На пазар във Варна - 46

  • 67 381
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Лавандуловото масло може да се накапе в зехтин/като базово масло-разредител/ и върху памук или парченца гъба.
Да. Замислих се и за лавандулова вода, но не знам ще има ли чак такъв ефект.

# 676
  • Мнения: 25 839

За Бога, в Търново от 7 години има синя, зона във Варна няма.....

Преди години минавах през Ямбол и се опулих, че имат синя зона!!! А Варна, където е необходимост, нямаме. Tired

# 677
  • Мнения: 11 747
Сладкарска борса има до автогарата, дългия блок отсреща. Не работи постоянно, на витрината има телефонен номер, трябва да се обадиш и идват да ти отворят или ти казват кога ще отворят.
Виж също Илчовски - имат сайт и адрес. Зависи какво търсиш, тези двете борси продават съвсем различни неща.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 759
То в Пещера имаше преди години синя зона, и в разни други малки градове, забавила съм вече.

# 679
  • Варна
  • Мнения: 4 948
При нас, когато избрахме Портних, трябваше да направят като даже бяха разчертали и наслагаха автомати на места, но тогава фактори не на местно ниво стопираха нещата, а сега уж беше сигурно за септември, но пак ще се гледа слънцето да не изгрява от запад.
Майната му... и на това ли да се ядосваме, ама пусто, като не става без кола или поне аз не мога....

# 680
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Ели тези салфетници ги няма налични има само бели с рози вертикални
Но пак можеш да поръчаш за 2-3дни и са тук с първия камион ще дойдат 🙃

# 681
  • In transit
  • Мнения: 11 985
При синя зона винаги ще има къде на паркираш и другото е, че ще се паркира в разчертаните места, а не на всеки където му падне, което е равнозначно на да не можеш да влезеш/излезеш от улица.

http://m.ikea.bg/eating-and-drinking/Napkins/Napkin-holders/knyck-38684/80045448/
Някой знае ли дали ги има налични в нашата Икеа или в друг магазин. Не ми се  поръчва един салфетник.

Ще има, ако има контрол както е писала Пина. Без контрол нищо не става. На Чаталджа как се научиха да си купуват билетчета...0.50лв струва, обаче в началото се скатаваха или паркираха в околността само и само да не ги платят тези 50ст. Sad Всеки ден има поне по 2 коли закопчани.

Салфетник наличен имаше този, вчера ходих и видях: http://m.ikea.bg/eating-and-drinking/Napkins/Napkin-holders/liks … g-41554/80209901/

# 682
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Въпросът не е само в липсата на воля за решаване на проблема с паркирането. Просто има сили, които спират умишлено процеси в града, не знам защо и какъв е смисълът, но е очевидно и отчайващо вече. Някой е решил, че няма да има и толкова. То и забрана за пушене има, нооо си пушат където и колкото си искат. Имаме приятели от София, които много пътуват и из страната. Като дойдат тук винаги са потресени от движението и паркирането тук и в областта. На Станчовата алея също е забранено движението на автомобили, има и общински полицаи, ужким. Редовно обаче изскачат коли, шофират по алеята, паркират.  ooooh!

# 683
  • Варна
  • Мнения: 4 948
N0richka, Mikkey, мерси, мацки!
Ще отида утре и ще си поръчам салфетник. Исках и да го видя да не е някой боклук, но за 8лв колкото толкова.

flufi, така е. За това и се ядосваме, но нали знаеш, че на хората като им засегнат личните интереси и не ги интересува друго. Щом не могат да се разберат на ниво "много пари", нивото "малко пари" не им е в полезрението.

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 09:48 от eli70o0

# 684
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За жалост ние, обикновените хора, страдаме от тази безнаказаност и факта, че някои са първи сред равните. Аз много не мога да търпя и мълча, затова един джигит спря насред пътя в града  да ме бие, както съм с едното дете в колата. Никой дори не слезе от околните, вкл. и полицейска кола имаше в колоната зад нас.
Салфетник имам от ИКЕА ето този:
http://m.ikea.bg/eating-and-drinking/Napkins/Napkin-holders/popp … g-61277/40327082/
Като го купувах беше нов продукт и струваше 7-8 лева, сега виждам, че е по-евтин. Много е удобен, метален, с тапички против хлъзгане отдолу. Ползвам го и на масата, и на плотовете от камък.  bouquet

# 685
  • Варна
  • Мнения: 4 948
И аз не търпя, но за жалост има неща, за които и да се бориш са заг1бена кауза още в началото на битката.
Страдаме си и си мълчим. При желание за борба няма подкрепа и сме пак в изходна позиция.
За ситуацията на пътя.... факт!  В полицията отдавно намам вяра, но гледам да не губя такава и в хората колкото и да е трудно и всичко да води натам. Ние и да ни можем на променим, ами децата ни да се вземат в ръце и да си намират хубаво място за живеене.

Мерси за икеа! Утри ще се разходя по редицата, че и други дреболийки ми трябват, но този въпросен салфетник ме грабна, ако двете думи могат да са в едно изречение Joy

# 686
  • Варна
  • Мнения: 4 444
В магазина на Морска гара има ли отделни козметични продукти за лице на Ланком или само травел и duty free комплекти? Търся лосиона Bi facil, но там съм го виждала отдавна в сет?

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Здравейте,
Не знам къде да питам.
Търся добра  козметичка за механично  почистване на лице. Кожата ми е мазна и последните козметички, на които попаднах, стискат малко и готово. После все едно не съм ходила на почистване...

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 105
Момичета, как мога да стигна до Джъмбо с градски транспорт? Коя линия спира в близост до магазина?

# 689
  • Мнения: 11 747
Тролей 82, автобус 41, не знам дали има други.

Общи условия

Активация на акаунт