Искам да кажа ... (118)_17.04-23.04

  • 74 863
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 14 404
Ренко, малкия на теб ми прилича сякаш  Heart Eyes

Изчистихме ние, изпратих мъж на работа и се проснах на дивана малко. Продължава да ме боли глава, пих хапче, ама и ми е едно студено, дано не се разболявам. Ще си напаря краката май. Мислех да си оправям маникюра, ама се оказа, че съм си подарила всичките лакове... Никаква кифла не съм  Crossing Arms

Коте, ще покажа разбира се, като се знам няма да имам търпение да се похваля  Mr. Green  Аз от динамиката не мисля, че ще се лиша. Все пак работата ни е в града и е доста интензивна и натоварена.  Забавленията и всичко останало и те са там. Просто искам спокойствие в собствения си дом (оплаквала съм се от съседите и квартала Mr. Green). И искам да имам възможност да си изпия кафето на спокойствие, без някой да ми вдигне кръвното, дет се вика. Един ден децата ми да имат пространство за игра на вън без да се чудя коя кола ще ги премаже и как ще ги опазя. От преките ми наблюдения децата сега се гледат по-различно - с повечето ми приятелки сме по паркове и детски кътове. Нашето детство беше друго. Не въздишам по миналото де, ясно ми е какви са разликите. Просто дворът ще е място за свободно беснеене, ровене из калта и ядене на червеи за проекто децата Mr. Green

# 1 171
  • Мнения: 10 711
Какво честитите на Сесили? Пропуснах.
Напазарувала е и си е обновила гардероба, та й честитях покупките Mr. Green

# 1 172
  • Мнения: 22 036
Кучката прави алергична реакция Ужасно се е поддула и не знам какво да я правя. Ветеринарът не работи, а денонощен кой знае къде има. Дадох и половин зиртек, но му е изтекъл срока на годност, а друго противоалергично нямам.

Ей, няма мира братче  ooooh!.

Алечка  Hug

# 1 173
  • София
  • Мнения: 18 679
Даун, ама ти с това куче, дете не ти трябва ooooh!

Махмурлията го хвана срам и синдром за гнездене. Цял ден чисти, мие, търка Crazy Другите двама учат и са гузни. Аз сготвих мусака и тази погача, памуковата, дето я показа онзи ден Осмичка. Обаче хич не можах да я докарам, като Зичето в подредбата. Знам си аз да си точа на кръгче и с тия правоъгълници така се омотах hahaha Изобщо не ми се получи като на картинката, ама карай. Нямам търпение да я опитам на вкус, защото досега никога не съм яла погача без яйца и с толкова ужасно много олио в тестото. Странна рецепта. Да видим...

Ренко, ама баш туристи Mr. Green И ние имаме снимка на същото място Joy Преди два месеца правена и сме по блузки, а едно слънце пече Joy

Лаленце, ми айде де! Ядосвах се, погача точих, на крак стоях два часа - нищо Tired Да взема да го набия махмурлията, пък току виж Thinking

# 1 174
  • Мнения: 15 116
Не е виновен махмурлията, то детето си знае. Обаче официално вече ще се роди в чудесна зодия.

# 1 175
  • Мнения: 22 036
Белинда, ти умора  нямаш бе душо. И пет деца ще отгледаш. Радвам ти се на енергията.

Кучето е добро и до сега не е боледувало, само 10 пъти ме е будила през нощта, ако и се върши нещо (това за 7 години). Но иначе си права, че си е като дете, само дето не пораства Simple Smile

# 1 176
  • Мнения: 15 116
Тук заваля дъжд със стрален вятър, добре че не ми прозорци. Като гледам какво носи вятъра, лошо ми става. Събирам багажа и тръгваме.

# 1 177
  • Мнения: 4 785
Ми аз докато кажа добро утро, то ден си стана, но аз станах в 12:30 де...
Снощи излиза само мъжа ми - един рожден ден се празнува два дни Joy. обаче аз вчера си бях малко махмурлия, прибрахме се в 4 и нещо сутринта, едва към следобед се надигнах да поразчистя. Снощи се изтегнах с книжка, обаче заспах към 1:30, включих си шум на дъжд  гръмотевици Trollface, мислех, че мъжът ми ще окапе рано, защото не пие. Как издържа тоя човек така, аз не знам! В 4 и нещо се събудих - няма го. Тъкмо заспах и в 5 и нещо се прибра - свеж като пролетна фиданка, ама се прибрал, щото другите били мъртвопияни и вече не ги разбирал какво му говорят, и решил да се прибира. Егати парти животното, аз два такива поредни дни не мога да изкарам, а имам стаж Joy
Готвих френска лучена супа, защото рядко се задържаме така цял ден из вкъщи, а идват топли дни и използвах "намалението" - веднъж съм яла, ама май по ми хареса, сега просто ставаше, не е нещо, което ще сготвя пак скоро. Може и аз нещо да не я направих де. Остана ми в списъка един шоколадов кекс с портокал, ама май няма да е днес...

# 1 178
  • Мнения: 9 579
Белинда, памук погачата хич не си играй да я редиш като пита, аз редовно я правя на кифли. Стават си хем отделни хлебчета, хем заради сиренето са подходящи и за закуска даже. Иначе като имам нерви да наредя на погача- става една педя поне висока Heart Eyes

# 1 179
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, късно е, наредила съм я...Освен това аз главно заради особената подредба исках да я пробвам - не че се справих де Laughing

# 1 180
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Белинда, я кажи в кремаа за еклерите колко брашно слагаш?

# 1 181
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда, я кажи в кремаа за еклерите колко брашно слагаш?
Около 60 гр. Имам една мерителна купа, на мярката за брашно първата резчица е 125 гр., аз меря до половината, значи към 60 гр.

# 1 182
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Мерси bouquet

# 1 183
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236


Другата седмица ще имам пет пълни работни дни и после следват няколко четиридневни и по-малко дневни - понеделниците ще са почивни - 01, 08, 15, 19, 22, 24, 25 май и после 05 юни. Но пак да питам и тук за по-сигурно - вярно ли е, че 08 май ще е почивен заради шести?

15 май за вашето училище или навякъде е почивен?И аз гледах календара, много малко понеделници, а в понед. е единственият ден с география и двойни БЕЛ
Аз в следващ пост съм обяснила. 15 май е последен учебен ден за 12 клас и ние тогава ще ги изпращаме. при нас има тържество, та, часове може да се каже, че няма да има. Някои училища ги изпращат още на 12-ти май, но ние сме стриктни.

# 1 184
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 118
Днес всички сме много отнесени Grinning
Сутринта водих децата на плуване - каката я върнах да си вземе раницата , че тръгна без нея, малчо обаче съм го изтървала, слезна с баща си преди нас и мислех , че поне баща му я е взел, но не , разбрахме когато стигнахме там Grinning
После отидохме да вземем подарък за негов приятел , че е на РД.
Аз съм а работа и ми се обаждат двамата , че се връщат - забравили подаръка.
А на мен ми се спи и ......

Общи условия

Активация на акаунт