Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 7

  • 35 683
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 28 620
Благодаря мили мои  newsm20
поласкана съм от милите думи,страхотните букети,пожелания,подаръци  Heart Eyes,еле на Катринка   tooth!
Ами моя, с бутилката " Черга" Crossing Arms

# 676
  • Русе
  • Мнения: 4 774
О, Изгарящата  Hug
Миме, я се разхождай из Сарафово, направи снимчици, не се занимавай  bouquet Hug
ММ излезе с баща ми до вилата, а аз се отдадох на книжка и кафенце  Party
Долче, не обръщай внимание на свекито  Hug

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Благодаря мили мои  newsm20
поласкана съм от милите думи,страхотните букети,пожелания,подаръци  Heart Eyes,еле на Катринка   tooth!
Ами моя, с бутилката " Черга" Crossing Arms
Мими,хората подаряват цъфнали.......рози, а ти "черги" Joy

Днес инцидентно се разходихме до с.Велика и оттам се отбихме до Лозенец. Не бях ходила поне от 30 години....Какво толкова му се прихласват, не мога да разбера newsm78 Обаче, доста се е позастроило и продължават да строят #Cussing out

# 678
  • Мнения: 3 347
Мимчо баш от твоя подарък останах по едно зъбче,че нЕмаше тирбушон  tooth.
 remybussi
Утре сутрин ако ви събудя с
Скрит текст:


нали знаете кой ще е виновен  Innocent...

# 679
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
 Ида в чест на Мамексчето
Скрит текст:
Мамексита, здрава да си! На д-р Ливайн среден пръС да му покажеш вече  Twisted Evil Да си такава, каквато си - страхотна, жива и борбена  bouquet


Вангоби, много хубаво момиче имаш  bouquet  И аз харесвам Никол Ст.
Хора, забравих какво ще коментирам...

Кате, браво на Вики  bouquet
Сиси, вчера ме нямаше, че малката повръщаше мин. ден, но вече е добре пупу.
Яде сурово тесто за къпкейкс от купата и стана тя каквато стана  ooooh!
Вава, Ничия, Сави, Занатка, Изгаряща, радвам се да ви видя  Hug
Джулка, мерси за кафето  Hug
Вчера хапвах микс зеленчуци с тел кайма за обяд, за вечеря учудващо вкусна диня.
Днес съм на пъпеш за закуска, обяд макарони с постен сос от зеленчуци, вечерята ще я омажа със сладко и солено - баница и сладолед.


 Hug

# 680
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Демиии,  Joy  Joy опасна си,  Heart Eyes  Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 3 347
Деми  rotfImao rotfImbo rotfImao,изключително тематично  Mr. Green!
Много благодаря  Heart Eyes

# 682
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
МАМЕКС  Hug Hug Да си много здрава ти пожелавам! И все така умна, стройна, красива и ЛУДЕТИНА!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

КАТЕ  Hug Hug Браво на детето!  bouquet

Така. Аз на обяд така вкусно се наядох, броколите този път се получиха като по учебник
Скрит текст:

та реших да си полегна  Embarassed И така съм откъртил че... Събуди ме тъщата - носи две големиии топли, горещи мекици- подава за нещо, сънен бях не разбрах. И не щеш ли иззад ъгъла от тъмното изскочи Спаска. Та като си отворих една кутия с тахан халва - отидоха и мекиците, и повече от половината кутия. Ще я пишем греховна вечерята - и то в 16.15 ч. Само да не озверея до довечера. Той Кантарев и без това не ми обръща внимание - днес втора поредна НУЛА...

Както и да е. Много ви се радвам как сте се разписали в неделя. Пия кафенце , по-точно го изпушвам. ДЖУЛ  Hug колажа се е получил страхотно!

# 683
  • Мнения: 28 620
Аь пък съм на Сарафово....еееей страхотен релакс, безвремие...обожавам го това кварталче, мечтая си за апартаментче тук! Praynig
Курдов, добре си хапнал...и на мен ми се допи кафенце....Simple Smile!

