На море в България 2017г. - 2

  • 116 781
  • 712
  •   1
Отговори
# 255
  • В.Търново
  • Мнения: 6 735
Аз мисля, че само с нощувка излиза по-скъпо.Хабят се нерви по заведенията да чакаш да ти вземат поръчката, да чакаш за свободни маси...Няма шанс, че това, което си поръчала ще ти хареса.Ние сме привърженици на ол инклузива.Не ходим по скъпи хотели, защото все пак мисля, че това , което ще получиш срещу 2000лв  можеш да го получиш и срещу 1000лвСамо трябва да проучиш хубаво хотелите, които си набелязала, да проследиш отзивите и коментарите и да си направиш преценката.Но за ол инклузив мисля, че сте закъснели.Едва ли на читавите хотели вече има места за желани дати.

# 256
  • Мнения: 6 311
Ние установихме, че без ОИ ни е по-добре, макар да ни излиза същите пари. Пием качествено вино вечер, коктейли на плажа, ям палачинка без да се редя на опашка....... а и избягваме навалицата по този начин, в хотелите с ОИ е ужас.

# 257
  • Мнения: 1 650
Ние установихме, че без ОИ ни е по-добре, макар да ни излиза същите пари. Пием качествено вино вечер, коктейли на плажа, ям палачинка без да се редя на опашка....... а и избягваме навалицата по този начин, в хотелите с ОИ е ужас.
И при нас е така,излиза еднакво като цена  Peace Ако сме на ОИ,предпочитаме по-малки хотели /заради навалицата/,в места ,където няма избор на заведения наоколо !!

# 258
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Горещ привърженик на ОИ съм, качественият такъв Wink, но детето е вече на 13 и излиза прекалено скъпо за 3 възрастни в хотелите, които харесвам. Тази година отиваме на квартира в Созопол, ще се припомним младите години Mr. Green.

# 259
  • Мнения: 19 592
В Созопол и подобните градчета проблемът е с паркирането, иначе си има всичко за една прилична почивка, включително и добро изхранване. Патентът с пълните 5 литрови шишета с вода на местата за паркиране за пръв път ги видях в Китен, но явно са разпространени из цялото Черноморие.... Та едно такова мероприятие като безрезултатно търсене на място за паркиране, както и като си се наместил веднъж да не смееш да излезеш да не би мястото да се заеме от кола или....шише може да ти скапе почивката. То хубаво настроиха квартири и хотели, ама никой не се сетил, че тия хора дето ще дойдат някъде трябва да паркират колите си.

# 260
  • София
  • Мнения: 3 761
И ние тази година няма да сме на ОИ
С едни познати ще сме в бунгала Рино-Арапя..Само съм ги виждала не съм отсядала,но искам да попитам някой бил на къмпинг Арапя...Как са заведенията за хранене наблизо до плажа....

# 261
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Ооо, в Созопол само на платен паркинг - направо за 7-10 дни и навсякъде пеша Laughing.

# 262
  • Мнения: 6 311
http://niktravel.com/content/view/21178/549/
Безплатно за 2 деца в Слънчев бряг, с лоши отзиви
Виктория палас също,
http://niktravel.com/content/view/21180/549/
Ама те май са собственост на Арабаджиеви /Елените/, така, че какво ли се чудя. Язък за хубавото местоположение.

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 13:39 от Ая

# 263
  • Мнения: 3 424
Ая, точно така, на тях са. Бяхме в Чайката и останах супер разочарована. Описвала съм подробно назад в темата, но определено не препоръчвам за спокойна почивка с деца. Не ми хареса почти нищо. Отзивът ми е от август 2015  Tired

# 264
  • Мнения: 4 161
Горещ привърженик на ОИ съм, качественият такъв Wink, но детето е вече на 13 и излиза прекалено скъпо за 3 възрастни в хотелите, които харесвам. Тази година отиваме на квартира в Созопол, ще се припомним младите години Mr. Green.
има ли в българия хотели ОИ ,  безплатен за деца над 12г
че догодина и ние минаваме границата
в турция и до 14-15 г има  newsm78

# 265
  • Мнения: X
Гледах някакв нов в Черноморец,  там беше безплатно за деца до 14години.


Аз в крайна сметка зарязах Интерхотела, Рилена в Китен, както и някакъв Лост Сити в Черноморец който също харесах.  Joy Изобщо тая година голяма драма. Спрях се на някакъв друг в Китен и даже не искам да чета отзиви  Mr. Green

# 266
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
Гледах някакв нов в Черноморец,  там беше безплатно за деца до 14години.


Аз в крайна сметка зарязах Интерхотела, Рилена в Китен, както и някакъв Лост Сити в Черноморец който също харесах.  Joy Изобщо тая година голяма драма. Спрях се на някакъв друг в Китен и даже не искам да чета отзиви  Mr. Green
Лост Сити в Черноморец е ок.
Личен опит, миналата година.
тази също  живот и здраве.

# 267
  • Мнения: 255
Здравейте, да попитам за пресни отзиви за хотел Каменец - Несебър. Всяка допълнителна информация ще ми бъде в полза. Благодаря!

# 268
  • Мнения: X
Аз много харесах Лост Сити,   на плажа, чадър,  хотел...и т.н..мъжа ми нещо се дърпа относно начина на хранене.

# 269
  • Мнения: 6 382
Горещ привърженик на ОИ съм, качественият такъв Wink, но детето е вече на 13 и излиза прекалено скъпо за 3 възрастни в хотелите, които харесвам. Тази година отиваме на квартира в Созопол, ще се припомним младите години Mr. Green.
има ли в българия хотели ОИ ,  безплатен за деца над 12г
че догодина и ние минаваме границата
в турция и до 14-15 г има  newsm78
Има доста хотели с настаняване на дете до 13.99 год. на допълнително легло безплатно. Мисля, че хотел Хермес до 15.99 се настанява безплатно, а Морско око гардън до 13.99 ползва 75% отстъпка. Но всяка година е различно. Хотелите си променят условията за настаняване на деца. Трябва да си проследите офертите им.

Общи условия

Активация на акаунт