AVON - обсъждане на продукти тема 23

  • 98 393
  • 757
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 888
Какъв вкус имат червилата на Аvon - Luxe?

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Петенце, да, този лак е и наистина е приятен Wink

# 347
  • Мнения: 334
Майка ми пощуря за роклята от предния каталог. Оказа се късно и не може да я поръчаме. Има ли друг вариант да  я намеря. Sad ? Рожденничка ми е и искам да я изненадам.

# 348
  • Мнения: 269
Майка ми пощуря за роклята от предния каталог. Оказа се късно и не може да я поръчаме. Има ли друг вариант да  я намеря. Sad ? Рожденничка ми е и искам да я изненадам.
Коя рокля, от К12 ли?

# 349
  • Мнения: 334
Да от 12 каталог. Sad

# 350
  • Мнения: 2 122
Здравейте момичета Simple Smile Кой топ-лак на Ейвън е най-добрият им?

# 351
  • Мнения: 4 770
Петенце, да, този лак е и наистина е приятен Wink
Мерси!
Cotton_Soft, аз съм имала едно червило Luxe - Hight Style Coral и ароматът му е по-различен от всички останали серии, които съм пробвала (разбирай поне две трети). Например в сравнение с Ultra Color мирише леко химично и вкусът му също е малко химичен, но е далече от нещо фрапиращо. Според мен всички серии Ultra Color са по-приятни и по-подхранващи от него, особено Indulgence. Странно, че питаш, ако е за да провериш дали не е развалено, моето си беше ОК

# 352
  • Мнения: 13 809
Чериш - току що свърших едно мини - плодов ми дойде и супернетраен

Отворих мини Вила Ла вита - два часа носи на тежка момина сълза. Не ни хареса сякаш.

Спрей натуралс грейпфрут - давам оценка 6 с три плюса

# 353
  • Мнения: 888
Петенце Цветенце, благодаря за отговора.
Питам понеже се чудя дали да поръчам, защото не понасям червила с неприятен вкус. Харесвам вкусът на  "Ultra Color Rich", "Indulgence" ми горчи и го изхвърлих.

От дрогерийните ненавиждам червилата на Max Factor, заради неприятният вкус на старо бабешко червило.

# 354
  • Мнения: 4 770
Петенце Цветенце, благодаря за отговора.
Питам понеже се чудя дали да поръчам, защото не понасям червила с неприятен вкус. Харесвам вкусът на  "Ultra Color Rich", "Indulgence" ми горчи и го изхвърлих.

От дрогерийните ненавиждам червилата на Max Factor, заради неприятният вкус на старо бабешко червило.

Няма защо, разбирам те. Simple Smile И мен гадния вкус на "бабешко червило" би ме отказал. Впрочем, той се дължи на наличието на тежки метали, най-вече живак и олово, като в тъмните червила са в пъти повече. От Индълджънс имах Pink Blossom - светло пастелно розово и беше разкошно, без вкус, с лек аромат на пъпеш, кремообразно, и много "напомпващо". Ултра Колор наистина са с най-ненатрапчив вкус и мирис и според мен са най-изчистените им червила. Аз ползвам ежедневно гланц, а червило от време на време, но мисля, че е добре да се знаят тези неща.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2017, 13:20 от Петенце Цветенце

# 355
  • София
  • Мнения: 3 754
Някой може ли да ми покаже малко по-реален цвят на Озаряващ руж True Colour?Интересува ме цвят Warm Flush.Изглежда ми по-дискретен.Аз ползвах цвят Праскова за вечерен,но за ежедневен мисля,че Warm Flush ще е по-подходящ...

# 356
  • Мнения: 2 122
А за топ лака, някой би ли се включил? Питах по-горе кой е най-добър.

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
А за топ лака, някой би ли се включил? Питах по-горе кой е най-добър.
Има повече от един вид ли в момента? Сещам се само за този с гел ефект и мисля, че е коментиран вече съвсем наскоро като добър. Имам го, доволна съм горе-долу, но ако съм с рисувани декорации гледам да не го ползвам, защото ми ги размазва. Уточнявам, обаче, че съм пристрастна към друга марка топ-лак Simple Smile

# 358
  • Мнения: 2 122
Благодаря  bradata, не знам колко са топ-лаковете на Ейвън, затова питам. Simple Smile Чувала съм много добри отзиви за такъв, но не знам кой е той.

# 359
  • Мнения: 13 809
Брадата
Има още един ...нещо пет в едно и за него има наистина много добри отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт