MINCEUR 24- НОВО СРЕДСРВО ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 4 964
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 551
Аз вече си  го взех и почнах да го пия, за ефект е рано  да говоря. Купих го за 33,00лв

# 31
  • Мнения: 13 512
След 10 дни-ефект нулев! Толкова ще е и след 20 дни май. Я да си минавам аз пак  на диетките на Др. Байкова. Все си казвам,че няма да се занимавам вече с глупости- хапчета, сиропи...ама- на, все се изкушавам!

# 32
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!

Аз пих две опаковки, т.е. 28 дни, свалих 4 кг, 3 см от талията, по 2 от бедрата и 4 от дупето. Сега се чудя дали да не направя един цикъл с "чая" и после пак да повторя хаповете. Не съм си забранявала да ям нищо, просто намалих количествата, доста безболезнено, просто не ми се ядеше. Много е важно да пиете вода, не по-малко от литър на ден (това ми беше най-трудно от всичко, но свикнах).
 
Искам да попитам тези,които го пият, дали им се яде кисело?
Аз умирах за кисело, даже стигнах до там, че надигах бутилката с оцета (ябълков, но все пак оцет). Не ми се смейте, ей smile3503!

# 33
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 725
Аз го пих миналата година и за един месец (без да съм спазвала друга диета) смъкнах 2 кила. За мен лично резултатът не си заслужава парите, които дадох за него (около 60 евро за целия период).
Естел, кисело не ми се ядеше  Simple Smile

# 34
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
След 10 дни-ефект нулев! Толкова ще е и след 20 дни май. Я да си минавам аз пак  на диетките на Др. Байкова. Все си казвам,че няма да се занимавам вече с глупости- хапчета, сиропи...ама- на, все се изкушавам!

А сега какво ще кажеш за него? Виждам, че темата е доста стара и затова питам. Поредните лъжливи хапчета вероятно.

# 35
  • Мнения: 13 512
След 10 дни-ефект нулев! Толкова ще е и след 20 дни май. Я да си минавам аз пак  на диетките на Др. Байкова. Все си казвам,че няма да се занимавам вече с глупости- хапчета, сиропи...ама- на, все се изкушавам!

А сега какво ще кажеш за него? Виждам, че темата е доста стара и затова питам. Поредните лъжливи хапчета вероятно.
Е какво да кайа- изпих една опаковка, нямаше ефект и не си купих друга. Да, поредните лъжливи хапчета.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 328
Така и не съм ги виждала /но не съм ги и търсила/ тези хапчета, обаче ми направи впечатляние името на една от "нощните" съставки - оксилия. Много наподобява наименованието на една разновидност на камъни в бъбреците - оксалатните. А ми се струва, че четох по-горе постинг, в който се говореше за рак на бъбреците като страничен ефект от илача... newsm78 Някак странно ми се навързват тези неща. Внимателно, момичета!

# 37
  • Мнения: 11 025
Това да не е нещо като Xenical, но по-евтино?  Shocked

# 38
  • Мнения: 13 512
Това да не е нещо като Xenical, но по-евтино?  Shocked
Не нещо,а нищо! Ксеникала поне върши нещо в началото.

# 39
Ксеникала поне върши нещо в началото.

Чувам доста често за тези хапчета, но не съм сигурна в ефекта им, а и ми обясняваха за много неприятни странични ефекти... Така че, моля, ако някой ги е използвал и има идея заслужава ли си поредното "ходене по мъките", да сподели!

# 40
  • Мнения: 82
   Привет и от мен!
Имам позната която пи от въпросните хапове Xenical и не беше особено доволна. Преди това беше си взелз Reduktil и беше свалила за 1 месец 5 кг, но и излезна доста скъпичко 130 лв. но все пак ефект имаше и то явен.

# 41
  • Мнения: 6 039
за 35 лева, много ясно, че няма да има резултат. Единствените, които действат са по 140 -160лв/ преди години бяха по 200- 240/ Редуктил.
но с те са по лекарско предписание и за хора наистина с проблем с теглото

# 42
  • Мнения: 13 512
за 35 лева, много ясно, че няма да има резултат. Единствените, които действат са по 140 -160лв/ преди години бяха по 200- 240/ Редуктил.
но с те са по лекарско предписание и за хора наистина с проблем с теглото
35 за 2 седмици

# 43
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

но с те са по лекарско предписание и за хора наистина с проблем с теглото

Не са с лекарско предписание. Поне в Нови Искър се продават свободно във всяка аптека. Една приятелка доста отслабна с тях и аз се замислям сериозно дали да прежаля толко парички. Спира ме повече това, че влияе доста на нервите...

# 44
  • Мнения: 6 039
Хапчета за воля трябват.....

Общи условия

Активация на акаунт