На море в България 2017г. - 2

  • 116 783
  • 712
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 533
Понеже тази тема се чете повече да споделя за аквапарка в Приморско.По възможност избягвайте .Ние не бяхме ходили на аквапарк и затова .Иначе бях чела отзиви кофти със снимки от форума тук.Е ми същата работа.Мръсни тоалетни, недосгиг на двойни рингове , но айде изчакваш , намираш.Обаче мъжа ми си направи две рани от снадките на центрофугата.Това е пързалката в дъното.Заговорих се с една жена, която им вдигна скандал по повод ринговете и вика от години е така тая пързалка.За затваряне си е тоя парк.Никой и не следи как се влиза в тоалетните- боси и оттам в басейните Sick
Ако за това се бях сетила нямаше да припаря, ама . ..Цените не са им евтини, а има МНОГО какво да се желае.Остават ни още 3 дни, дано сме здрави!
Това според мен съм им последните издихания с новия предстоящ за откриване аквапарк в Равадиново.

# 571
  • Мнения: 4 162
да споделя впечатленията си от първото море-може да са полезни за някой
първи хотел- южна перла каваци-смесени коментари
плюсове -на страхотен плаж, много близо плажа, около него няма други хотели и вечер е супер спокойно
беше чисто и чистеха всеки ден
обаче хотелът не се поддържа много много
бяхме само със закуска, доста бедна, но има какво да ядеш
само заради плажа бих повторила и заради евтината цена за цяло студио
плажът-разкошен, с голяма свободна зона
втори хотел -бордо черноморец-бяхме само за една вечер, но беше доста чисто и приятно, с голяма тераса, на която подухваше много приятно в жегите
единствен недостатък , че не работеше климатика и според мен собствениците знаеха това, но понеже бяхме само за вечер, ни настаниха там
минахме през плажа на градина и златна рибка
бях потресена, не бях ходила от 5-6 години
градина , абсолютно презастроено и съсипан плаж, водата беше гъста супа от водорасли, чадъри от край до край, трябва да минеш през някой хотел за да идеш до плажа
беше страхотен плаж , но вече няма нищо общо
златна рибка-същата работа, но върви и огромен канал с отпадна вода
малката вадичка, вече е доста голям канал
не бих стъпила и на двата плажа
ходихме и на южния плаж на черноморец, много малък и ужасно мръсен, свободната зона е на камънаците и много водорасли
ами от това е от мен
чакам вече второто море в цезар палас  grinning039

# 572
  • Мнения: 6 383
Здравейте. Искам да попитам за Казабланка-Обзор, как са напитките? Бирата само наливна ли е? Има ли някакви сокове и други газирани безалкохолни, или само тип степче от машина? Минералната вода в дифузерите мнерална ли е наистина или чешмяна? Благодаря!
Напитките, както и храната в Казабланка винаги са били на ниво. Има газирани безалкохолни от машини на лоби-бар, пул-бар и в ресторанта. Алкохолът също е много добър. До сега не сме имала проблеми с главоболие и т.н. Виното е хубаво, бялото и розе бяха на Търговище - поне до миналата година. Бирата е наливна, хубава. Мисля, че беше Пиринско. Тази година не зная как е. Водата си е ок.

# 573
  • Мнения: 18 060
Аз съм в търсене на семеен хотел с басейн? Или апарт комплекс, пак с басейн, нищо че сме на море  Mr. Green

# 574
  • Мнения: 6 383
Копирам си питането от друга тема: Може ли да ми препоръчате апартамент само за нощувки в района Обзор-Свети Влас-Несебър? Да е близо до плаж (не повече от 100м), до около 80-85 лв. за нощувка за началото на август.
[/quote]
Можете да погледнете Апартаменти Стела в Обзор.  Сградата се намира точно зад хотел Риу Хелиос Бей. Има инфо във Визит има и в mob.pochivka.bg До тази сграда е и сем. хотел Алегра също е много приличен, но мисля че там са по-високи цените. Действително на не повече от 50 - 80 м от плажа. Стига да има места.

# 575
  • София
  • Мнения: 2 181
Няма навалица, хотела е много добре оразмерен и няма претъпкване никъде. Отделно храната е навсякъде, на лоби бара, на басейна. Качеството е отлично, готвачите са превъзходни. Тиквички с мл.сос, снежанка, шопска, овчарска и зелена салата, таратор, пилешка и рибена чорба(с миди), мидена салата, сьомга, телешко, пилешко, шишчета и скара. На скарата няма нискобюджетни кебапчета и кюфтета, абе прекрасно е!

Ехааа, супер!!! Ние ще сме края на август и нямам търпение, само положителни неща чувам за хотела.
Вие в двойна стая ли сте?
Ние сме резервирали двустаен апартамент и ме интересува как е като обзавеждане?

# 576
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
В едноспален апартамент сме, стандартно е обзавеждането-детето е на преносимо легло и едното, и другото, но са удобни. Спалнята е с хубав матрак, в кухнята има печка, микровълнова.Голяма баня с душ кабина. На всеки апартамент има запазено за стаята паркинг място и е едно и също за целия престой. Разхождаш се, връщаш се и човекът на паркинга вдига бариерата и о-чудо-мястото ти е непокътнато и само твое Wink

Последна редакция: чт, 06 юли 2017, 18:39 от Lucky Plam

# 577
  • София
  • Мнения: 2 181
Много Благодаря!
Приятна почивка bouquet
Радвам се на хубавите неща, който споделяш Simple Smile

# 578
  • София
  • Мнения: 1 489
Здравейте. Искам да попитам за Казабланка-Обзор, как са напитките? Бирата само наливна ли е? Има ли някакви сокове и други газирани безалкохолни, или само тип степче от машина? Минералната вода в дифузерите мнерална ли е наистина или чешмяна? Благодаря!
Напитките, както и храната в Казабланка винаги са били на ниво. Има газирани безалкохолни от машини на лоби-бар, пул-бар и в ресторанта. Алкохолът също е много добър. До сега не сме имала проблеми с главоболие и т.н. Виното е хубаво, бялото и розе бяха на Търговище - поне до миналата година. Бирата е наливна, хубава. Мисля, че беше Пиринско. Тази година не зная как е. Водата си е ок.
Благодаря за отговора. А някакви натурални сокчета има ли?

# 579
  • Мнения: 3 922

Напитките бяха от постмиксер, уж кола, фанта и т.н., но на някаква бг марка от рода на Дерби. Сокчета освен разтворими степчета други няма. Един безумно прехвален хотел е този Казабланка. Преди две години бяхме и кракът ми повече няма да стъпи там!

# 580
  • Мнения: 6 383

Напитките бяха от постмиксер, уж кола, фанта и т.н., но на някаква бг марка от рода на Дерби. Сокчета освен разтворими степчета други няма. Един безумно прехвален хотел е този Казабланка. Преди две години бяхме и кракът ми повече няма да стъпи там!
А Вие защо си мислите, че по другите хотели се сервират маркови напитки?!! На свобдна консумация си купете каквото Ви харесва. А този спор за качесвата на хотела сме го водили и преда с Вас!!! Имате си своета мнение, а аз моето. За мен хотелът е много добър и не отстъпва дори на много 5*-ни хотели. Не случайно хотелът е stop sale до средата на месец септември.

# 581
  • Мнения: 2 863
Вчера пусках запитване за Казабланка Обзор за периода 6.08.17- 4нощувки в апартамент на 3 възрастни с отстъпка 1300лв  Hug По 200лв на ден да плащам апартамент за 4 дни са 800лв и 500лв ми остават за храна ,т.е по 120 лв на ден за степчета и кола дерби  newsm78 едва ли?!Всеки си има приоритети.Не се карайте ,няма смисъл  bouquet Когато децата станат над 14 години и са с вас на почивка ,когато пясъчната ивица е пълна скръб ,All изхранването ,малко се обезсмисля  Hug Но е въпрос на личен избор!

# 582
  • Мнения: 18 060
Препоръчайте ми хубав комплекс около къмпинг Градина. Или другаде да е, искам да е близо до плаж и да има басейн

# 583
  • Мнения: 48 240
С големи деца на море си е жива мъка
Ядат салатка и пържени картофи, не пият, но ги таксуват като възрастни. Анимацията е за бебета, скука за тях, но от анимацията за големи ( дженга и водна гимнастика) ги гонят. Плащам обаче като за възрастни, дори и ако ги сбутат на доп. легла. Почивката излиза "златна"
Тази година заложих на две големи стаи в хотел Градина, които съм посещавала и бях много много доволна преди години. Като цена излезе доста доста приемливо.
Само дето това с 50 лева вход за Ривиера ме шокира, нооо ще повървим малко и ще пообиколим. Мисля спесетените от АИ пари да ги дам за забавления във Варна. Делфинариум, кино, морската, музеите, обсерваторията и т.н.

# 584
  • Мнения: 4 240
Делфинариумът във Варна ме шокира с цени- 25 лв билет възрастен /над 12г/ и 20 лв дете, не помня точно "от", но ми се върти спомен за много ниска възраст- 2-3г.

Общи условия

Активация на акаунт