# 684
  • София
  • Мнения: 2 008
Такаааа, успях да наваксам-колко съм запомнила, другарката да не пита Hug
Мамексче, честита да си, ти ли беше по шотландското  newsm78
за твое здраве:)
Мимчо, Иринита  #2gunfire нЕма да коментирам даже, сега бързо да се завърти колелото и да идват хубави неща  Praynig
Сави, много балансирано душевно ми звучиш Hug поздравления  Hug
КАти, браво на момичето ти Hug
Жгмъци, стиснати палци бързо да излезнеш от ситуацията по възможно най-добрия за теб начин Hug
Джулинка , честита придобивка, а тортата, ах тортата. Heart Eyes
Деми,  Hug
Вангобче, курдов, стрела, Деси, Инджи, Долче и всички неспоменати,  Hug Hug Hug

# 685
  • Мнения: 2 313
Жулиетке почиваш ли си та да си готова за отчетите?  Mr. Green Joy Hug Hug Heart Eyes
Наборче причтно изкарване.  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Изгаряща добре ни мотивира Жгмъцката.  hahaha Joy Heart Eyes  Hug Hug
Сави има и без опрашване. Ние имаме много подправки, лук, чери доматки и краставички. Изкарваме реколта за 1-2 салати.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Занатке наща не я знам с какво е  но без нея съм за никъде. Умна покупка!  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Сисе ще се получи - нищо кила са!  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Миме не се нерви за глупости, удари едно Ф.  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Вава а кога ще починеш?  newsm78  Hug Hug Heart Eyes
Жгмъцка май ще пускаш скоро нова тема, може с повече месце - харесват го хората!  Joy hahaha Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Иринитке чак с танк ли требе?!  Joy hahaha Hug Hug Heart Eyes
Мамексче весело  изкарване и да се пофалиш с хубави подаръци!  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes Grinning
Деска приятно четене!  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Деми ква си бърза само!  Joy Joy hahaha Hug Hug Heart Eyes Grinning
Курдов как те е изненадала тъщата и ти наруши режима.  hahaha Joy Hug Hug Grinning
Ничия важното е че си наваксала.  Joy Grinning Heart Eyes Hug Hug

По едно за наздраве.  Mr. Green Hug Hug Hug

# 686
  • Мнения: 1 623
Курдов, то мекиците са виновни, че са се осмелили да те предизвикат, един вид. Да се благодарят, че са били две, я да помислят колко жертви щяха да дадат, ако бяха повече...
Чак сега успях да изчета цялата тема и:
Мамекс, да си жива и здрава. Изпълнена с хармония, вдъхновение и постигнати цели и мечти.  bouquet bouquet
За утре изпекох пРъжоли с лук. Взех си и зелена салата с краставица и май това ще е обядът. newsm78

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 18:55 от izgariashtata

# 687
  • Мнения: 5 722
Мамексче мила Heart Eyes  , Честит рожден ден! Да си жива и здрава , много много щастлива, обичана, успешна и винаги заобиколена от истински хора около себе си!


За тези, които питат за мен, добре съм  bowuu Laughing
Утре изпращам малчо на градина и ММ на работа и след като изчистя къщата (която след почивните дни прилича повече на обор) ще ви посетя отново! Hug

Хубава вечер на всички! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 11 117
Банда, гледайте да се вместите в трите страници до 50! Днес ще лагам рано и да не турят ключа. Утре сутрин ще има нова.  Hug

Кате, какви са тези изкушения, много са красиви и примамливи.  Heart Eyes Heart Eyes

# 689
  • София
  • Мнения: 4 141
Еееее, Изгаряща  bouquet радвам се да те видя Hug
Аз като Курдов вечерях в 16.30 всичко, както го казах, но грешката само с картофи повече няма да я правя, как казваше Иринитка:"Глад, майка"  Joy вече съм на чая Mr. Green
Ничия,  Hug ти къде изчезна толкоз време Hug Hug
Вики,  Hug какво е туй червеното  newsm78
Деми,  Hug Hug благодаря ти  Heart Eyes
Занатка, аз  Hug съм с АЕГ вече май 6 година и съм супер доволна и лятото я ползвам, вече на терасата не простирам миришат ми на пушек. А е толкова хубаво като извадиш дрехите мекички, топли и ухаещи Hug
Мими,  bouquet много красиво Сарафово bouquet как е гърлото?
Айде ще допивам чая с книжка, че наближава тръстиката #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт