Надуваем басейн - помогнете в избора?

  • 3 420
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Искам да закупя надуваем басейн за двора, за през лятото. Спряла съм се на тези с диаметър около 2м., но искам да попитам, тъй като ще се използва само уикендите, удачно ле е Петък да се пълни, Събота и Неделя да се ползва, после изпразване и пак наново следващия уикенд? Целта ми е да избегна множеството химия, която се изсипва във водата ако не се сменя... за 2 дни ползване, дали ще и стане нещо на водата без химия в нея?

# 1
  • Мнения: 9 018
Имахме такъв от 2 метра и по-голям. По-големия не е добър избор.
Малкият е чудесен, за това, за което го искаш. Само че си купете мрежесто покривало, защото много бързо се пълни с гадинки.

# 2
  • Мнения: 23
Кой от тези ще е най-подходящ за описаното от мен:
305 х 190 х 51 см;
198 х 51 - кръгъл;
244 х 76 - кръгъл

# 3
  • Мнения: 9 018
Имахме такъв, само че купен от Джъмбо за 20 лева, мисля обаче че беше 2 метра диаметър. Чудесен беше.
Този беше по-големият, по-скоро по-дълбок.
Продадохме големия и ще купуваме тази година пак от по-малкия.
Ето го малият. Така го пълним.
На големият нямам снимка, но не го препоръчвам, както казах.

# 4
  • Мнения: 23
Имахме такъв, само че купен от Джъмбо за 20 лева, мисля обаче че беше 2 метра диаметър. Чудесен беше.
Този беше по-големият, по-скоро по-дълбок.
Продадохме големия и ще купуваме тази година пак от по-малкия.
Ето го малият. Така го пълним.
На големият нямам снимка, но не го препоръчвам, както казах.
Кое не ти допадна в по-дълбокия?

# 5
  • Мнения: 9 018
Много повече вода е нужна, пречиствателни таблетки, помпа, бавно се стопля водата. Децата не плуват така или иначе, а само се плицикат, в малкият им е по-удобно да влизат сами, слагахме пързалката и се кефят много.

# 6
  • Мнения: 23
Много повече вода е нужна, пречиствателни таблетки, помпа, бавно се стопля водата. Децата не плуват така или иначе, а само се плицикат, в малкият им е по-удобно да влизат сами, слагахме пързалката и се кефят много.

Благодаря. Явно ще е правоъгълният, дълбок е колкото твоя само дато е по-дълъг...

# 7
  • Мнения: 9 018
Препоръчвам ти да разгледаш в Джъмбо. Има голям избор и цените са добри.

# 8
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 807
В Джъмбо надуваемите истории изобщо не са качествени.Аз бих заложила на друг магазин.

# 9
  • Мнения: 9 018
Те са на същата марка Интекс, тъй че магазинът не е от значение.

# 10
  • Мнения: 53
Здравейте,
Надявам се авторът да не се разсърди, че използвам темата Simple Smile
Обръщам се към тези, които имат сглобяем басейн от по-дълго време. Какви са вашите-заровени или свободностоящи, с метални рамки, лято корито и т.н. Доволни ли сте, какви проблеми изникват, моля, споделете. Иначе видях, че има стари теми, главно за подръжка на водата

# 11
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 100
Предстои ми купуване на басейн - така, че ще следя темата с интерес.

# 12
  • Мнения: 10 738
Водата зеленясва точно за 2 дни.. Имахме 1 лято, добре че се спука на едни рози  Mr. Green Не бих купила повече  Crossing Arms
Или ще се къпеш в химия, или трябва всеки ден нова вода  Outta Joint

Съвет - купете най-евтиния да не ви е яд после Simple Smile А ако не ви омръзне хамалогията - по-добре догодина нов, отколкото да се чудите къде да го съхранявате.. накрая да се окаже мухлясал и пак да не става.

Общи условия

Активация на акаунт