На море в Гърция 2017 - I

  • 121 473
  • 758
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 5 060
Здравейте,
дали ще бъде топла водата в края на май, началото на юни в Паралия Катерини? Късно е да ви питам дали плажът е хубав, но ще се радвам на отзиви.
Има ли интересни места, които може да посетим?

# 466
  • Мнения: 4 292
В момента времето е като късна есен, студено, ветровито и с превалявания. Като гледам в Катерини е същото, а според 10-дневната им прогноза, трябва да се радвате да хванете изобщо хубаво време, водата няма да става.
https://m.sinoptik.bg/katerini-greece-100735914/10-days

# 467
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
В последното десетдневие на юни ок ли ще е ако купя билети за ферито Нидри-Фискардо предишния ден от агент? Или да купувам още по-рано онлайн newsm78

# 468
  • Мнения: 314
Здравейте,
дали ще бъде топла водата в края на май, началото на юни в Паралия Катерини? Късно е да ви питам дали плажът е хубав, но ще се радвам на отзиви.
Има ли интересни места, които може да посетим?



преди две години ходихме на паралиа катерини на 8,05  къпахме се водата беше прилично добра за къпане

# 469
  • Мнения: X
Вече година с година времето не си прилича. Да твърдим дали ще става или няма да става, ще е гадаене на кристална топка.

# 470
  • Мнения: 314
Вече година с година времето не си прилича. Да твърдим дали ще става или няма да става, ще е гадаене на кристална топка.

може би тази къбота ще ида близо до неа муданиа
ще пиша дали става вече или е студено

# 471
  • Мнения: 11 112
В последното десетдневие на юни ок ли ще е ако купя билети за ферито Нидри-Фискардо предишния ден от агент? Или да купувам още по-рано онлайн newsm78
Ако е с West Ferry - не се продават онлайн, обади се по телефона да си запазиш. Вземаш си го 1 час преди ферибота от пристанището.

# 472
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Благодаря, Параход. Имат онлайн форма, ще използвам. Т.е. да не рискувам със само един ден по-рано закупуване?

# 473
# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
А за Корфу налага ли се да купувам билети за ферибота+кола предварително? За Лефкими. Мисля събота на обяд да го хванем и дано може на място. Стачките и аз гледам, дано стихнат до 2 дни. То това при тях постоянно се случва  Crossing Arms

# 475
  • Мнения: 11 112
Благодаря, Параход. Имат онлайн форма, ще използвам.
Да знаеш, че не отговарят по мейла. Може да става с онлайн формата и да ти запазят, но нямам опит. По телефон е пробвано. Иначе един ден по-рано е напълно достатъчно.

# 476
  • Мнения: 1 230
А за Корфу налага ли се да купувам билети за ферибота+кола предварително? За Лефкими. Мисля събота на обяд да го хванем и дано може на място. Стачките и аз гледам, дано стихнат до 2 дни. То това при тях постоянно се случва  Crossing Arms
Не ти трябват билети предварително.

# 477
  • Мнения: 4 292
Чак парализирана не е, нашите прекаляват. От всичките грандиозни новини у нас, аз тук нищо не съм усетила, освен, че малкият нямаха градина един ден, заради стачка. Информирайте се за периода на заминаването си, ако ще ползвате фериботи, метро или самолет, предимно в Атина и не се поддавайте на умишлено търсено напрежение.

# 478
  • Мнения: 3 841
Специално за феритата до Корфу аз не бих била толкова спокойна, виждала съм ги а 01/05 как стачкуват и хич и не си поплюват да оставят острова бе връзка.

# 479
  • Мнения: 4 292
Evhen, на 1 май е нормално, тогава е общонационалната им стачка от години, знае се. И пак мисля, че е до обяд.

Общи условия

Активация на акаунт