На море в Гърция 2017 - I

  • 121 436
  • 758
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 943
Магнолия, ние шяхме да ходим в Медитераниан вилидж в Паралия Катерини. Чувала съм много добри отзиви за него, подходящо е за бебета, защото къщичките са на плажа, а и не е далеч от София. Нямаше свободни места за нашите дати, обаче.
Благодаря на всички, които се вклщчиха с мнения за водата!
во.

+1 Много е хубаво.
Хубаво в хотела,а около него?


Хотела е извън градчето, но ние всяка вечер се разхождахме до там. Не е далече. Зависи какво търсите. За мен е спокойно и приятно място. На няколко вили има басейн.
Градчето хич не е спокойно и приятно.

# 511
  • Мнения: 943
Ние ще бъдем в Медитераниан принцес, няма да е хубаво времето обаче. Дали има място, в което може да се ползва закрит басейн от външни лица?
То външни няма в селото.вие търсите вътрешен.има само в този горния не стига за гостите едва ли други хора.

# 512
  • Мнения: 173
Здравейте, можете ли да ми кажете изпитан сайт за резервация на различни турове на Закинтос? Нужно ли е предварително да се запазва или може и на място? И също така ако знаете някое хубаво местенце, което не е толкова популярно / задължително обмислям посещение на плажа Навагио, Сините пещери, Банана Бийч, Пещерите Кери и едно местенце Porto Schiza, от където се гледа залеза /. Благодаря предварително!

# 513
  • Мнения: 1 452
Привет отново и от мен. Ние нещо не можем да си харесаме място, на което да почиваме, а и места с изхранване за края на юни почти не са останали.
Имате ли някакви наблюдения за Paralia Korinou и най-вече плажът там? Преди години бяхме на Паралия Катерини и чество казано, водата там хич не беше чиста, а двете населени места са си почти едно до друго....
Има ли някой с пресни впечатления от Коринос?

# 514
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Магнолия, ние шяхме да ходим в Медитераниан вилидж в Паралия Катерини. Чувала съм много добри отзиви за него, подходящо е за бебета, защото къщичките са на плажа, а и не е далеч от София. Нямаше свободни места за нашите дати, обаче.
Благодаря на всички, които се вклщчиха с мнения за водата!
во.

+1 Много е хубаво.
Хубаво в хотела,а около него?


Хотела е извън градчето, но ние всяка вечер се разхождахме до там. Не е далече. Зависи какво търсите. За мен е спокойно и приятно място. На няколко вили има басейн.
Градчето хич не е спокойно и приятно.

Да, градчето не е спокойно, аз имах предвид хотела.

# 515
  • Мнения: 3 825
Моля ви се, недейте такива чаршафи с цитати за по една реплика и дуплика.

# 516
  • Мнения: 60
На Паралия Катерини миналата година не ми се видя да не е чиста водата. Плажът също се чистеше. Без да сме правили химичен анализ, къпахме 7 месечно бебе една седмица и не сме имали никакви кожни или стомашни проблеми.Морето си е супер, дори и при толкова пренаселен курорт. Проблемът там според мен е "кърпа върху кърпа" докъдето ти виждат очите. Затова и не ходихме до Коринос или Олимпик бийч. Мисля че и там щеше да е същото, но това през втората половина на юли. Преди години ходихме началото на юни и не беше толкова пренаселен.

# 517
  • Мнения: 671
Привет  Simple Smile

И аз като всички търся перфектното място за летните почивки  Joy
Интересува ме къмпинг, както и къща за гости. Мислим да сме няколко дни на къмпинг заради детето, което ще е щастливо на палатка и няколко дни  в "цивилизацията", където пък майка му ще бъде щастлива  Joy Таткото не го споменавам, защото не е капризен и му е готино навсякъде
Не сме ходили на почивка в Гърция, така че всякакви препоръки и съвети ще ми бъдат от полза

# 518
  • Мнения: X
Привет  Simple Smile

И аз като всички търся перфектното място за летните почивки  Joy
Интересува ме къмпинг, както и къща за гости. Мислим да сме няколко дни на къмпинг заради детето, което ще е щастливо на палатка и няколко дни  в "цивилизацията", където пък майка му ще бъде щастлива  Joy Таткото не го споменавам, защото не е капризен и му е готино навсякъде
Не сме ходили на почивка в Гърция, така че всякакви препоръки и съвети ще ми бъдат от полза


Първа страница ще ти е неоценим помощник на първо време.

# 519
  • Sofia
  • Мнения: 310
Моля, помогнете кое да избера http://hotelviky-halkidiki.gr/ или http://siropoulou.gr/bg-BG/hotel-kostas/10-hotel-articles/presentations ? Клоня към първия хотел. Повечето места, които харесах и бяха с добри мнения по сайтовете, вече бяха заети за нашите дати и избора ми е много ограничен.

# 520
  • Мнения: 11 091
Вики е извън селото, над главния път, на около 500 метра от плажа, даже не знам дали няма да трябва да ходите с кола по доста по-обиколен път.
Костас е на плажа.
Оттам нататък - коя е по-лъскава сама виждаш.

# 521
  • Sofia
  • Мнения: 310
Параход, възможно ли е да бъркаш хотела? За първия (Вики) в сайта му пише, че е на 50 метра от плажа, а и на картата така го виждам. Близо е до другия. И като лукс в стаите са ми близки, с лек превес на Костас, май.

# 522
  • Мнения: 11 091
Ако това е 50 метра, аз съм трамвай Simple Smile http://hotelviky-halkidiki.gr/contact.html/ (предполагам, че хотелът е голямата иконка, която се отличава от другите). Иначе на живо не съм го виждала. Възможно е да има някаква грешка, съмнявам се така нагло да лъжат. Костас е стар, на крайбрежната и него го знам.

П.П. Сега виждам, че им е грешна картата. Сложени са координати 40.092699, 23.978406, които в истинския гугъл мапс излизат долу в селото, една пресечка зад другия хотел. Все пак, аз бих ги попитала за уточняване на точната лосация, преди да платя.

# 523
  • Sofia
  • Мнения: 310
Благодаря за съвета!

# 524
  • Мнения: 45
 Кликни в галерията им на снимка №6, по нея може да се ориентираш долу-горе. Сега видях, че го има и в booking и местоположението им е с оценка 9, най-вероятно са объркали картата

Общи условия

Активация на акаунт