пак шестицата не е от най-тъмните цветове,но стана много тъмна вишна или червен патладжан.Учудващо наситен е цветът,дори косите,които са бели са станали тъмни.Аз очаквах тях почти да не ги хване,защото на самата кутия си пише,че нюансът не е подходящ за много сиви коси.Но са покрити изненадващо добре.
Гадното Палете,което ми попари кожичката, изобщо не ги покри така добре.
Все пак бих се примирила с цвета ако няма по-светло.Чувствам си кожата все едно съм я мазала с бадемово масло и съм спала цяла вечер с него.След Кастинга на Лореал ме сърбеше,сега нищо.Все едно не съм се боядисвала.Да знаех,че така добре ще се чувствам,отдавна да бях сменила Кастинга.

# 56
  • Мнения: 132
Оооо от този Кастинг и мен ме изяде главицата.А тази олиа безамонячна ли е ?

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да,безамонячна е,пише,че е с 60 процента масло.Мислех,че това е само реклама.После реших,че няма да ми стигне,но ми стигна една опаковка.Като я смесих стана една редичка консистенция и реших,че толкова и ще хване,само дето ще се клепам и притеснявам.Навих се да се намажа,защото не миришеше нито силно,нито задушливо.Лек аромат на цветя.По-добре мирише дори от Кастинга.Мислех,че миришат еднакво,но той си бие на боя.И ми падаше много косата от него,още в банята като го миех,после един тон коса като се сушах.Сега десетина косъма да паднаха.

# 58
  • Мнения: 132
Здравейте момичета !
Бях обещала да дам отзиви за спрея за чуствителен скалп, но понеже вече си реших проблема напълно забравих за бг мама.Но днес се присетих ! И така вече два пъти преди да се боядисам се пръскам със спрея за чуствителен скалп и след това мажа с боя Cramer и смея смело да твърдя : Грам сърбеж нямам !!!
Сигурна съм че не е само от спрея.И от боята е, защото един път се мазах без спрей и почти не ме сърбя.Много малко за 5 мин.Но двата случая със спрея нямам грамченце сърбеж ! Не е много евтин - 30 лв за 120 ml , но мисля че ще го ползвам поне една година ! Доволна съм ! Забравих за кошмарните сърбежи !

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Leanel,много се радвам за теб и благодаря за споделеното за защитния спрей.

Общи условия

Активация на акаунт