колко време ви отнема храненето с лъжичка?

  • 1 454
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
220гр. ядене за макс. 5-6 минути, млякото пиеше с чашка за същото време

# 16
  • Мнения: 1 446
В началото стигахме и до 1час, но сега за около 10-15 мин. сме се нахранили./ разбира се ако й хареса/.
Peace

# 17
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Храна около 250 гр. за 15 минути  Grinning

# 18
  • Мнения: 918
Не искам да те отчайвам, но ако наистина е злояда, трябва да ставаш все по-търпелива. Започнат ли да се учат да дъвчат, идва времето на наистина бавното хранене ooooh!

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Макс. 10 мин. Но на вашата възраст мисля, че е нормално. По нататък като свикне ще е по-бърза.

# 20
  • София
  • Мнения: 100
при нас е въпрос на вкус.ако й хареса си изяжда порцията за 15мин.ако не-се мъча 30мин.и колкото изяде толкова.
И ние сме така Peace

# 21
  • Мнения: 7 640
Но на вашата възраст мисля, че е нормално. По нататък като свикне ще е по-бърза.
и аз така мисля Peace

# 22
  • Мнения: 1 639
Ами бързо яде около10мин , но храните са все още пюрирани , защото има 4 зъба само  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 108
10-15 мин.

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син яде бързо, не съм засичала като време, но е много скоростен, абе да кажем - "една цигара време" Wink (на баща му, докато пушеше)

# 25
  • София
  • Мнения: 15 221
Не бих издържала да храня бебешкия 30 минути, камо ли един час. Кой ял-ял. Ако до 20 минути не е изял каквото съм си наумила-приключвам. Не бих имала търпение да се занимавам с хранене толкова дълго.
Слава Богу, Иво не ми създава особени прооблеми с яденето. Хапва си човекът с апетит. Има някои неща, които не обича и аз (вече) ги знам кои са. Някои от тях изобщо не ги предлагам, за други-пробвам (надеждата умира последна, все пак) и ако ги откаже-не настоявам.

# 26
  • Мнения: 2 673
около 10 мин - говоря за в момента / на 1 г.2м/

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Между 3 и 5 минути се справяме с едно пюре.Слава Богу не съм имала проблем с храненето  Praynig

# 28
Ние обикновено ядем с лъжичка от 10 до 30 минути зависи колко сме гладни в момента и дали ни харесва, но с биберона особенно вечер се борим повече от час. Но пък с лъжичката се мажем обилно и затова се преобличаме преди да ядем с "хранителен таолет Simple Smile" и така процедурата става по-дълга, но така или иначе щом сме яли сме станали за преобличане 100%.

# 29
  • Мнения: 522
Ами зависи от апетита.От 5 до 15минути.

Общи условия

Активация на акаунт