Моля за малко помощ при избор на име за момиченце

  • 9 351
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Който не разбира нещо - не го прави. Много е простичко!

Разводнихме на момичето темата с някакви тъпи забележки и оправдания. Виждам, че все пак повечето хора не ги интересува колко известно е в чужбина името Елица и го харесват. Наистина е прекрасно и звучи много нежно и женствено  Peace

# 46
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Аз гласувах за Амелия, въпреки че повече ми харесва Амалия или Амели. Другите имена също са хубави, но за мен Ева е малко скучно. Елиза и Елица звучат нежно, харесват ми и те.
Предлагам още Аделина и Клементина

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 168
Момичета, благодаря на всички! Колкото повече ги мисля, толкова повече ми омръзват тези имена от анкетата и не мога да се спра на нито едно Simple Smile Сега си мисля и за Йоана, съвсем ново име, от анкетата - Елица или Ева.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 662
Гласувах за Елица, но от изброените и Ева, и София, и Натали много ми харесват. Катерина на мен лично повече ми харесва от Катрин.
Йоана също е хубаво име - мисля, че сега не е чак толкова популярно, но в моите ученически години във всеки клас имаше поне по една Йоан(н)а Simple Smile

Други хубави имена, поне според мен, са Неда и Нора и мисля, че отговарят на изискванията Simple Smile

# 49
  • Мнения: 5 259
Сега има по няколко Йоани в клас Laughing

# 50
  • Мнения: 14 635
София.Йоана също е красиво.

# 51
  • Мнения: 493
София и Катрин. А ако сте склонна на импровизации и харесвате двойни имена защо не София-Катрин.
Всяко едно име си има своята красота и благозвучност. Дори и Елица, което аз не харесвам изобщо, има някаква една такава красива звучност.

# 52
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Елица.

# 53
  • Мнения: 18 562
Амелия или Натали. Другите не ми допадат.
Много са нежни и двете, гласувах за Амелия, защото е по-различно, много нежно и нестандартно име за Б-я, в другите страни е в топ 10,особено Англия.

Аз се чудех много за Амелия, но ММ не го хареса и избрахме друго.

Последна редакция: чт, 04 май 2017, 22:25 от Каролин Бингли

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Елица.

# 55
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Гласувах за Ева. Натали не ми допада толкова, Наталия ми звучи много по-красиво и завършено.

Точно моето усещане!
Гласувам за Ева, ако Натали беше Наталия, щях да избера него!

# 56
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Момичета, благодаря на всички! Колкото повече ги мисля, толкова повече ми омръзват тези имена от анкетата и не мога да се спра на нито едно Simple Smile Сега си мисля и за Йоана, съвсем ново име, от анкетата - Елица или Ева.
Йоана го обмислях за дъщеря ми, много ми харесва. Ева също е много хубаво.

# 57
  • Мнения: 410
Гласувах за Елица,харесва ми и има български имен ден.На галено Ели,също ми харесва. Иначе бих предложила Аника -галено от Ана и има имен ден на 09.12.Също така се среща и в чужбина, особено на север 😊

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 168
Все още не съм избрала име, а ми остава 1 седмица Sad
Елица, Йоана, Ива, Ева...
Накрая ще хвърляме чоп  Laughing

# 59

Общи условия

Активация на акаунт