Суперхраните на АКВАСОРС - 5

  • 119 781
  • 838
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте,
искам да попитам за течните водорасли,ако се приемат от възрастен човек,пак ли дозата ще бъде 2*1мл на ден?
Става въпрос за човек,който не може да ги приема на прах и на капсули,затова ще взима тези,заради вкуса.
Благодаря Simple Smile

Зависи с каква цел ги приема. Ако за удоволствие и поддържане на доброто състояние по три пъти до 4 пъти по една пипета. Ако има проблем - тогава дозата е друга.
Майка ми е с предположение за Алцхаймер и пие по 10 пипети три пъти дневно. За съжаление прахта още не е налична. За нея е по-лесно да са на прах.

# 556
  • Добрич
  • Мнения: 36
Здравейте,
В началото на годината ме диагностицираха с миомен възел.

Ще се радвам на комнтар от жена, която минала през това /надявам се с аквасорс/

Доктора ми каза, че заради възела цикъла ми е по-обилен и по-болезнен. Този месец обаче надмина очакванията ми, болезнените спазми започнаха поне 10-12 дена преди цикъл.

По принцип съм решила да опитам с аквасорс. Казват, че възлите били упорити и само оперативно се отстраняват... за това моля за коментар от жени препатили от това.
Препоръчвам ви да започнете с комбинация от САО, Муун Райз и АФА

# 557
  • Мнения: 10
Здравейте, от вторник 15.09., започнах да приемам АФА по 3 на ден +суперантиоссиданта. В този ден трябваше да ми дойде, но получих Само зацапване и вече 2ри ден е така, няма нормален цикъл, въпросът ми е възможно ли е от приема, да се получи този проблем? Досега не съм имала проблеми с цикъла. Ако е от капсулите-ок, ако не да ходя на доктор, че се притесних🤔🤔🤔

# 558
  • Мнения: 805
Здравейте, приятели, в кой сайт влизате да поръчвате- нещо като смениха сайтовете и не мога да се оправя- от февруари не съм поръчвала нищо доколкото помня, може ли да пратите линк през който влизате да поръчвате?

# 559
# 560
  • пловдив
  • Мнения: 1 092
Здравейте, имам мастопатия от доста години. Поръчах си крема Мун Райз, но се интересувам дали да не комбинирам със суперантиоксидант и по каква схема. Иначе си приемам ЗЕ и коластра профилактично.

# 561
  • София
  • Мнения: 266
Здравейте. За дискова херния подходящ ли е някой продукт?

# 562
  • Мнения: 231
Здравейте,
От вчера чета и разбрах доста неща за продуктите на Аквасорс, но все пак искам да се допи там до по - знаещите.
Дъщеря ми е на 2 г и 3 месеца, ходи на ясла от 1 година. Боледува стандартно, от както ходи на градина е пила антибиотик 3 пъти (последният път е от преди 10 дни). Пие имуностимуланти, но след като прочетох няколко теми, смятам че Аквасорс може би са по - добър вариант.
От до тук прочетеното, стигам до заключението, че Зелена енергия и Колактив 3 са подходящи за нея (за профилактика) . Моля да ми потвърдите дали са най - добрият вариант и също така, че за профилактика са достатъчно по 1 бр на ден - коластрата на гладно, а колактив 3 може и с храна. До колкото разбирам, те са на хапченца, които могат да бъдат разтворени, нали?
И последен въпрос - от къде мога да си ги купя? Simple Smile
Сърдечно благодаря на отзовалите се! Simple Smile

# 563
  • Мнения: 187
Здравейте,
От вчера чета и разбрах доста неща за продуктите на Аквасорс, но все пак искам да се допи там до по - знаещите.
Дъщеря ми е на 2 г и 3 месеца, ходи на ясла от 1 година. Боледува стандартно, от както ходи на градина е пила антибиотик 3 пъти (последният път е от преди 10 дни). Пие имуностимуланти, но след като прочетох няколко теми, смятам че Аквасорс може би са по - добър вариант.
От до тук прочетеното, стигам до заключението, че Зелена енергия и Колактив 3 са подходящи за нея (за профилактика) . Моля да ми потвърдите дали са най - добрият вариант и също така, че за профилактика са достатъчно по 1 бр на ден - коластрата на гладно, а колактив 3 може и с храна. До колкото разбирам, те са на хапченца, които могат да бъдат разтворени, нали?
И последен въпрос - от къде мога да си ги купя? Simple Smile
Сърдечно благодаря на отзовалите се! Simple Smile
Писах ви на съобщение

# 564
  • варна
  • Мнения: 256
Здравейте. За дискова херния подходящ ли е някой продукт?

Здравейте, от това което съм чела за този проблем помагат Куркума комплекс и Флексибилити. Ако проявите интерес може да ми пишете.

# 565
  • Мнения: 1 117
Здравейте! Можете ли да ме насочите кое беше водораслото в продуктите на аквасорс. Иска ми се да проуча доколкото мога безопасността му при употреба от деца.

# 566
  • Мнения: 3
Здравейте! Можете ли да ме насочите кое беше водораслото в продуктите на аквасорс. Иска ми се да проуча доколкото мога безопасността му при употреба от деца.
Здравейте!за деца се препоръчва АФА водорасли и Зелена енергия(комбинация от AquaSource водораслите от езерото Горен Кламат – едни от най-чистите и богати на минерали водорасли на планетата. Никога не се излагат на висока температура, патентован БиоАктивен процес на сушене – BioActive Dehydration®, осигурява запазването на хранителните им стойности в максимална степен.

Органична алфалфа – отглеждана по цял свят, люцерната е известна със своите дълги корени, чрез които добива минерали, аминокиселини и други хранителни вещества от почвата. Тя осигурява хранителни вещества в концентрирана и лесно смилаема форма.

Спирулина – от най-високо качество, преработена по естествен път и целогодишно отглеждана. Преминала е тестове за чистота, което гарантира отличното й качество и хранителните й стойности. Притежава GRAPS (Generally Recognized as Safe)
Ако имате нужда от повече информация може да ми пишете!

# 567
  • Мнения: 1 684
Здравейте,
Искам да стана дистрибутор, но си нямам спонсор. Ако някой от вас желае да ми стане спонсор , моля пишете ми на ЛС

# 568
  • Мнения: 9
По-добър резултат ще има ако се съчетае със суперантиоксидант, трябва няколко месеца да се използва комбинацията, за да даде резултат[/b]
Здравейте, имам мастопатия от доста години. Поръчах си крема Мун Райз, но се интересувам дали да не комбинирам със суперантиоксидант и по каква схема. Иначе си приемам ЗЕ и коластра профилактично.

# 569
  • Варна
  • Мнения: 948
Някой може ли да сподели така пазената тайна от дистрибуторите, а именно как се прилага антиоксиданта при малки деца (4г.). С какво се комбинира и каква е дозировката?
Няколко девойки питам и отговора им е все един и същ - консултация само ако поръчам през тях. Ами няма да стане пък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт